Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: petq]  
Автор taririra (непознат )
Публикувано29.08.07 16:23



Петя, аз много добре знам какво е да се изправиш срещу такъв факт. И знам, че човек най-добре преценява нещата, когато поне малко емоционално се дистанцира от тях.
Не вземай импулсивни решения .



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: an]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано29.08.07 17:05



Хей, Ан здравей! Много ми се иска и аз да взема думата, но няма, по очевадни причини.
Тя моята Истина от Търсиистина стана Намериистина и не мога да бъда искрена и обективна. Но, само да ти кажа, че Намериистина беше проследил темата и силно беше впечатлен от тогавашните ми мисли.Каза, че нямало да стане тая, шъ видим. Сега, след една година.

Сама прави извод. Ако искаш на уше да си споделяме.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема А, Наде, къде се губиш???нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 17:28



Рядко се обаждаш, ама си като тежка артилерия*.

В моя случай семейната стомна се строши и без да има трети. Мнооого твърдоглави бяхме. Знаех, че много твърдите стомани са крехки и лесно се трошат, но не предполагах, че и с човешките глави е така.

На авторката нищо не мога да предложа, но на теб - мога. Предлагам ти да се запишеш за участие в съботната среща.



----------------
*тежка артилерия - батареи от голямогабаритни, голямокалибрени оръдия. Сравнително рядо се използват при войни. Обикновено - преди атака. На късо разстояние им е обсега, но където ударят - после трева не никне.



Тема Re: Зарежи контрола над тялото сега.нови [re: *жeнa*]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 21:49



Не разбрах, извинявай. Разделили сте се и сега съжаляваш? По отношение на детето-никога, докато съм жива не бих го оставила където и да е. Той си има една майка и един татко и въпреки заплахите преди време, като се бяхме върнали при моята майка, че щяло да го е срам да се види с детето, не вярвам да го стори.



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: an]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 22:03



Ан, извинявай, че така гадно се намесих в твоята тема. Просто исках да ти отговоря и така се увлякох в подробностите, че не успях по друг начин и после отговорих на отговорите във връзка с моето положение...и така. Наистина стана случайно. Съжалявам много и отново извинявай!



Тема Re: Спри да пиеш, бе!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 22:11



извинявай, но ако това се отнася за мен-в грешка си. През деня съм на работа и съжалявам, ако има такива хора, но аз не се възползвам от болката на хората.



Тема Re: Зарежи контрола над тялото сега.нови [re: ilatan]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано29.08.07 23:02



Само казвам да внимаваш...Като се стигне до раздяла(развод)...половинките се оказват много различни и...можеш да видиш неподозирани техни качества..



Тема Re: ПО ВЪПРОСА ЗА ПУКНАТИНИТЕ, че ми писна!нови [re: koтe]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано30.08.07 05:06



виждала ли си как през камъка изниква стъблото на дръвче или на трева ....там е имало мъничка пукнатина и покълналото семенце се е възползвало да се вклини....

Terror incognita


Тема Re: А, Наде, къде се губиш??? [re: ASSASSlN]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано30.08.07 05:08



Асасинчо, пропускам съботната среща макар че те станаха много, обаче боядисвам и имам грандиозен план точно докато вие се плакнете с бира, аз да полагам блажна боя по черчеветата! Ха познай на кого ще му е по-забавно - на мен или на вас, а?



Terror incognita

Тема Re: ПО ВЪПРОСА ЗА ПУКНАТИНИТЕ, че ми писна! [re: Haдя-Haдя]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 07:50



мисля, че примерът ти не е много подходящ. ако моите отношения с мъжа ми наподобяват пукнат камък, не бих се учудила и не бих обвинявала никого, като между нас поникне трети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.