Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Признаците на изневяратанови [re: XмPaзвeдeни]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 11:39



Корекция към горното.
На 12та година направихме второто дете, та белким ми повярва, че семейството е най-важното за мен.
Оффф
Не я трови, а мисли, мисли, мисли, мисли



Тема За какво ти е?нови [re: eдин oт тяx]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано19.01.06 11:44



След като си получил пределно еднозначен сигнал за не-любов, за какво ти е необходимо да знаеш някакви технически подробности?
Дали не ти е дошло просветление и си разбрал че насила "спасения" брак е капсула пътуваща стремглаво към дъното, където обитателите й ще бъдат просто размазани от тежестта на общото нещо-като-битие? И търсиш вече конкретен повод да се откъснеш и развържеш? Дано да е така.
Може ли някой да бъде щастлив насила? Или от едната... лоялност?

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Re: Признаците на изневяратанови [re: Znaesht]  
Автор dadis (новак)
Публикувано19.01.06 13:13



Абе, след 10годишен брак това ми се струва просто....фалшиво изказване
Ама щом казваш



Тема Re: Признаците на изневяратанови [re: dadis]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 13:26



Не беше фалшиво. Сигурно съм голям наивник и идеалист.



Тема Re: Признаците на изневяратанови [re: eдин oт тяx]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 13:36



Имам опит в подобна ситуация, това ускори значително и края на връзката ми. Недоверие, подозрения, разпити. Казвам - няма нищо, обаче няма кой да ме чуе. "Той защо идва, защо те гледа, защо ти говори???" Ами питай го него, той в работата ми идва по работа, аз към тоя човек даже бегъл интерес нямам, но трябва ли да се държа грубиянски с хората, за да четкам мъжкото достойнство на любимия (ими по-точно да лекувам мъжките му комплекси). Разпити, разправии, тъкмо се изясниме и пак се започва... Накрая ми писна, ядосах се и викам "Ами държа си го за резерва, за донор, за каквото щеш там, сега доволен ли си?" Не че беше доволен, но веднага го прие за чиста монета. Две седмици говорих все едно на стената, че не харесвам въпросния човек, че съм против всякакъв вид изневяра, че ако си харесам някого, ще го уведомя в предвидените от закона срокове, ама - не. Не му харесваше мисълта, че е комплексар и ме ревнува напразно. Като му казах, че е вярно, макар че не беше, веднага миряса.
Хубавото на цялата работа е, че бях своевременно уведомена какво ме чака в светлото съвместно бъдеще с този човек. Освен това недоверието и собственическото отношение, държането на сметка и искането на отчет за всяка минута, всяка мисъл и всяко действие направо убиха в мене чувствата, да не говорим, че напълно изгубих желание за близост - както физическа, така и емоционална. Не само този случай беше причина да се разделиме, но май оттам започнаха сериозните проблеми. Никога преди не бях чувствала такъв лед между нас. И съвсем не бях сигурна, че някога ще го стопим този лед или че имам желание да опитам отново. Представих си как ще давам отчети месеци и години наред, а той ще ме гледа скептично и ще повтаря едни и същи въпроси до побъркване. Аз ще остарявам и погрознявам преждевременно, така че изневярата ще стани и абсурдна, но пак ще ме разпитва и анализира, ще залага капани и прави проверки. Мерси за такъв живот. Сега съм сама и дори се чудя как мога толкова да се кефя на свободата . Следващия ще го търся да не е ревнив



Тема Re: Признаците на изневярата [re: Пчeличka]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано19.01.06 14:30



Добре, нямам нищо против, но би ли дала някакво описание какво е един неревнив Тъй като и мен са ме обвинявали, че съм ревнив, и все ми се иска да разбера какво е поведението, което очаквате от нас. Не съм сигурен, че и така ще ви угодим, ама нека поне да опитаме



Тема Re: Признаците на изневярата [re: eдин oт тяx]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 16:25



Много е важно с годините да станеш толкова печен)))...че ако изневярата с някой, с който знаеш, че няма развитие да не се отрази на брака ти / е, там преживяваш си нещо, мигрената))) те хваща по често, разсъждаваш си и чакаш времето да поуспокои нещата...
Милата ти женичка, още много инфантилно го дава...малее седнала да ти се обяснява...ха х а, сладурана! Всъщност мен ако питаш, разведи се с нея....малко ще потъгува известно време, но повярвай ми голяма услуга ще и направиш да я лишиш от обкръжението си! Като знам поне как физически се мъчи да те понася и как те е отцепила от мислите си...а страха и от живота сама, постепенно ще се справи!

НО пък ако чувстваш, че нещата не вървят със законния , а на другата гъдулка сте засвирили в синхрон и планирате това-онова , дайректли)) да уведомяваш съпруга, да се изнасяш и да няма време за тъпи обяснения и въпроси! Но преди това си подготвяш почвата...гадно, но е така...!



Тема copy*paste [re: eдин oт тяx]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.01.06 22:41



Вярна ли ви е? (само за мъже)

Не си мислете, че само мъжете изневеряват на своите половинки. И жените понякога изменят на принципите и любовта си. Каквато и да е причината за изневярата, когато една жена се опитва да прикрие стореното, тя се държи по един определен, малко странен, начин. Ако знаете за какви точно признаци да внимавате, то лесно ще ги разпознаете.

1.Вече не се ядосва

Не че е невротичка, но няма как поне веднъж да не е била съгласна с вас. Съвсем нормално е да се изнервя от нещо, което правите, да се ядосва от някои ваши думи или пък да се дразни от някои от навиците ви.

Но ако сега вече не се сърди, когато не можете да обядвате с нея, не ви разпитва, когато вечер се прибирате по-късно от обикновено, не ви се цупи, когато сте изморен и не ви си говори, то има нещо странно. Ще си помислите, естествено, че това е добър знак и че разбирателството между вас е все по-голямо. Не трябва обаче да се главозамайвате от тази тъй розова мисъл, защото тя може да се държи така само, за да не предизвика въпроси и от ваша страна.

2.Става потайна

Когато разговаряте на обичайните теми, тя ви отговаря с половин уста и все гледа да върши нещо – да подрежда дрехите си в гардероба, да мие чиниите или да готви.

Вече ви се налага да настоявате, за да ви разкаже онова, което до преди известно време сама ви е обяснявала надълго и нашироко. Не ви разказва как е минал денят й, а когато я попитате, се държи странно, без да си дава сметка – отговаря ви с въпроси, които прикриват страховете й: “Къде ходи днес?”, а тя: “Защо? Можехме да се засечем ли?”.

3.Говори твърде много

Възможно е, както казахме, да не споделя с вас нищо, но също така е възможно и да ви засипва с множество незначителни подробности.

Ще ви изброи всички ястия от менюто на ресторанта, в който е обядвала с “приятелки”, ще ви цитира до думичка всичко, което са си казали, ще ви обяснява дълго защо не си е купила бялата рокля от витрината на близкия магазин, която й е стояла така добре.

Дали зад тези прекалено подробни обяснения не се крие още нещо, което тя премълчава? Бъдете нащрек особено, ако вмъква и изречения като: “само да я беше видял!”, “това щеше да ти хареса!”, “мислих си само за теб!”, “липсваше ми много!”, тоест всички мили думи, с които иска окончателно да ви убеди в лъжата си.

4.Подхваща странни теми за обсъждане

Разказва ви историята на една нейна приятелка, която изневерява на съпруга си, защото той също й изневерявал. Пита ви какво мислите за измяната, как според вас една двойка може да възстанови загубеното доверие, дали са ви минавали похотливи мисли за някоя друга жена.

По този начин тя, от една страна, се опитва да разбере как ще реагирате, ако ви признае истината, а от друга да се убеди, че сте й верен и не подозирате нищо. Гузната съвест няма да й дава спокойствие, но също така ще я терзаят съмненията, че вероятно и вие си имате любовница.

5.Стои в защита

Задавате й безобиден въпрос, а тя реагира сякаш сте я обидил. Например: “Какво прави днес?”, а тя ви обвинява, че я държите “изкъсо”, че следите всяка нейна крачка и че няма свой собствен живот.

Би могла и да се направи на учудена, че питате, като ви каже с укорителен глас, че обикновено не се интересувате от нея, че не й обръщате никакво внимание и че все не ви остава време за задушевни разговори и романтични разходки. Ако крие нещо, то ще се страхува да не би да подозирате нещо и ще се съмнява дали не искате да я разобличите с простичките си въпроси.

В заключение: Бъдете нащрек, но не ставайте параноик! Сега вече знаете кои са основните признаци на изневярата, но не бързайте да си вадите категорични заключения и да обвинявате. Замислете се! Може пък вашата любима с право да ви упреква, че не й обръщате достатъчно внимание.

Причината за нервността й би могла да се крие и в преумората от натовареното ежедневие. А и не забравяйте, че трябва да е налице съществена и рязка промяна в общуването помежду ви!

Ето защо най-важното е да си поговорите сериозно още при първите “симптоми”. Възможно е мисълта за изневяра само да й е минала през ума. Трябва да разберете какво я подтиква да направи това и да елиминирате всички възможни причини за изневярата.


Празнотата знаеш ли как се запълва??? С пълнота!!! - дирска мъдрост


Тема Re: защо !лъжеш човека [re: Xeй Живoт!]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 23:05



оная си е решила че това не е човека за нея ;сажалявам че побеснявам
найстина хубаво е да помагаме но в реална обстановка
не сам очквал това от теб



Тема Re: Горкия...-сори за любещйя мъж [re: MaмaHeтти]  
Автормитkaщйя (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 23:08



аз съм на същото мненйе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.