Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема много оффффф и уффф  
Автор anbra (аз)
Публикувано08.07.06 13:28



С молба за съдействие - много спешно ми се налага цялостен ремонт на апартамента на майка ми - къртене на стени /тухла/ и плочки, ВиК, електро, фаянс, теракота, гипскартон - това се сещам на първо четене, а сигурно ще се отвори още работа.
Не е каприз, а необходимост.
Сезонът е супернеподходящ и натоварен, но болестите и последващите ги проблеми, уви, не се съобразяват с това.
Положението в момента е като в деветия кръг на ада...
Трябва, обаче, да се преборя и с това.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.07.06 13:44



Относно електроинсталацията и ВиК дай малко подробности - изграждане на нови такива или ремонт на съществуващите? Дай и някакви срокове, които се гонят, както и приблизителен обем на работата за да мога да ти кажа дали мога нещо да направя по въпроса.

Внимавайте със Снейп, защото има палава писалка, дълги уши и голяма уста...



Тема Мога само да съчувствам...нови [re: anbra]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано08.07.06 13:45



Лелееее! Какъв е тоя ремонт с къртене на целия апартамент и то по необходимост!?

И спешен? А да не би да си спечелила и от тотото? Щото да не те плаша - ама както си го замислила - вероятно тия ремонтни работи ще ти излизат между 50 и 100 лв на кв.метър от апартамента... А и майсторите са едни такива удивително туткави - успяват да свършат работа за два часа в рамките поне на два дена, дори и да не са на надница, ами на парче. Т.е. - готви се за поне двумесечна одисея. Сигурно си имате основателни причини, ама няма ли как поетапно да го правите?
Бе ще си проверя майсторските тефтери за телефони, ама засега с това ще се ограничавам - съчувствие и стискане на палци.

Желанията ни трябва да са леки като перце...

Тема Съчувствам ти...нови [re: anbra]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано08.07.06 16:39



Ужасна работа е да правиш ремонт в къщи..

Имам един приятел, който се занимава с такива дела, не знам дали е свободен, ще питам и ще ти кажа. Стискам ти палци, да имаш нерви и Сила да устискаш всичкия хаос, който ще настане...



Тема Питах го, но имали обект,нови [re: anbra]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано08.07.06 17:07



и след него ги чака още един... Той няма да може спешно, но, ако до след месец не си намерила - пиши, ще ви свържа. Така каза той. Успехи и до ново писане





Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Severous_Snape]  
Автор anbra (аз)
Публикувано08.07.06 21:20



Сградата е строена 36 или 38 г. В моя спомен някъде 70те години нещо се работи по ел. инсталацията, но тогава ми е било все тая и не съм сигурна. ВиК обаче май не е много-много пипано.
Представям си, че всичко това трябва да бъде подменено, съответно изкарани нови контакти на нови места.
Работата е в това, че първо трябва да се посъборят една-две стени и свалят до тухла тапети и мазилки, за да стане ясно къде какво да се сложи.
Трябва да се подмени изцяло камениновата тръба, щото тече и наводнява. В банята е паднал половината таван. Апартаментът е практически необитаем. Ако питаш защо е докаран дотам - защото майка ми отказваше всякакъв опит за ремонт - последният беше преди 4-5 г козметичен, но от него вече няма и помен - всичко е ликвидирано... Не ме питай защо, ще кажа само, че възрастните хора си имат някои особености, които са непонятни докато не стигнем ние самите дотам.
Така че, първо е къртенето...
А сроковете - те, по силата на притисналите ме обстоятелства, вече текат...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Мога само да съчувствам...нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано08.07.06 21:32



Да, по необходимост...
Майка ми я изписаха вчера за пореден път /3 за 3 месеца/ от болницата, но вече само на легло и с огромен зор, викове /щото я боли/ и много време успяваме засега да стигнем до тоалетната. Тоест тя е при мен. Но тук е съвсем малко жилище и трима души не могат да се сместят, особено когато единият учи за изпити, другият работи, а третият вика и стене. Забележи - имаме две легла и сега стана рокада - синът ми отстъпи неговото на нея, аз моето на него и сега спя на походно в едно помещение с него... Нещо като туристическа спалня. Или къпминг - все пак е лято... И куче...
В нейното, което е по-голямо, не може да се отиде без да е ремонтирано, то е неизползваемо дори за на зор време... Това съм го пообяснила в постинга към Снейп.
Днес, в суматохата, успяхме да отидем със сина да почнем да разглобяваме мебели и да ринем боклуци - ама не става бързо, а и не мога да я оставя сама за дълго време.
Поетапно също не става, щото като се започне, трябва да се завърши максимално бързо всичко, а не на парче и ние с нея да се преселим там да се гледаме.
Приказка, нали?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема нормално...нови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано08.07.06 21:36



и аз познавам разни майстори, но никой не може да дойде в момента, защото са заангажирани отдавна на други места.
Благодаря ти за съпричастността.
Поздрави на адашката



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 11:33



Здравей Анбра!
Мои приятели два пъти извикаха една и съща строителна фирма да им прави домашните ремонти /и на стария, и на новия им апартамент/ и са доволни, за тях цените на строителната фирма са умерени, но те гонеха голямо качество със скъпи материали /примерно цена на латекса 4 пъти по-висока от бг производство/. Нямам представа какви точно финансови възможности за този ремонт имаш, ако искаш мога да ти дам координатите на шефа на тази строителна фирма, да ти направи оценка /оферта, пък ти си преценявай. Другият момент е, че понеже сезона наистина е натоварен, се чака доста докато ти дойде ред......... аз също мисля да ги ползвам като ми дойде реда на моя ремонт.....защото доста препатих от други пишман майстори, и от майстори върху майстори ми излезе двойно



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Kим]  
Автор anbra (аз)
Публикувано09.07.06 13:18



Благодаря ти.
На мен ми е спешно и то много, но естествено искам да имам някаква оферта, за да мога да сравнявам с други.
Днес един господин ме замая със двумесечен срок и космически суми, и много много идиотски обяснения... Което не може да бъде, дори и за един лаик като мен...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 13:24



Стоителната фирма е на Емил Кехайов - тел. на Емил 0889 887788
Цифрите са страшни, защото с вдигането цените на недвижимите имоти страшно поскъпнаха и строителните материали, и труда и въобще......
Дано намериш спешно, при него знам че се чака, но той ще ти каже най-добре, за спешни случаи може и да смести графика, не знам.
УСпех!



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Kим]  
Автор anbra (аз)
Публикувано09.07.06 13:49



Мерси, ще видя какво ще правя.
В 17 имам поредна среща с един, да видим той какво ще приказва.
Що ли в устата ми се намъкват думи, дето ги няма в официалния речник на книжовния ни език



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: anbra]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано09.07.06 18:42



мисля си, че най-лесния, бърз и безболезнен начин е да продадете апартамента както си е така и да купите годен за обитаване... А пък богаташът, дето ще си го купи, да прави ремонти и да кърти...
И какво ти казах аз, че поне два месеца ще отнеме? Без да смятаме нервите и всичко останало.
Сигурно имате други планове и много сантименти, свързани с тоя апартамент... ама си помисли и за тоя вариант в сегашната ситуация.
Иначе има вариант да наемете фирма; това обаче не ти дава гаранция, че всичко ще е наред. Може би ще е по-евтино с различни майстори, но пък повече ще се проточи. Впрочем, намерила съм електричар, много свестен човек, ще ти дам телефона на бележка.

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано09.07.06 22:44



Слава Богу, намерих майстор с нормални срокове и пари - просто не се бях сетила за него в суматохата.
Човекът ми е работил и преди, при това явно добре попадам, че може веднага да започне. Сега проблемът са комшиите отгоре, у които трябва да се погледне тръбата - ми няма ги... Дано не са в отпуска, че тогава загивам отвсякъде



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 07:14







Тема Re: Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 08:10



Малииий, да!
Дай Боже да се справят и двамата!
Моят е и утре в УНСС.
И на 18 и 25 в СУ.
А твоят?
Бе да са живи и здрави, пък каквото такова



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Моя в последния момент реши, че ще разчита на изпинови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 08:32



та по физика, ама за всеки случай ще се пробва и с математика.

Пфуууууууууууууу, ама колкото и да се старая да съм търпелив, все не мога.

Абе, да го тура на майка му... Абе, ква е тая малоумна майка, бе??? Абе, ша я утрепя, беее!

Оплаква ми се момчето, трепери. И аз се разтреперих! Абе, кво иска от детето, беееееееее? С какво настроение в момента решава задачи ли, тест ли, не знам??? Абе, ще я застрелям вече тая ненормалница!

Тя иска в СУ да ходел.

Ииииииииии, да я гръмна ли? Ми, не ще детето там и толкоз! Абе, мамка й на тая мама! Абе, водих го детето и в ТУ, и в СУ, и в УНСС, и в ПИС, и в ХТИ, и ВЛТИ, и в МГИ, и...

Видя човека за какво става дума и реши. Отсече ясно и точно!

ТУ

Толкоз! На баща си се метнал, кво да го правим???

Ама, тая негова мамка що не вземе да приеме истината?



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 10:57



Анбра, имам човек за смяна на водопроводните тръби, ако все още не си намерила такъв.



Тема Re: Моя в последния момент реши, че ще разчита на изпинови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 11:01



Стига се ядосва. Синът ти като влезе в ТУ се записва там и толкоз. И той има право на мнение, нали е пълнолетен вече. Ейй...и аз съм родител, ама всеки си има лично право на избор.



Тема Re: Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 11:03



Моята също днес е на изпит в ТУ. Направо са ме хванали всички щръклици...
А съм и бясна. Знаете ли, че се продават темите по математика в УНСС...бяс ме хвана, като си помислих как някои си изкарват изпитите, а други ходят по уроци и решават като луди задачи цяла година.
Стискам ви палци, стискайте и вие, моля...



Тема Изобщо не се ядосвам, а търся задачите в моментанови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 12:14



Само като ги погледна и с точност 10% ще му кажа колко ще му пишат. Да прави каквото си ще! Да се хваша на работа и да се учи. Все ми е тая.

Живота е сложен, всеки дда се оправя както може!



Тема Дайте ги тия задачи, бреееенови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 13:06



Още не мога да ги намеря. Моя синковец кога ще се прибере - де да го знам.

Щръклици, а!

Хм, една клубарка щях да я уча как се пишат формули по джиесема. Хииии, тя подсказвала, ама само по български език и литература. Рекох й, че по български е добра, ама формули не знае как се пишат и че може да ме вземе в далаверата.

Уф, един, пък, предлага 30 лева в клуб "Кандидат-студентски изпити" , та някой да се яви вместо него.


Мъни, мънииии!

Най-добре са тия, дето направо си купуват дипломи. Чиста работа. Даваш си трите имена, ЕГН-то и съответните хилядарки. Някои от кумова срама се правят на студенти две-три години...

Уф, все ми е тая всичко вече!



Тема Да позная ли как сте подредили специалноститенови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 13:23



КСТ
КТТ
Електроника
Мехатроника



Тема Тръби и аз мога да сменям, аманови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 13:30



много съм далеч, да му се не види.

Що ли не вземем да си направим клубна Тимуровска команда?



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.07.06 13:47



в момента ни правят ремонт в офисите и майсторите за плочките са много точни, ако решиш и ти трябват кажи да искам нещо като оферта преди да ти ги пратя. Имам координати на електро, от който също съм доволна, а фирмата, която сме наели има всичките възможности за вътрешни ремонти. Дори само за оферта и сравнение...



Тема Re: нанови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 14:43



а/ корен от (х(хх - 3)) =х корен от х - корен от 2
б/ да се реши неравенството
корен от (х(хх - 3)) х <= корен от х - корен от2
разбираш ли тъпата задача, или да обясняваме

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: ощенови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 14:48



даден е триъгълникът АBC
I е центърът на вписаната в него окръжност
AI=корен oт 13
BI=3х корен oт13
ъгъл AIB=120
ъгъл ACB=?
намерете страните на триъгълника

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: айде на третатанови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 14:54



хх - (m+2)x+5m-11=0
намерете множеството от стойности на m - М, за което уравнението има два различни реални корена
f(m)=x1(na treta)+x2(na treta), където х1 и х2 са корените на уравнението
да се намерят локалните екстремуми на f(m) в интервала М

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: последнанови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 15:07



дадена е пирамида ABCM
BC=a
AC=b
ъгъл ACB= гама
двустенният ъгъл между равнината ABC и ABM е равен на фи
точка М принадлежи на оста на кръстосаните прави AB и CM и оста е равна на m
а/да се намери обемът на пирамидата
б/ ако а=3, b=4,m= (корен от 6) - (корен от 2), гама= 37 градуса и 30 минути, фи= 52 градуса и 30 минути, докажете, че обемът е =1

за въпроси - виж и пиши в icq /от профила ми/
геометричните са съвсем точни като условие, за втората алгебрична се колебае малко...
пиши как се решава първата, щото моят не я е решил и никога не бил виждал такова нещо



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Вдигайте квадратнови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 15:22



Нещо не разбрах условието. Да го считам ли

SQR(X*(Х^2-3))=X*SQR(X)-SQR(2)

Довечера ще решавам със синковеца. Сега ме мързи. Тъй като го гледам това, ша го дигна на квадрат и после ще се получат алабализми.

Ха, дай на детето една задачка от моя кандидат-студентски изпит. Много народ умори тая задачка, ееей.

На един триъгълник са дадени дължините на две страни и дължината на ъглополовящата между тях. Да се намери лицето на триъгълника.



Тема Аууу, страхотиянови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 15:33



Хм, нямам ай сеек юуу, бележка ще ти пратя.

Трудни ми се виждат тия задачки. Даано да успеят децата. Довечера ще се боря с тях.



Тема Re: Аууу, страхотиянови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 15:39



Ще питам дъщерята за първа задача, тя твърди, че я е решила. Ако нещо разбера от нейните обяснения, ще ви пиша.



Тема Re: Вдигайте квадратнови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 15:49



да, това е условието
като се вдигне на квадрат се получава нещо ужасно и невъзможно - или поне моят такова го докарва - дълго и неразложимо

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Аууу, страхотиянови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 16:00



http://priem.tu-sofia.bg/
ей ги с решенията и точкуването
ние събираме 31 точки

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 14:22



Радвам се за бързото решение.
На мен пък ми хрумна да направим една бригада клубарите тук - и да помогнем с квото можем. Аз обожавам ремонтите - да ми мирише на боя, на лак , да се кърти, после да се боядисва, въобще доставя ми страшно удоволствие - сигурно защото е градивно , не знам :)) помисли за бригадата и обяви дата, час :)) желателно, разбира се - уикенда. ако идваш на купона на Мърморанче - ще се разберем :)))



Тема Re: Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: Kим]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано11.07.06 14:35



Идеята никак не е безумна. Аз съм за и с моя приятел има с какво да помогнем.



Тема Re: Че кой се отказва от помощ!нови [re: Kим]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 15:08



Във всеки случай аз - не!
Лошото е, че пърият етап не е по силите на дамите - трябва да се изнасят в чували отпадъците от къртенето!!!
Ужассс...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: copadevino]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 15:13



Наистина можем да помогнем.
Има специфични неща ... като електроинсталацията например, за която си трябва майстор. Но пък нали след майсторите някой трябва да чисти и да изнася боклука ...

Така че можеш да разчиташ на нашата помощ. Само дай знак.



Тема Re: Страхотнонови [re: Дapeнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 17:08



приемам с въодушевление, но на първо време трябва мъжка сила...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 17:19



И за какво трябва тази мъжка сила? Ако е за къртенето, и ние го можеме - както казваше една близка "Най-обичам да руша"

. Наистина, ако ще правиш бригада, мисля, че мога да помогна. Само ел.инсталация не пипам, иначе каквото се сетиш - мога.



Тема Re: Страхотнонови [re: Пчeличka]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 17:31



За изнасяне на строителния боклук - това от къртенето, щото ще падат стени и плочки...
Ама се надявам да мога да наема някого и така да се справя. Синът ми се опитва да каже, че той щял да го изнесе, но това са тийн-глупости и самоувереност, тъй че аз трябва да предвидя нормални мъжки сили /звучи като конски някак в тоя контекст

/

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано11.07.06 20:23



Давай адрес и идвам с бригада мъжаги. Ще го изтърбушим и оправим за нула време тоз апартамент. После ще почерпиш.

-------------------------------------
In baseball you know nothing



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: БилиДъKид]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 20:48




симпатяга...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Finch!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 21:28



Благодаря ти.
За момента уж открих майстор - късно се сетих за него, че около мен е пълна суматоха и акъл не ми остана.
Утре започва къртенето, да видим как ще стане, че аз не мога да съм при него - майка ми е на легло, всичко под нея, върху нея, около нея - направо не е истина какво се случва, синът на изпити за университет и аз на кръста... където сваря - там съм... Е, и малко работя междувруменно...


Ако нещо се закучи,в което не искам да вярвам, ще те търся.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Тръби и аз мога да сменям, аманови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 21:29



направо хвърковатата чета, кво ще кажеш, а?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Съветнови [re: anbra]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 00:44



Ще ти предложа направо за най-възловите местра в ремонта да ми изпратиш дигитални снимки на интериора за ремонт и ще ти помогна със компетентен съвет но не зная как да ти оставя анонимна поща....???



Тема Съветнови [re: anbra]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 00:44



Ще ти предложа направо за най-възловите местра в ремонта да ми изпратиш дигитални снимки на интериора за ремонт и ще ти помогна със компетентен съвет но не зная как да ти оставя анонимна поща....???



Тема Re: Съветнови [re: Dany]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 07:45



ох
правиш една поща от сорта
kjhfrejfkjdgg@abv.bg
достатъчно анонимна е

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Съветнови [re: ha!]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 10:09



Правилно ама аз имам някакви задръжки на тема пълнене на електронното пространство с идиотиите които очаквам да получа на тазийлкйугл@ннкйл
Ако създателя на темата настоява ще помогна ...цял ден се занимавам само с такива неща--ремонти и т.тн



Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 11:28



Anbra, разбрах, че днес започва офанзивата с къртенето. За това наистина си трябва яка мъжка сила. Но си мислех, че това, което може ние да помогнем е да слагаме строителните отпадъци в чували и после щом има мерак твоето момче да работи - да ги сваля към боклука. Та, помисли си сериозно с какво можем да сме ти полезни още. Имаш ми мобито – не се притеснявай, звънни ми.
Другото, дето ми мина през акъла докато четях какво ще правиш е, че е добре да поръчаш контейнер за строителните отпадъци. Не знам дали си се сетила за това. Но по принцип е забранено да се хвърлят строителни отпадъци в кофите за смет, защото се чупят боклукчийските коли. И ако те хванат глобата беше нещо от типа на 300 лв. Тъй де, идеята ми е да провериш това, че да не стане после по-голяма беля





Тема Re: Страхотнонови [re: Дapeнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 12:18



Началото се отлага за утре


Утре трябва да докарат контейнер - поръчала съм го и ще дойде някакъв човек да изнася отпадъците. Майсторът смята, че за два дена ще приключи с къртенето - та така съм ангажирала и контейнера, с евентуално продължение, все пак - на майстор вяра нямам...
А за сина ми има предостатъчно работа, която реално може да свърши, не да се изсилва с неща, от които няма и понятие...
Ама не се отказвам от вашата помощ за нещо друго, де...
А и ти нямам номера на мобито...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано12.07.06 12:58



насреща съм като ти се наложи. :) Запаси се с повече нерви и всяка възможност използвай да проверяваш какви ги вършат, че то проклятието да ти влезе майстор в къщата е толкова вярно и гадно...
Спокойствие и търпение, но не ги оставяй да дишат спокойно, доколкото можеш



Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 13:16



Пратих ти мобито на кюто ти





Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Finch!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 13:52



Днес направо го понесох, идиота-майстор... Заради него съм станала в 4 часа сутринта да мога да си свърша работата поне донякъде, че да съм му на разположение в 8 без 15...
Да видим утре как ще е.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:29



Абе мъжка сила, мъжка, ама аз си изнесох с кофичката две камари къртена мазилка като пич. С лопатката в кофичката, колкото мога да вдигна, после четири етажа по стълбите, до контейнера, после пак обратно и така докато свърши.
Та искам да кажа, че наистина може да се измисли нещо. А от сруга страна, в тоя клуб има и мъжове бе. Я да не се скатават ами да се обадят.
Аз съм за, само да е в почивен ден.
Найстина ако можеш да наминеш поне за малко в събота, хем ще се видим, и уговорка ще направим.
Без майтап





Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:54



А сина ти колко е голям? Ако не е съвсем малък и слабичък, не го жали толкова, ще се справи, с твоя и друга помощ, разбира се. Ти по-добре помисли за контейнер за строителните отпадъци, защото май не може в нормалната кофа да се хвърлят. Или пък всичко се кърти, слага по чували, сваля долу пред блока, но трябва да имаш предварителна уговорка с някой с камион, май по-евтино излиза. Ако ти трябва, мога да ти дам телефона на един такъв човек.



Тема Re: Че кой се отказва от помощ!нови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 15:05



:))) надявам се да се видим в събота, ако ли не предлагам да кръстиш операцията "БРИГАДА" и като имаш нужда от помощ - обявяваш дата, място и час и веселбата почва :)))



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано12.07.06 15:15



На теб майтап ти се види....



-------------------------------------
In baseball you know nothing

Тема Re: Страхотнонови [re: Пчeличka]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 15:42



На някого писах вече, че съм поръчала контейнер, така че, поне няма да ме глобят.
Сина не го жаля, а го познавам по-добре, отколкото той сам себе си... На почти 19 е, дълъг, слаб, но жилав. Но ходи на работа от 9 до18. А като се почне от 8 сутринта утре /ако

/, боклукът трябва да се сваля успоредно с къртенето, иначе няма да има къде да се стъпи. Говорим за тонове тухли и мазилка, плюс плочки и теракота.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: БилиДъKид]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 15:43



направо страхотен майтап...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Страхотнонови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 15:45



Ми дотук май само Били предлага помощ...
Уви, утре не е почивен ден и няма как да се дочака, освен ако пак не ме метне майсторът...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.