Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Pak kym Arielнови [re: ariel$$]  
Авторedin ot tjah (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 09:11



Kato ti pro4etoh vtoroto mnenie \za Doxiciklina/ razbrah za6to tvojata istina e takava. Prejivjala si ne6to naistina gadno. Istinsko SORY ot men. Da bjah na tebe, i az 6tjah da se kefja ot syrce na razvoda... Jelaja ti uspe6en vtori 6ans!!!



Тема Re: Ега синови [re: Aйшa]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 09:50



Не мога да се сдържа и да не се обадя. Закачам постинга си за твоя, защото ми хареса онова за изневярата и пр. от един твой предишен постинг. Дори си позволих да го пейстна, толкова добре звучеше. Не се опитвам да адвокатствам на Арес, но ще разкажа нова приказка, белким свърши работа на някой четящ и мъчен от ревност.
С бившата бяхме колеги като студенти. Завършихме една специалност дето на 100 жени се падат по десетина мъже. Нямаше ревност. Промените след 89 ме принудиха да се преквалифицирам с диаметрално противоположна специалност. Постепенно около мен се завъртяха 25 -30 годишни хора. Скъсвах се от работа и в службата и в семейството. Нямаше баби и дядовци.
Ноо проблемите започнаха. Първо мълчание и нощни тихи и напоителни подсмърчания. Обяснявах, убеждавах, мислех, че е временно. Да, ама не. Задълбочаваше се недоверието. Останалото го написах в първия си постинг по тази тема.
Сега.
И аз и бившата имаме нови връзки. С моята за сега няма проблеми, но при бившата имаа. Ходи с момче десетина години по-младо от нея, според жените сексапилен красавец и пр. Да, ама красавеца не си поплювал и редовно слагал и добавял рогца на бившата, като дори нагло й се хвалел.
И каква станала тя? Това дето търсила, си го намерила. Тъжно. Май наистина ревността е болест, като изпитващият я се тормози повече, но и за отсрещната страна, мъчението е тотално. Мисля, че такива връзки са обречени. Тъжно. Дано тази приказка свърши работа на някой четящ.



Тема Re: Ега синови [re: Aйшa]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано23.01.06 12:40



Cheta, Aisha! I na fona na vsichko procheteno intzidentnoto (nepokazno) chukane vze da ne mi se vijda chak takova prestaplenie.
Nikoga ne sam izneverjavala, a i na mene ne mi se e sluchvalo (pone ne znam), no v sluchaja obsajdame Neroden Petko. Jenata moje nikoga da ne izneveri, nali?



Тема Re: Ега синови [re: ariel$$]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 12:47



Както и мъжа може да не изневерява, ама някои жени просто не вярват. Абе май си е до човека, пък бил той мъж, или жена.
Баси болезнената тема.
Дано изписаното свърши работа на някой дето се е забил най-често в безпочвени съмнения. Дано!

аа, извини ме, че ти изписах неправилно ника в горния си постинг



Тема Re: Ariel$$нови [re: ariel$$]  
Авторedin ot tjah (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 13:13



".... no v sluchaja obsajdame Neroden Petko. Jenata moje nikoga da ne izneveri, nali?"
I az tova iskam vsy6nost - da ne i se nalaga da stiga do kraj. Gotov sym da pravja kakvoto trjabva, iska mi se da razbera vsi4ko, koeto ja motivira.... ne mi e lesnooo!



Тема Това, което ти трябва да разбереш е...нови [re: edin ot tjah]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано23.01.06 13:24



... дали има и кое е това което тя не приема в теб като личност изобщо, дали това не е част от същността ти, което просто няма как да се промени.
Защото можеш да си налагаш да се държиш по някакъв начин или да изглеждаш по някакъв начин, но има неща от теб, които не можеш да променяш, а само да скриваш.
С други думи, не се опитвай да се представиш за някой друг, какъвто тя би искала да си, само за да я задържиш.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Re: za Severous Snapeнови [re: Severous Snape]  
Авторedin ot tjah (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 09:00



Zdrasti.
Moje6 li da mi dade6 tvoeto \va6eto?/ objasnenie na dumata "prilaskavam", i njama li tja razli4no sydyrjanie za vsjaka otdelna jena? Imam nujda ot takiva nasoki...



Тема Re: komнови [re: koм]  
Авторedin ot tjah (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 09:02



Aferata syvsem ne e on lajn, 4ovekyt e realen, sre6tat se realno i si pi6at realni smsi....



Тема Много хубавнови [re: Severous Snape]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.01.06 09:05



съвет, според мен, му даваш - това за приласкаването...
Но има мъже, които просто не го могат.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Много хубавнови [re: Mama Netty]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано25.01.06 14:24



Боя се, че и той е от тези, които не го могат. Просто виж какво ми е написал в отговор.

С.Н.В.О.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.