Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхотнонови [re: Пчeличka]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 17:31



За изнасяне на строителния боклук - това от къртенето, щото ще падат стени и плочки...
Ама се надявам да мога да наема някого и така да се справя. Синът ми се опитва да каже, че той щял да го изнесе, но това са тийн-глупости и самоувереност, тъй че аз трябва да предвидя нормални мъжки сили /звучи като конски някак в тоя контекст

/

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано11.07.06 20:23



Давай адрес и идвам с бригада мъжаги. Ще го изтърбушим и оправим за нула време тоз апартамент. После ще почерпиш.

-------------------------------------
In baseball you know nothing



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: БилиДъKид]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 20:48




симпатяга...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Finch!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 21:28



Благодаря ти.
За момента уж открих майстор - късно се сетих за него, че около мен е пълна суматоха и акъл не ми остана.
Утре започва къртенето, да видим как ще стане, че аз не мога да съм при него - майка ми е на легло, всичко под нея, върху нея, около нея - направо не е истина какво се случва, синът на изпити за университет и аз на кръста... където сваря - там съм... Е, и малко работя междувруменно...


Ако нещо се закучи,в което не искам да вярвам, ще те търся.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Тръби и аз мога да сменям, аманови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.07.06 21:29



направо хвърковатата чета, кво ще кажеш, а?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Съветнови [re: anbra]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 00:44



Ще ти предложа направо за най-възловите местра в ремонта да ми изпратиш дигитални снимки на интериора за ремонт и ще ти помогна със компетентен съвет но не зная как да ти оставя анонимна поща....???



Тема Съветнови [re: anbra]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 00:44



Ще ти предложа направо за най-възловите местра в ремонта да ми изпратиш дигитални снимки на интериора за ремонт и ще ти помогна със компетентен съвет но не зная как да ти оставя анонимна поща....???



Тема Re: Съветнови [re: Dany]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 07:45



ох
правиш една поща от сорта
kjhfrejfkjdgg@abv.bg
достатъчно анонимна е

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Съветнови [re: ha!]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 10:09



Правилно ама аз имам някакви задръжки на тема пълнене на електронното пространство с идиотиите които очаквам да получа на тазийлкйугл@ннкйл
Ако създателя на темата настоява ще помогна ...цял ден се занимавам само с такива неща--ремонти и т.тн



Тема Re: Страхотнонови [re: anbra]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 11:28



Anbra, разбрах, че днес започва офанзивата с къртенето. За това наистина си трябва яка мъжка сила. Но си мислех, че това, което може ние да помогнем е да слагаме строителните отпадъци в чували и после щом има мерак твоето момче да работи - да ги сваля към боклука. Та, помисли си сериозно с какво можем да сме ти полезни още. Имаш ми мобито – не се притеснявай, звънни ми.
Другото, дето ми мина през акъла докато четях какво ще правиш е, че е добре да поръчаш контейнер за строителните отпадъци. Не знам дали си се сетила за това. Но по принцип е забранено да се хвърлят строителни отпадъци в кофите за смет, защото се чупят боклукчийските коли. И ако те хванат глобата беше нещо от типа на 300 лв. Тъй де, идеята ми е да провериш това, че да не стане после по-голяма беля






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.