Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема а какво са тогава?нови [re: jamie]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 01:25



Инструменти за какво? Ако са инструменти, как може човек да се научи да борави с тях? Моята същност? Какво е това? Моята в момента е кълбо от нерви, което се чуди как да се разпплете и да започне да се навива отново. А може би просто искам да съм нещастна? Искам да плача ей така, за намаляне на напрежението?...Незнам. Знам само, че в момента незнам какво и как и защо



Тема Зарежи контрола над тялото сега.нови [re: ilatan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:25



Без алкохол, без хапове.
Избистри си нещата, остави всичко настрана и вземи решения.



Тема Аминови [re: ilatan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:27



плачи. Като свършиш - седни и се погледни без да бързаш. Ако има кълбо от нерви - погледни се пак. Докато разбереш точно какво става и какво виждаш. После взимай решения.



Тема Re: Зарежи контрола над тялото сега.нови [re: jamie]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 01:31



Решението е едно, но все отлагам, защото ме е страх. А и незнам как да организирам нещата си. Незнам къде да отида, незнам как ще се справя сама. Мъжа ми преди беше казал, че щяло да го ео срам да вижда сина си, заради това, което е станало. Нима ще го остави съвсем. То детето и без това се чуди как да накара татко си да му обърне малко внимание, а после какво ли ще бъде. Като казвам, че се чувствам като мебел не говоря само за себе си, а и за детето. Малко гадно да си позволявам да мисля вместо него, но ако знаеш колко пъти ме е доядявало, затова, че примерно то иска да се похвали на татко си, а той не благоволява да погледне даже. Просто такъв бил-като гледал филм примерно бил се концентрирал и докато обърнел внимание, щял да изтърве важни неща...



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 01:37



И от това ме е страх. Не искам да говоря с него, а той ще забележи очите ми и може пък и да попита и почват нескончаемите спорове. Просто искам да се махна. Да избягам. Знам, че няма как, но това искам. А като говоря, пиша, слушам музика или каквото и да правя не давам воля на чувствата си, очите ми стават мокри и успявам да скрия всичко.
Само едно не разбирам в тези наши отношения. Как може ако видиш, че човека до теб се превива, да не попиташ поне какво му е? Как може като го видиш натоварен , да не станеш да поемеш част от товара. Ами ти живееш все пак с него. Аз като видя непознат в такова положение му помагам, пък какво остава за познат, да не говорим за близък...
Това дребнаво ли е? Аз ли съм дребнава?



Тема Спри да пиеш, бе!нови [re: petq]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 09:31



Стига с този среднощен алкохол!



Ние тук да не сме марионетки??? Толкова ли не виждаме от коя дата е темата??? Баси ненормалника. Ту регистриран, ту нерегистриран, ту пишеш посред нощ, ту, като се наспиш - посред обед.



Тема Re: 1:1нови [re: ilatan]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано29.08.07 14:15



много познато усещане...минава ,но не напълно..и..след доста време.



Тема Re: Зарежи контрола над тялото сега.нови [re: ilatan]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано29.08.07 15:05



и това ми е супер познато...
детето имаше награда- грамота за 1 място на едно математическо състезание (кенгуру на френски език) и....горда отива да го покаже на "тати"...Реакцията беше..никаква! Че то било най-естественото нещо НЕГОВИТЕ деца да са първи по състезанията по математика... А това,че не им е погледнал дори бележниците или да е попитал какво точно учат и учат ли изобщо...явно също е най-нормално.. При сегашната образователна система... Явно разчита,на това,че децата си имат майка...
Само едно ще ти кажа...не си тръгвай от къщата, ако има друг начин..И...ако се налага...непременно с детето..
Преживях всичко за което разказваш(без отворения брак) и..сега още не мога да си простя,че не заведох децата на квартира,без нищо с което са свикнали, освен с мен...Можеше всичко да е съвсем различно..и..със сигурност щеше да е..



Тема Re: Мъжът ми има любовница [re: petq]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано29.08.07 15:08



пусни го да ходи при любовницата..
Като си начеше ..крастата...ще се върне с подвита опашка...(ако му позволиш)..
И..гледай напред...
Само не прави сцени и не го обвинявай в нищо...Опитай да поговорите разумно и..ако верно е толкова влюбен, не го чакай преди 3-4 месеца да размисли...
Междувременно се стегни,защото детето ви има нужда от усмихната и здрава майка..
УСПЕХ



Тема Re: ПО ВЪПРОСА ЗА ПУКНАТИНИТЕ, че ми писна! [re: Haдя-Haдя]  
Авторkoтe (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:15



е то трябва да е доста голяма пукнатината, че да се вклини трети.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.