Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Защото бракът е измислен точно за тованови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Willie Loman (непознат )
Публикувано05.01.06 12:54



За да не се разделят хора, които не се обичат.



Тема Re: умницата ми тя!УСПЕХ!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторбaщa ти-дъщe (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 13:14



''Ама нали човек като се жени, се предполага, че се жени за когото обича?''

И ДАЖЕ вярва че е садба

и даже царковния служител пред всички го обявава:

в стихий житески
двама бадете

в радост и мъка
пак двама бадете

а кво става в жизни?????????????

разтрогване на брака!

питаш защо????

при всички случаи
заради амбицйите на един от двамата сапрузи!!!!!!!!!!!!!!!


много общо го казвам

сигорно от 9 кладенеца вода ще ти се налее в вапросчето
ама ти нали си ми от сой ще се справиш

УСПЕХ дъще !



Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Allia (aз)
Публикувано05.01.06 13:15



За мен не е дразнещ въпроса, просто само потвърждава многото абсурди в разделите. Аз също съм в процес на раздяла, въпреки че обичам човека, който беше до мен. Предполагам, той поне ме уважава. Така, че и аз се питам защо хората се намразват, но все изникват безкрайно много отговори като например-мога да намразя, защото обичам и това ме измъчва в ситуация на раздяла, мога да намразя и себе си, че съм безсилна, мога да намразя, защото другия не желае да полага усилия, мога да намразя и себе си, че съм вярвала.....ей такива мразеници, обаче те нямат смисъл! Всичко идва от болката, от това, че си несигурен, че се чувстваш предаден.... Хубаво е, ако любовта не се превръща в болка.

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: Allia]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 13:18



Всичко идва от болката, от това, че си несигурен, че се чувстваш предаден....



Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: Allia]  
Авторчeтящйи (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 13:22



''Всичко идва от болката, че си сигурен, че си предаден.... ''



Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: Allia]  
Автор Allia (aз)
Публикувано05.01.06 13:22



И да допълня; замислих се дали въпросът ти не е инспириран от факта, че може би доста често си мислиш, че твоят партньор може би още има чувства към бившата? Е, в такава ситуация аз пък не съм попадала, но ти желая да успееш и да имаш любов, която не преминава в омраза. То в любовта има само едно сигурно нещо, че е най-несигурната и непредвидима.

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано05.01.06 13:32



Този гнусничък феномен се наблюдава предимно при двойки, дето са се взели по любов, след буреносни страстни афери. Хормоните на влюбването им замъгляват разума и неутрализират рецепторите за недостатъците на другия, тъй като физическият инстинктивен подбор се извършва не на база "най-подходящия за обществото", а онзи, с чиито гени твоите гени правят най-железна комбинация за имунната система на евентуалното потомство.
След като минат три години и влюбването, тоест хормоналните фойерверки се уталожат, настъпва Видовия ден и драстичните контрасти във възприемането на партньора, които водят до финалната сцена от "Войната на семейство Роуз".

Които не се женят по любов нямат такъв проблем с непоносимостта при раздяла, защото при избора им винаги е доминирал разумът.
А при които любовта продължава за цял живот, пак е въпрос на хормони - с непрекъснато, системно внимание и ласки двамата си каляват привързаността и си генерират отделяне на хормона на щастието серотонин.

Аз съм от числото на много щастливо и сполучливо разведените и поддържащи почти идеални отношения с бившия, но смятам, че тази вражда след развода в известен смисъл е извън контрола на потърпевшите.

Три пъти пристъпи - пет пъти падни, десят пъти се обърни - двайсе се ослушай...


Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор albi_rijav_kotarak (непознат )
Публикувано05.01.06 16:13



не искам да обобщавам, всеки пишещ тук е изстрадал, само искам да споделя адът, през който преминах:
в 19.30 ,май 2002 г. й казах, че я желая, харесвам, обичам, и че се гордея с тези мои чувства на 20-тата година от брака ни;
в 22.15 тя излезе и се качи в колата му;
сега я наричам просто курва.

превратности на съдбата, нали...



Тема Re: Вероятно дразнещ въпроснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.01.06 17:34



Всеки греши някъде в нещо. Причините могат да са много за да се разделят двама души. Обикновено, според мен де, омразата излиза като защитна ответна реакция на индивида, който се чувства предаден и наранен и ощетен и т.н. най-вече излъган. В повечето случаи реакцията е от комплекси, от страха да губим, да не изглеждаме слаби и може би глупаци в очите на хората. Според мен най-голям "принос" към омразата е това "Какво ще си помисли сега селото за МЕН?!" Егоизъм, егоцентризъм или нещо от този сорт...
Обсъждаме възможността за развод с мъжа ми, не заради неговата изневяра, а заради причините довели до нея. Промяната и загубата на връзката между нас. Не се мразим, надявам се и да не стигаме до там, надяваме се да намерим отново пътя си заедно заради детенце. Обаче, ако това не е по силите ни, ще се разделим надявам се като приятели. За себе си съм сигурна, а за него... дано не греша. Все пак имам за пример и двата варианта - разделени като приятели и разделени с безкрайни дела и точене години, свидетели и кирливи ризи. Май наистина е въпрос на интелект и степен на комплексираност...



Тема Re: ЕВАЛА!!!!!!!!!!поне 1 искрен чест ти !!!!!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 18:43



''сега я наричам просто курва.''

браво за
за думи ти

точни

ноща си е нощт
или пък ден

нюанси
там мимолетни са

кат връзка изванбрачна
връзка такава семейство

не прави

или сйи курва
или пък кучка

за двата пола
важи!!!!!!!!!

нюанси
тук няма

АЙША!!!!!!!!

снощи даваха по тв в анадола как постъпват при такива ситоацйи,закон де го в корана и библйята пише




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.