Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано21.06.06 10:05



Да се пише ли в клуба само на кирилица? Това би означавало да се трие или редактира всяко мнение, написано на български език с латински букви?
1) Да
2) Не
Защото...

Анкетите ще останат активни за гласуване до следващата сряда сутрин (28.06.06), когато ще се преброят гласовете и ще се действа според мнението на мнозинството.
Ще се зачитат само гласове на хора, които пишат в клуба (регистрирани и нерегистрирани), тъй като е логично само те да имат право да налагат промени в клуба.


___

___
____Dum spiro, spero!

Редактирано от Moan на 21.06.06 10:18.



Тема НЕнови [re: Moan]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано21.06.06 10:08



Не, защото би било форма на възпрепятстване на някои от нуждаещите се да споделят/попитат/потърсят съвет.

Редактирано от GED Ltd. на 21.06.06 10:17.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
АвторAвaнтюpиcтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:19



Твърдо ДА

1.Защото живеем в България.
2.Защото е по-лесно и по-удобно за четене и защото се губи по-малко време.
3.Повече хора ще вземат участие в темите.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:23



ДА



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:53



Твърдо ДА за кирилицата!!!
Твърдо НЕ на шльокавицата!!!

Мотивите са известни, да не претоварвам поста.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.06.06 10:56



Не. Против това ограничение съм. Смятам, че който няма възможност да пише на кирилица трябва да има възможността все пак да попита или да изкаже мнение. Кредорът например... той върши работа на тези, които са свикнали да пишат на фонетик, но когато аз съм попадал на некирилизирана машина и без надписи наклавиатурата (аз пиша на БДС) ми е било по-лесто на шльокавица да го напиша, защото ако си свикнал с една подредба на клавиатурата пренастройката за друга подредба е истинско мъчение.

Освен това смятам убеждението за по-добрия вариант. Когато пишещите на шльокавица видят колко малко им се отговаря те ще започнат сами да пишат на кирилица. Предлагам обаче преводача, който предлагаше Хел да се добави в закованата тема за да може всеки, който пожелае да си го свали от там.

Puss...


Тема НЕ.нови [re: Moan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано21.06.06 11:02



1. Защото наистина някой може да има технически проблеми и нужда от помощ в момента.

2. Защото модераторите си имат и други задължения, освен доброволното дежурене в този клуб.

Мисля, че кроткото напомняне на дошлите тук за 2, 3... 5 път е достатъчно. Ако не - мълчаливият бойкот на темите на шльокавица е много по-добро решение от насилственото налагане.

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.


Тема Принципно.....нови [re: Moan]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано21.06.06 11:06



ДА.Ако обаче има технически проблем(например миналата година бях на почивка в Царево и се оказа,че в три компютърни клуба има само една машина с кирилизация)и е уточнено в началото на темата,да не се трие.

много сме,луди сме!



Тема Не.нови [re: Moan]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.06.06 11:12



Простичко, но твърдо НЕ.
Не начинът на изразяване, а казаното е важно!
В този клуб.

------------------

Ако все пак се приеме правило да се пише САМО на кирилица - бъдете сигурни, че летвата за допускане на свободни мнения в клуба ще се качи - дори и само заради факта, че АЗ съм модератор.
И мнения, подобни на тези на "шут"," последен 150"," Жорж Санд"," по-търпящ "и дори на нашите любими " Асасин", " Опшън" и самия " Тренди", когато са леко подпийнали или в душевен махмурлук , както куп други наскопосани изказвания на чиста кирилица - просто ще бъдат трити, заради неадекватността си, спрямо тематиката на клуба!
Рано или късно това ще доведе и до истински банове на реални никове - на реални хора. Това ли искате? Ескалация на нетолератността?

Като ще въвеждаме рестрикции - нека са за ВСИЧКИ мнения, които ТРУДНО се четат - на латиница, но и на кирилица!
Така поне е страведливо - справедливо спрямо намерението и мисълта на пишещия, не просто спрямо буквите!
Не бъдете чак такива конформисти... има време Клуба на Разведените да стане просто един пенсионерски клуб. Има време...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано21.06.06 11:27



Не, да не се пише само на кирилица.
Когато ме дразни латиницата, просто не чета.



Искам повече от света, но не съм кисел мърморко.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор karynna (къдрокоса)
Публикувано21.06.06 11:29



Не, да допуснем, че било имало технически причини, пък .. който иска да чете.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано21.06.06 11:38



ТвърдоДА. Но това не означава да се трие или редактира, просто любезно да се напомня.Когато няма техническа възможност - да, но в повечето случаи след забележка, пишещият бързо си намира кирилицата.

Мама Нети, не виждам връзка между двете. Простотията на всякакъв език си е простотия. И не мисля, че на редовни и регистрирани трябва да се прощава. Който иска да си разменя глупости, има много други начини.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор anbra (аз)
Публикувано21.06.06 11:48



Не, писането на кирилица трябва да е само пожелателно.
Според мен, целите на този клуб за реална взаимопомощ стоят по-високо от спора каква азбука да се използва.
И, освен това, никога нищо насилствено не е излязло читаво в последна сметка. Кои сме ние, че да разрешаваме, или забраняваме нещо? Това е въпрос на възможности и свободен избор.
Лично аз ще продължавам да пиша на кирилица, защото за себе си съм убедена, че по този начин отдавам дължимото уважение на родния си език, но никого не бих принудила и никому не бих наложила да се съобразява с моите разбирания..

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор albi_rijav_kotarak (член)
Публикувано21.06.06 11:48



НЕ, защото е дискриминация.

Който не иска да чете, не чете.



Тема НЕнови [re: Moan]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано21.06.06 11:57



.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилицанови [re: anbra]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:02



Не!

Закачам се за Анбра, защото напълно подкрепям доводите й.
Аз нямам нищо против когато имам време да конвертирам някой и друг постинг от латиница на кирилица. Но не може да се вмени това като задължение на модераторите. И наистина, който го дразни, просто да пропуска темите и отговорите на латиница – да не ги чете и да не им отговаря. То си е за нас ... освен, че помагаме на някой нуждаещ се ... помагаме и на себе си



Тема НЕнови [re: Moan]  
Автор Naive ()
Публикувано21.06.06 12:03



Не е нужно да има твърдо изискване за кирилица.
Лично на мен ми е неприятно когато се налага да чета нещо на "маймуница". Но въпреки това смятам, че такова ограничение не бива да има. Твърдото му спазване ще доведе до напрежение в отношенията, между посетителите тук. А това е нещо, което би противоречало на духа на форума и би било излишно.
И разводняването на клуба с теми, които са далеч от тематиката на форума или теми, които откровено са провокативани, войнствено настроени или поне неполезни за никого според мен са много по-голяма беда отколкото латиницата.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор ha! (пристрастен)
Публикувано21.06.06 12:08



твърдо
НЕ
на забрани! ....забраняваха алкохол.....забраниха наркотици... домашните забрани.......
тъпа полицейщина
кому е нужно такова налагане на нечии виждания и желания? кому?
точно това не е слободия ами свобода - ако щеш пишеш, ако щеш четеш..........

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано21.06.06 12:19



2 - НЕ

Заради прекалената загуба на време на модераторите и поради невъзможността на някой от пишещите да използват KREDOR



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор wasted_youth ()
Публикувано21.06.06 12:28



1)Да!

Защото стиловете (и тяхното практическо прилагане) при писане с латиница са най-различни, човек се затруднява, става му гадно и досадно, по-трудно може да вникне в написаното. Губи се и повече време, а нали трябва и да работим...





Тема Пука ми, че ми дреме!нови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано21.06.06 12:35



Български език на латиница чета много рядко. По GIM-а пиша на кирилица чрез руския шрифт. Като не могат да ме прочетат отсреща - майната им! Съобщенията на телевизора ми са на български и на кирилица.

Ама, програмните ми продукти, с които работя, са на английски и никога няма да се съглася да са на български. Не заради друго, а заради преводачески разминавания. Но ако имах власт някаква в тази държава щях да задължавам продавачите на продукти да направят хелповете на български. Не е чак толкова сложно. Пробвал съм.

И, ако имах власт, щях да осъдя на по 10 години пандиз ония тиквеници-мошеници, дето "преведоха" WINDOWS 98 на български и оставиха най-заплетените изрази на английски. То така и баба знае! Баси! "Paste" станало "Пейст". И още много простотии. Цялата история беше, че по закон всичко трябва да е на български и държавните учреждения, болници, училища трябвало да спазват закона. Сега били превели и XP. Някой да ги е виждал тия Виндовси?

Никой не ги е виждал, ама някои хора в милата ни татковина прибраха навремето 40 милиона долара! Чрез ирландска фирма. Платени от държавния бюдает. От теб и мен. Да се задавят дано!

Питам една английска филоложка каква е разликата между ERASE, REMOVE и DELETE... Оная ми отговори без да й трепне окото, че нямало никаква разлика.

---------------------------

Правете каквото щете! Само да ви припомня, че кирилицата я приеха в Европейския съюз като трета азбука след латиницата и гръцката.

Здрави и весели!



Тема Не.нови [re: Moan]  
АвторPaйън (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:47



Анбра прекрасно е написала и моята гледна точка по въпроса.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Clio (palechka)
Публикувано21.06.06 13:03



1 ) не

Защото сме достатъчно затормозени от правила и норми....

Тук сме да си помагаме ???

"Човек е човек, когато е на път"


Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано21.06.06 13:30



Не - нали е клуб за взаимопомощ - как ще помогнем на човек, ако не му даваме правото да поиска помощ. Освен това отнемането на правото да се пише на латиница е форма на нетолерантност...
Друг е въпросът, че лично аз като видя латиница и прескачам на следващата тема или мнение.

Разумът мисли, душата знае...


Тема Пишеш на БДС?нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано21.06.06 13:34



Пак ще се заям с теб.

К'во му е на КРЕДОР-чето, бре? И двете подредби на клавиатурата ги има. Кьорав ли си?

-------------
Като ученик си бях свикнал на пишещата машина. Трака-трак, няма проблеми. Влизам в казармата. Радиотелеграфист. Морзовата азбука - няма проблеми. Ама с телеграфа - мама си е. Съветско производство. ГОСТ. Хванах се за главата. Поне една буква да съвпадаше! Не! Да му се не види. Все пак, за две години успях да се науча да тракам като скорострелна картечница. След това - студент. EИМ програмиране. Никаква кирилица. Айде - свикнах на латиницата. После - "Правец 8М". Фонетична кирилица или както я казваха тогава - QWERTY. После се поочовечихме и реших да се върна на БДС.

Благодарение на тази мешавица сега съм на универсалната двупръстна система с вперен поглед в клавиатурата.





Тема Грешка. Не е 40 милиона, а само 4.нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано21.06.06 13:45



badete sdravi i weseli.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано21.06.06 14:26



Ами не. Малко огранчиително и дискриминационно ми звучи. Ми може пък наистина да има хора които и да искат не могат да пишат на кирилица поради някакви хардуеърни или някви техничарски причини. Аз например в къщи си имам компютър с немски офис пакет - с него не мога да пища кирилица дори и да искам.
Пък иначе тези дето пишат на латиницата - в повечето случаи и аз не ги чета щото ми е мъчително





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Ava G. ()
Публикувано21.06.06 14:28



Твърдо не.
Не сме тук за да задовляваме естетическите капризи на някои четящи, нито да доказваме криворазбран патриотизъм. Това е свободен форум със свободен избор - който не ще, да не чете. Аман от оплаквания, че някой си не можел да прави нещо, за което нито е задължен, нито плаща.
Ако ще се забранява латиницата, тогава да се забранят и всички никове на чужд език.

Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.


Тема Re: НЕнови [re: Moan]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 14:44



Въпреки, че е по-удобно за четене, но то пък не може само удобствата да се търсят)))





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано21.06.06 14:48



твърдо за "Кирилицата", ако някой има програмни проблеми - да си ги решава, ако не може сам - да си намери разрешител...



"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано21.06.06 15:01



НЕ
Който иска чете който не иска не чете, просто правило.

аз се спрях и затворих очи вероятно за да те преживея


Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор untroubled (непознатa)
Публикувано21.06.06 15:07



Не.
Новодошлите след известно подканяне се адаптират към поканата да пишат на кирилица.
На мен не ми пречи никой и нищо. Мога да чета, мога и да не чета.





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано21.06.06 15:51



Аз съм за кирилицата.

-------------------------------------
In baseball you know nothing



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано21.06.06 16:41



ДА за кирилицата!!!
НЕ на шльокавицата!!!




Може и да няма утре!

Тема Ненови [re: Moan]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано21.06.06 17:27



Не е необходимо да се пише само на кирилица, наистина е по-удобно да се чете, Българи сме и т.н. за това няма спор, но не трябва да забравяме, че не всички имат кирилица. Използвайки кредор-а пък човек, който не е свикнал ще допуска много грешки и пак ще му се подигравате или ще се заяждате. Все тая, лично аз чета и пиша и по двата начина без никакви затруднения.



Тема Re: Пишеш на БДС?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.06.06 17:28



Аз съм на 4-6 пръста по същата система като тебе, но нека ти кажа, че кредорчето го нямам на другите места, където пиша а и освен това си предпочитам кирилизирана операционна система.

Puss...


Тема НЕнови [re: Moan]  
Автор koм (непознат )
Публикувано21.06.06 18:09



Това е форум за взаимопомощ, а не клуб по български език.
Никой не е длъжен да чете всички теми





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор TЯ! (Нефертити)
Публикувано21.06.06 18:58



Не!

Защото с добро се постигат по-добри резултати. Говоря за напомняне, намеци, забележки към шльокопишещите, но е забрани.
Това е... като ми забранят нещо и аз започвам наопаки. Виж, ако ме помолят , може и да се понапъна ...





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано21.06.06 22:50



Нека всеки да пише, както му е удобно и всеки да чете, което може или има търпение.



Тема НЕнови [re: Moan]  
Автор erika ()
Публикувано21.06.06 23:15



Писането на латиница не ми пречи по никакъв начин, а и не смятам, че е правилно да се отнема свободата на избора





Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано22.06.06 06:21



На мен ми е все едно .





Тема Като не щете kirilitza - ей ви японица!нови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано22.06.06 08:08



Снимайте се с фотоапарат "Канон".



Редактирано от ASSASSlN на 22.06.06 08:17.



Тема Интересно въпросче. Защо никой не пише на латиницанови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано22.06.06 08:15



в тази тема?

А?

Моанкеее, моля те, остави тази тема дотогава, докато се появи първия "латинец".





Тема Re: Интересно въпросче. Защо никой не пише на латиницанови [re: ASSASSlN]  
Автор TЯ! (Нефертити)
Публикувано22.06.06 09:16



[got mi e ][smeq se ][got mi e ][smeq se ][got mi e ][smeq se ][smeq se ][plezq se ]

P.S. Moan, моля те изтрий ме по-съсно!





Тема Re: Интересно въпросче. Защо никой не пише на латиницанови [re: ASSASSlN]  
АвторAвaнтюpиcтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 10:12




Благодаря ти,Асасине!Отдавна не се бях смяла така!



П.С.Моанке,изтрий моля те и моето мнение,след като Асасин го прочете
!



Тема 6to 6a ta trij?нови [re: TЯ!]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано22.06.06 10:36



Стой си така за назидание на поколенията!

Кво прай малката ТЯ! ? Инженерства ли или се омъжи вече?

Цункам те, но не казвай на мъжа си.





Тема Re: 6to 6a ta trij?нови [re: ASSASSlN]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано22.06.06 10:48



Моля, не разводнявайте темата

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема В тия горещини що да не се разводним?нови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано22.06.06 11:20



Не се впрягай, бре, Моан-ке. Дай да се обичаме. Животът е кратък.

Иии, ама наистина съм непоносим тия дни. Дано да е само от горещините. Приказва ми се. Кречетало съм станал.

Трий! К'во толкоз? Ако не триеш - ще взема да дойда в събота и ще ти изтрия червилото. С устни. И ще ти нарисувам ново червило. С устни ще ти го нарисувам. Хм, сетих се за Мариана и Тодор Трайчеви. Страхотни певци. Голяма любов! Направо ни продъниха ушите с тяхната любов. И к'во стана?

Рисунка

Владимир Башев

Искам да те нарисувам
не със молив, не със четка,
с устни ще те нарисувам,
с благодарните си устни,
с десет пръстчета възторг...
Ще започна от лицето,
ще опиша крехък профил,
ще наподобя косите
на ликуващ водопад,
ще се върна на челото,
във очите ти ще падна
и на устните ти тънки
дълго, дълго ще се спра...
Искам да те нарисувам...



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано22.06.06 11:33



Не,
За някои никога няма угодия!



Тема Хиии! И ти си слънчасала. Вземи и си намокри главанови [re: Aвaнтюpиcтkaтa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано22.06.06 12:05



та!

Абе, adventurist, откъде Моан-ката да знае кога АЗ съм те прочел?



Е, налага се да се обадя, за да знае ТЯ.

Направо наводних темата! Потоп! Ной да помага!



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилицанови [re: Moan]  
Автор ishtar (упорита)
Публикувано22.06.06 12:53



И аз съм против ограниченията в писането. Нека всеки има право да пише, както му е удобно. А четящите си избират кое да четат. И аз лично се затруднявам като чета на латиница, но все пак човека има проблем и иска да сподели.
Съгласна съм с Мама Нети, че ако се приеме това като ограничение, ще последват и други и клуба ще загуби същността си.
Нали затова е клуба, да проявяваме разбиране към проблемте на пишещите!



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано23.06.06 12:19



А защо не въведем английския? Че с тези никове човек се обърква, на мъж ли отговаря, на жена ли, и какъв род да използва.



Тема През 2002 г. предложих промяна в правописанови [re: Mъppp]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано23.06.06 15:01



В Народното събрание, обаче, отхвърлиха проеста. Това, дето съм го писал за немския език, хич не е вярно. Един пишман-преводач ме беше заблудил. Пълният член за да отпадне трябвало да се промани Наредба-закон за българския език от 1945 година, ама нямало кой да направи това.





Тема ДАнови [re: Moan]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 17:38



Защото живеем в България и официалния език е български - говорим и писмен.



Тема Не разбирам какво пък толкова!нови [re: Moan]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.06.06 19:30



Ако наистина някой някъде няма възможност да пише на кирилица, но ИМА КАКВО ДА КАЖЕ? Думите са само изразни средства за мислите ни. Аз например, когато нямам нерви, или не ми е интересно, не чета теми на латиница. Наистина, живеем в България, но пък етноса ни не е само български, защо пък и дискутираните теми да не са тук - там на латиница. Това е клуб, обединяващ хората по даден признак, който е раздяла, не е клуб по български език. Както и да е, решението е ваше, аз съм тук отскоро, но не виждам проблем - не искаш - не четеш!





Тема Абе какво толкова има да разбираш?нови [re: parvaty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано24.06.06 14:21



Ако човек нямал възможност??? Бе, писна ми, бе! В дир.бг ИМА ВЪЗМОЖНОСТ. В момента съм точно на компютър, на който НЯМА инсталирана кирилица.

Ако щете и с арабската азбука пишете! Пука ми, ама толкова ли не схващате, че мненията на латиница ги четат твърде малко хора, съответно - малко отзиви се получават.

Сега вече разбираш ли?



Тема Re: Абе какво толкова има да разбираш?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано24.06.06 14:33



Интересно как българи от цял свят успяват да пишат на кирилица. От най-северна Канада до Австралия.



Тема Леле, от един следобяд си в София, и веченови [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.06.06 15:04



си се изнервил... Защо е сега тази агресия? И то точно към мен?

Какво толкова писах - като не получат обратна връзка, толкова по - зле за тях. Както и да е! Сега отивам да ти отговоря за модераторите, че един от нас двамата е слънчасал, но със сигурност това не съм аз! Здраво ме ядоса!!!



Тема Re: Леле, от един следобяд си в София, и веченови [re: parvaty]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано25.06.06 04:02



&#9571;&#9835;$&#229;O &#163;q&#195;&#8593;"&#9675;&#9786;&#9787;&#9829;!&#9788;&#9829; ! &#9824;&#9827;?


X&#9829;&#9830; J 69 &#9500;НО&#9788;О&#8593;СЄ&#9786;&#9787; &#9792; v&#8593;>&#9834; {&#9830;2/ &#9787;&#9786; &#9829; &#9829;"&#9830;• &#9688; &#9824; &#8593;&#9675;&#9688;•!!!
&#9675;&#9668;&#9824;3&#9835;&#9829;• •&#9827; &#9829;&#9829;&#9829;, &#9787;&#9827;•&#9835;Є Ё я&#9668;&#9794;ёц?&#8593;
&#9829;&#9787; &#8616; &#8594;&#8593;&#9829;&#9787; &#9827;&#9830;•&#9675;&#9824;;&#9829;!&#9787;&#9834; &#9792;&#9794;!?
&#9658;&#9788;&#9835;&#9668;&#9834;&#8252;&#9788;.




Тема Всичко това в 04:02 сутринта?нови [re: option]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано25.06.06 11:44



Явно си имал голямо желание да споделиш! И толкова много ти е тежало!!! Е, стискам палци цифрите ти да се подредят както трябва, че така като гледам, голяма бъркотия е настанала в душата ти

А междувременно аз ще се запиша в клуб "Математика", та следващият път да можем да общуваме още по - пълноценно!

Редактирано от parvaty на 25.06.06 11:49.



Тема Re: Анкета: Да се пише ли в клуба само на кирилица?нови [re: Moan]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 21:13



да се пише само на бъпгарски ,но за по неопитните да се остави указание
да се трият темите на шльскавица,а изказванията на шльскавица да се игнорират



Тема NEнови [re: Moan]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 20:05



Не знам какви са ТОЧНО мотивите на Тренди; аз самата пиша само на кирилица; но ВСИЧКИ пишем на български. Кой както може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.