Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхотнонови [re: Дapeнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 12:18



Началото се отлага за утре


Утре трябва да докарат контейнер - поръчала съм го и ще дойде някакъв човек да изнася отпадъците. Майсторът смята, че за два дена ще приключи с къртенето - та така съм ангажирала и контейнера, с евентуално продължение, все пак - на майстор вяра нямам...
А за сина ми има предостатъчно работа, която реално може да свърши, не да се изсилва с неща, от които няма и понятие...
Ама не се отказвам от вашата помощ за нещо друго, де...
А и ти нямам номера на мобито...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано12.07.06 12:58



насреща съм като ти се наложи. :) Запаси се с повече нерви и всяка възможност използвай да проверяваш какви ги вършат, че то проклятието да ти влезе майстор в къщата е толкова вярно и гадно...
Спокойствие и търпение, но не ги оставяй да дишат спокойно, доколкото можеш



Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 13:16



Пратих ти мобито на кюто ти





Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Finch!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 13:52



Днес направо го понесох, идиота-майстор... Заради него съм станала в 4 часа сутринта да мога да си свърша работата поне донякъде, че да съм му на разположение в 8 без 15...
Да видим утре как ще е.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:29



Абе мъжка сила, мъжка, ама аз си изнесох с кофичката две камари къртена мазилка като пич. С лопатката в кофичката, колкото мога да вдигна, после четири етажа по стълбите, до контейнера, после пак обратно и така докато свърши.
Та искам да кажа, че наистина може да се измисли нещо. А от сруга страна, в тоя клуб има и мъжове бе. Я да не се скатават ами да се обадят.
Аз съм за, само да е в почивен ден.
Найстина ако можеш да наминеш поне за малко в събота, хем ще се видим, и уговорка ще направим.
Без майтап





Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:54



А сина ти колко е голям? Ако не е съвсем малък и слабичък, не го жали толкова, ще се справи, с твоя и друга помощ, разбира се. Ти по-добре помисли за контейнер за строителните отпадъци, защото май не може в нормалната кофа да се хвърлят. Или пък всичко се кърти, слага по чували, сваля долу пред блока, но трябва да имаш предварителна уговорка с някой с камион, май по-евтино излиза. Ако ти трябва, мога да ти дам телефона на един такъв човек.



Тема Re: Че кой се отказва от помощ!нови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 15:05



:))) надявам се да се видим в събота, ако ли не предлагам да кръстиш операцията "БРИГАДА" и като имаш нужда от помощ - обявяваш дата, място и час и веселбата почва :)))



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано12.07.06 15:15



На теб майтап ти се види....



-------------------------------------
In baseball you know nothing

Тема Re: Страхотнонови [re: Пчeличka]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 15:42



На някого писах вече, че съм поръчала контейнер, така че, поне няма да ме глобят.
Сина не го жаля, а го познавам по-добре, отколкото той сам себе си... На почти 19 е, дълъг, слаб, но жилав. Но ходи на работа от 9 до18. А като се почне от 8 сутринта утре /ако

/, боклукът трябва да се сваля успоредно с къртенето, иначе няма да има къде да се стъпи. Говорим за тонове тухли и мазилка, плюс плочки и теракота.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: БилиДъKид]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.07.06 15:43



направо страхотен майтап...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.