Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: petq]  
Авторpetq (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 13:45



Има ли някой да го е преодолял...Или да си е върнал любовта,Щастливи ли сте после?Когато се приближи към мен да ме целуне представям си как целува нея...И цялото ми желание изчезва.........Как е при вас.Просто не знам как да се държа .............Ако някой има желание да сподели нещо с мен нека ми пише на
ani4ka75@abv.bg



Тема Re: тайнатанови [re: Lostway]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано01.09.07 14:34



Не знам кога точно в една връзка се промъква властта. Отначало всичко е въпрос на доброволно привличане, без задължения.. което е нормалното. така и не разбрах как и кога едното се видоизменя в другото, но май точно тогава започват проблемите


А става толкова неусетно и естествено... всъщност е много плашещо.
Необходимостта ни от сигурност и желанието "да разчитаме на другия" гилотинира любовта, превръща я от господарка в прислужница, обезличава я отнема ни я... превръща я в посредствена привързаност... без да сме го искали без да сме разбрали кога как и защо... сме променили всички правила. И точно тази негласна промяна, негласно приета от нас, после ни кара да се чувстваме излъгани, предадени... тъжно е, жалко е, убийствено е всъщност

а за 5те месеца.. старите хора казват че където е текла вода,пак ще тече.. друг е въпроса че понякога на раните им трябва време да зараснат

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Има бенови [re: petq]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.09.07 17:23



има.
Не че после пак не се преебаха нещата, то гламавото си остана гламаво ( и аз, и тя в туй определение)





Тема Re: тайнатанови [re: fascinating oceanid]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 07:02



Може би си права за всичко освен за секса ние никога не сме преставали да го правим и според него не секса ни е проблем, а това че просто се е влюбил в Нея...
Сега бях два дни при него, по негова покана. За пръв път от 10 години прекарваме уикенд само двамата, заведе ме на едно прекрасно място с цел да ме изненада и наистина успя. всичко беше наред само дето аз го чувствам като непознат и странното е че този непознат много ми харесва!
Той казва че никога няма да остави децата си и че е прекратил връзката си с Нея защото нямало нужда да лъже мене нея и себе си, ама защо чак сега го проумява не знам.
Засега продължава да работи в другия град и може би така е по добре за всички ни нали уж времето лекува...



Тема Re: тайнатанови [re: an]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано03.09.07 23:41



Здравей отново, Ан!
Може би съм отчаяна, може би съдя по себе си, може би гледам от собствения си опит, но при нас имаше толкова раздели с нея, толкова пъти "не мога да се разделя с нея веднага като ти решиш, че така трябва!", "Не мога да и причиня това-тя не е лош човек!".... Имаше и мои мноооооого грешки - от ултиматуми за това, че не издържам повече и, че му давам еди какъв си срок и т.н. Той ме мрази в момента-убедена съм. Показва го с всяка своя постъпка срещу мен. Или сега е станало или преди време, отговори всякакви, вина виаги ще има, особено, ако успяват и да му я насадят понякога... Не, че се оправдавам, но това е положението при мен.
Дано при вас се получи - наистина ти го пожелавам, но съм скептична. Винаги ще го има въпроса в теб "А дали не е с нея точно сега?". Какво ли е харесал у нея? Дали наистина са се разделили? и т.н. и т.н. до безкрайност. Веднъж направено злото-не може да се изтрие като с гумичка. Загубваш доверие към този човек и край! Това трудно, да не кажа невъзможно да се възстанови. Ужасно се надявам да греша-повярвай ми, но съм минала по този път и сега още се клебая какво да правя. Разликата е, че ние сме стигнали до по-големи глупости и до проваляне тотално на добрия тон. При нас няма нищо останало и на мен не ми е добре с него. Дразня се от всичко, което прави и преди съм спорела заради такива неща. Сега понякога не се дразня даже, а просто му се надсмивам, т.е. само се подхилквам и не споря, защото не си струва. Сеа вече не си задавам въпроса дали все още се вижда с нея. Сега просто не ми пука. Или поне си мисля, че е така. Не искам детето ми да страда, но не знам как да постъпя. Според едната ми най-добра приятелка - приключвай с агонията и за трима ви. Според другата - не му обръщай внимание. Кой е верния път? Знам, че няма рецепта, но все пак.
Ето на-пак се намесих с моите проблеми, но така става като реша да давам мнение.
Съжалявам, Ан, но ме е жал да си изтрия мислите





Тема Re: тайнатанови [re: an]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано03.09.07 23:47



Относно секса, пропуснах да кажа. Ние преди не сме пропускали нощ без да правим секс и когато започнах работа след като детето тръгна на ясла, е нормално да съм уморена понякога и познай-сърдеха ми се, защото съм била уморена. А аз се стремях да кажа по какъв ли не безболезнен за него начин, че действително не искам дадената вечер, но уви, всеки път, когато кажех се оказвах с обърнат към мен гръб! И защо??? Защото след работа трябваше да готвя, чистя, пера и т.н., а той си почиваше и дори поспиваше, а като заспи детето, той бодър, бодър, защо да не му е и до секс?!
Така, че не секса е проблем, а човека до теб.



Тема Re: тайнатанови [re: Mилa]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано03.09.07 23:52



Здравей, Мила!
Намерих филма в zamunda.net
Невероятен е! Действа ободряващо и съживяващо. Мисля да опитам да живея с такива мисли, които ме карат да се чивствам добре. Само остава да успея да махна черните мисли.
Благодаря ти!



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: an]  
Автор75 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 03:21




БЪДИ БЛАГОСЛОВЕНА И ИДВАЙ ПАК!
ЛАУРА ЕСКИВЕЛ
(СЪКРОВЕНИ ВКУСНОТИИ)

За всичките ми нещастия е виновна Чоле. Аполоние е невинен, каквото и да говорят. Работата е там, че никой не го разбира. Ако от време на време ме биеше, то е, защото аз го разочаровах, а не защото е лош човек. Той винаги ме е обичал. По свой начин, но ме е обичал. никой не може да ме убеди в противното. Щом толкова направи, за да приема любовницата му, то е защото ме обичаше. Нямаше никаква нужда да ми го разкрива. Спокойно можеше да я пази в тайна, но казва, че го е хванало страх да не науча случайно за похожденията му и да го изоставя. Той не понасяше мисълта да ме загуби, защото бях единствената, която го разбира. Съседките могат да разправят каквото си искат, но да видим кой от техните съпрузи им разказва за купищата любовници, които си има наляво и надясно? Никой. Не, единственият честен измежду тях е моят Аполонио. Единственият, който се грижи за мен. Единственият, който се тревожи за мен. При тоя СПИН стана много опасно това, дето мъжете са като разгонени псета. Ето защо, вместо да ходи с много, той реши да се жертва и да има само една постоянна любовница. Така не рискуваше да ме зарази с онази болест. Това е любов, а не кръшкане! Но те не могат да го разберат!
Е, добре, трябва да призная, че в началото на мен също ми костваше усилие да го проумея. Нещо повече, за първи път му казах “не”. Адела, дъщерята на кумата ми, беше много по-млада от мен и ужасно се страхувах, че Аполонио ще предпочете нея. Но моят Апо ме убеди, че това никога няма да се случи, че Адела в действителност не го интересува. Работата била там, че изпитвал нужда да оползотвори последните си години на активен мъжкар, защото после вече нямало да има този шанс. Аз го попитах защо не го стори с мен, а той взе да ми обяснява, докато разбера, че не можел, че това бил единият от проблемите на мъжете, който ние, жените, не сме в състояние да проумеем. В това, да си ляга до мен, нямало никаква тръпка, аз съм му съпруга и съм му на разположение, когато пожелае. Той имал нужда да се увери, че може да завоюва млади момичета. Ако не го правел, щял да се травмира, да се комплексира и тогава вече дори с мен нямало да може да изпълнява задълженията си. Това вече наистина ме стресна.
Казах му “добре” и че приемам да си има любовница. Тогава ме заведе при Адела да си поговоря с нея, защото на Аделита, която ме знаеше от дете, й било много мъчно и искала да чуе от моите уста, че й давам разрешение да е любовница на Аполонио. Обясни ми, че нямало да ми го вземе. Единственото, което искала, било да помогне на нашия брак и че било за предпочитане Аполонио да ходи с нея, а не с някоя непозната, която действително желае да ми го отнеме. Аз й благодарх за добрите чувства и ми се стори, че дори я благослових. Честно казано, бях й признателна, защото тя също се жертваше за мен.
Адела, на нейните години, спокойно можеше да се омъжи, а вместо това беше готова да е постоянна любовница на Аполонио, просто от добро сърце.
Та така в деня, в който тя дойде, си поговорихме надълго и нашироко и всичко си изяснихме. Разписанието ,дните за посещение и прочие. Предполага се, че след това би трябвало да съм съвсем спокойна. Всичко беше под контрол. Аполонио щеше да се успокои и всички да сме доволни и щастливи. Но не знам защо бях унила.
Когато знаех, че Аполонио е с Адела, не можех да спя. По цяла нощ си представях какво най-вероятно правят те. Е, не ми беше необходимо много въоблажение, за да си го представя. Знаех го и това е. И не можех да престана да се терзая. Най-лошото е, че трябваше да се правя на заспала, защото не исках да измъчвам моя Апо.
Той не заслужаваше това. Ала един ден го видях, когато се прибира, свари ме будна. Побесня. Каза ми, че го шантажирам, че не го оставям да се наслаждава спокойно, че той не може да ми даде по-голямо доказателство за любовта си, а за в замяна го шантажирам и тормозя с разплаканите си очи и със страховете си, че няма да се върне. Та нима някога не ми е засвидетелствал уважение? Вярно беше, връщаше се в пет или в шест сутринта, но винаги се връщаше.
Нямаше защо да се тревожа. Би трябвало да съм по-щастлива от всякога и само Бог знае защо не се чувствах така! Нещо повече, започнах да се поболявам от гневните скандали, които ми спретваше подлецът Аполонио. Вбесявах се като виждах, че купува на Адела неща, които на мен никога не беше купувал. Че я води на танци, когато мен никога не беше водил. Нито дори на рождения ми ден, когато пя Селия Крус и го умолявах да ме заведе! От чиста ярост очите ми започнаха да пожълтяват, черният ми дроб се поду, дъхът ми стана отровен, погледът ми помрачня, по кожата ми избиха петна и тогава Чоле ми каза, че най-доброто за подобни случаи е да сложа в един литър текила шепа чай от болдо и да пия по чашка на гладно. Текилата с болдо намалява жлъчта и изкарва яда от тялото. Без да се помайвам, отидох до дюкяна на ъгъла, купих от Дон Педро бутилка текила и сложих в нея билката. На следващата сутрин пих от нея и ми подейства много добре.
Не само се почувствах вътрешно облекчена, но и радостна и щастлива, както не се бях усещала от много време. С течение на времето въздействието на цяра ставаше все по-ефикасно. Аполонио, виждайки ме усмихната и спокойна, започна да излиза все по-често с Адела, а аз – да си пия по чашка всеки път, когато това се случваше, било на гладно или не, за да не ми наврежда на жлъчта. Посещенията ми в дюкяна на дон Педро ставаха неотложни. Ако в началото една бутилка текила ми стигаше за месец, дойде момент, в който ми стигаше за един ден. Тогава вече бях сигурна, че не е останала и капка жлъч в тялото ми! Чувствах се толкова добре, че дори си помислих, че текилата с болдо е чудотворна. Стичаше се в гърлото ми ,като прочистваше, повдигаше духа, изцеряваше цялото ми тяло, караше ме да се чувствам живо, живо, живо!
В деня, в който дон Педро ми каза, че не може да ми даде на вересия нито една бутилка повече, си помислих, че ще умра. Вече не можех да изкарам и ден без моята текила. Започнах да го умолявам. Като ме видя така отчаяна, му дожаля за мен и прие да платя по друг начин. Безбожникът му с безбожник от край време ме желаеше. Аз, честно казано, с толкова топлина в тялото, също усещах повечко желание и така там, на тезгяха, Аполонио ни свари да отпускаме края на тия свои желания.
Аполонио ме изостави като пияница и курва. Сега живее с Адела. Аз съм обречена на падение. И всичко по вина на гадната Чоле и нейните лекове!



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: an]  
Автор Mъpзeлaнa ()
Публикувано18.09.07 14:41



Ох, завалийката! Да ти се чуди човек защо го търпиш тоя до себе си.Нямало да те изостави!Ми за какво са ти неговите подаяния от пари и ужлюбов?Аааааааа, сетих се! Ти не си работила нито ден! И сега какво? Ще се срещаш с другата? От какъв зор? При една такава среща ще изпиташ само унижение, нищо повече.
Стига си циврила! Намирай си работа и го зарязвай. Той няма да изостави децата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.