Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе-хе...нови [re: Drona]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 15:52



Има такива дето е така като теб, уж невинно пускат такива теми, събират готово инфо и после книга издават, ама от тяхно име)) ...затова ще се въдържа да споделя от моите "малки тайни"))
Успех!





Тема Добре казано!нови [re: Severous_Snape]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 16:04



Хубава метафора - ефективна...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Съветник...........нови [re: Drona]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано03.10.06 16:11



няма правила, няма закони,няма формули..........има хармония, има доверие,уважение,одобрение,преданост, и т.н.
Едно разстояние , което трябва да се спазва да не се променя.. като премине ентусиазмът от първите години, да запазим едно и също разстояние помежду си, една и съща здравина, една и съща функционалност.Както го чувстваме ние самите, да обичаме себе си да бъдем щастливи с човека до нас, да не ни убива рутината, битовизмите, неудовлетвореността, да съхраним тези топли чувства и в кризисните дни на съжителството ни, да не се чувстваме празни ,а изпълнени с любов!
В настоящето винаги има пространство, голямо , което трябва да се изпълва с повече любов и с по-голяма радост от живота.

Аз така мисля, ако греша поправете ме



Тема Re: За шматкането по магазинитенови [re: ASSASSlN]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.10.06 16:14



Има изписани томове за разликите между това как пазаруват мъжете и жените ... тия тънкости ги изучават маркетинговите специалисти за да си продават по-добре стоката ....

но..това настрана....

Въпреки хроничната липса на време се улавям, че ми е кеф поне веднъж в месеца да обиколя магазините... дори и нищо да не ми трябва .... да видя какво ново се предлага.... да събера идеи как да си подобря гардероба, външния вид или къщата .... т.е. не излизам за да купя, а за да проуча пазара .... ето това е същината за разбиране на женската стратегия .... за другите жени не знам... но резултатът от това обикаляне е един списък .... доста дълъг на това, което искам за Тази година .... и с кеф задрасквам всяко редче вече като горд собственик .... сега например е на ред фотоапарат ..... направен е обсотен преглед на пазара; питани са хора - фото-маниаци и сега събирам парите за това бижу, на което се надявам и вие да се накефите някой ден във вид на снимков матреал....





Тема Re: Връзките ... и подходящите обувки към тях!нови [re: MamaNetty]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано03.10.06 16:15



Много добре и точно написано. Поздравления!

По отношение на „хепиенда” имам само една забележка. Може да е с хепиенд, що да не може ... само дето трябва да решим точно какво значи това. Дали значи да се сдобием съвместно с три апартамента, дали значи да си народим 5-6 пъти близнаци (ей така ... да ни мине мерака

) или нещо друго. Щото ако броиш за хепиенд да се будите в едно легло сутрин, че що да не може да го има.




Тема Re: Хе-хе...нови [re: LlRA]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.10.06 16:21



Излишна параноя....

Но ако действително имаш какво да кажеш - издай книжка - ще те прочета с удоволствие.





Тема Хе....нови [re: Дapeнa:-)]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 16:29



Защото събуждането сутрин на двама влюбени в едно легло не е хепиЕНД - то е хепи-бегининг....



Non nova, sed nove.

Тема Re: Хе....нови [re: MamaNetty]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано03.10.06 16:31







Тема Прекрасно!нови [re: MamaNetty]  
Автор Ryan ()
Публикувано03.10.06 16:38



А формулировката за хепи моментите е разбиващо точна!

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Еее, да! Така може! Мойта приказка бешенови [re: Drona]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано03.10.06 16:47



за безцелно шматкане в търсене на нищо. Естествено е, че при едри покупки ще трябва да се проучи пазара. Ама, да обикалям огромен пазар за да избирам домати??? А? Бах тия домати! Първите, които ми харесат, ги взимам и изчезвам.

Ти ме сети за едно експериментче, което гледах по телевизията. Две семейства, с по две деца - момче и момиче. Разделят ги на четири групи. Дамите, господата, момичетата, момчетата. Дават им пари, пускат ги в огромен магазин и за един час трябва да похарчат парите.

Ха! Момчетата се втурнаха към играчките, нарамиха пушки, пистолети, леки и тежки коли. Опраскаха парите набързо и отидоха във фоайето да си пробват уменията. Мъжете бяха малко по-бавни. Отидоха на щанда за инструменти, почесваха се, почесваха се където не ги сърби и прахосаха парите за разни ключове, отверки и др. подобни и седнаха на бара да се почерпят за покупките. Момичетата се захласнаха по куклите, пипаха ги, човъркаха ги, преобърнаха щанда, къщички избираха, креватчета. Накрая, разочаровани че времето изтича и ги подканват да свършват, награбиха каквото им попадне и приключиха. Дамите се въртяха из парфюмерията, мирисаха, мирисаха, после в бижутерията ахкаха и охкаха, обувки мереха, рокли сменяха, пременяха, пипаха, опипваха...

Оказва се, че жените изпитват голямо удоволствие от пипането. Рецептори някакви имало, де да ги знам какви. Мъжете? Забравих онези какво са изпитвали, ама аз на нова вещ се радвам много малко време. Нужно ми е да схвана как се работи с инструмент или как се ползва уред и толкоз! Става част от мен много бързо и хич даже не се сещам да споделя с приятели каква нова придобивка имам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.