Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кое по-точно не се връзва?нови [re: koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано07.01.06 11:31



Кое не се връзва:
1. Ти и той твърдите, че тя е тъпа. Ама той си мисли, че е умен. Като е умен, защо е бил влюбен в тъпа патка?
2. Мислиш ли, че за двадесет години това е бил първият път, когато и се е искало да си направи кефа? Защо не го е напуснала още на първия месец? Значи и пука, щом е седяла 20 години при него и си е отгледала детето, пък чак тогава е помислила за себе си.
3. Тя е действала 20 години, иначе той нямаше да я обича. Само че в един момент и е писнало. На всеки може да се случи и това не прави човека "курва"

Стига простотии бе, тате!


Тема Re:откога твардя-нищо свято вече няма!нови [re: Hell]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 11:37



особено за жените важи
те са по слабия физически пол и за да оцелеят в тия жестоки времена използват генетираното им оръжие-
КОВАРСТВОТО

нищо ново под слънцето!!!

та огледайте се около себе си

а какво ни демострира онва курве елена от биг брадър!!!

и то пред каква публика , даже и бабите от маалата я одобриха , а внучките им в захлас ги слушаха .и утре тия внучки ще бъдат същите кучки кат тва еленче

нищо свято вече няма

а при нас мажете , вече никой на никого не вярва , гледаме един друг да се прекараме та да занесем повече парички в дома на женичката , та да не й идват грешни мисли

но и това не е гаранцйя!

че нямало да има разводи, то вече и бракове няма да има !








Тема Защо ли?нови [re: koм]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.01.06 12:13



Питаш ме...
Тогава той за какво да се бори за нея? Тя нали вече си е решила проблема - сменила го е

Ами нали в 19.30 и бил казал, че я ОБИЧА!!!
На любов - като на война, казват хората...

Ако тя наистина го е " сменила" и той е усетил, че тя не го иска повече - тогава дори и да не се бори за нея - нека поне се пребори с нараненото си его и в името на така романтично заявената след 20 години любов - поне да не я нарича " курва"!
За каква любов говорим като няма уважение?

Една жена може да има много причини да остави мъжа си и да отиде при друг/ включително - глупост и наивност, за каквито прочетох, че се намеква в по-късни постинги/, но ти помисли ли що за причини трябва да има един мъж да нарича бившата си жена след 20 години ЛЮБОВ / а не само брак/ - курва?
За курва ли се е оженил, курва ли я е направил, курва ли му е родила децата?


Да... много я е обичал... личи си, че още го боли, че я е загубил, но колкото я е обичал , толкова и я е притежавал, щом не и е оставил правото да греши!

Non nova, sed nove.


Тема А, точно това исках да кажанови [re: Mama Netty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано07.01.06 12:36



За курва ли се е оженил, курва ли я е направил, курва ли му е родила децата?
Ей този въпрос не знам защо толкова малко хора си го задават.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: УВАЖАЕМИ ДАМИ,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано07.01.06 13:33



Ей, шапка свалям на мъжете, които правят любовно обяснение с най-чисти чувства, гледащи зорко стрелките на часовника. Мда, точността преди всичко.

Нищо лично

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Бе знаеш линови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано07.01.06 14:05



Нищо лично, но докато не си го изживяла, наистина не можеш да го разбереш - друг свят е, който е много различен и в него действат други закони, повервай ми - то и аз не го вярвах това, ама си е точно така
Та - и аз не я харесвам тая дума курва, обаче за човека това си е вид защитна реакция. Просто трябва да намериш НЯКАКВО обяснение на нещата - понякога обяснението е в този именно вид - иначе можеш да се побъркаш. И тук не става въпрос, че непременно трябва да има виновен или че и двамата са виновни и тем подобни клишета (не че не са истини, като са клишета, ама все пак). Веднъж казах на един мой приятел психотерапевт, че аутичното дете на моя позната става агресивно и тя е разтревожена - а той възкликна - ООО! Та това е много добър знак - че реагира по някакъв начин на света около себе си! Може би и това да наричаш някакси бившия също е своего рода добър знак - значи вървиш към оцеляване и оздравяване. Ама не било благородно! Ама как било възможно!? Ами така! Правиш си кални бани, за да се излекуваш! И тук няма никакво значение дали тя наистина е курва или не и какво й е било нужно и защо той не вижда вина и т н и т н - чудо голямо... По-добре да си излее яда и болката - в един момент вече няма да има какво да излива, ще му стане скучно да повтаря като мантра една и съща дата и час, ще му стане смешно от нелепицата, в която е бил въвлечен - и в същото време ще е защитен от бъдещи нелепици, защото нелепиците си продължават - както и животът си продължава и няма как в един момент да не продължиш и ти...
И за мен яда, ненавистта и омразата към бившия са един вид защита, която ме предпазва от простотии и ме кара да се смея в един момент - дето се вика - той направи нещо, аз поскачам малко, разгневя се, разяря се и после ми става хиперсмешно от цялата нелепица... И ми се струва, че това е много по-здравословно и съхраняващо ме, отколкото да седна да рева и да се самосъжалявам, че той, видите ли, ме наранява. Предпочитам да го мразя! С удоволствие го мразя! Ето - оня ден ми се обади (звъни ми веднъж-два пъти годишно) за да ме пита за телефона на мой роднина-гинеколог, много добър доктор (против когото той години наред е бълвал огън и жупел, много го ненавиждаше) - ами жена му ще ражда и той (т. е. - аз) случайно има такъв познат Хм, и в тази ситуация какво трябва да направя аз - да съм безразлична? да се втурна да помагам като добър човек? да се самосъжалявам и да страдам? Или просто да си кажа - баааси простака, идиот нещастен - как е възможно да е толкова тъп!?
Тъй - това е моята теория - омразата между двама бивши е понякога изключително здравословна и полезна за оцеляването и в крайна сметка - духовното спокойствие -- стига разбира се да не вреди на децата!

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re:УВЯЖЯЕМЕ ДАМИ,нови [re: шyт]  
Автор albi_rijav_kotarak (непознат )
Публикувано07.01.06 14:31



не разбрах защо не разгледахте основния ми постинг през една от основните позиции-
КОЕ Е ПО-ВАЖНОТО-СЕМЕЙСТВОТО /и съпругът, който я обожаваше/ ИЛИ СЕБЕДОКАЗВАНЕТО ЧРЕЗ ЕБАНЕ/как ли е намерил блока в тъмницата/ И ПРЕДАТЕЛСТВОТО?/качи се в колата му пред моя поглед и погледа на малкия ни син/.
КАКВА Е ЦЕНАТА НА ЕДИН ЕВЕНТУАЛЕН УСПЕХ /а в случая-НЕУСПЕХ/?

ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ-НО НА КАКВА ЦЕНА?



Тема Re: Бе знаеш линови [re: Xeй Живoт!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано07.01.06 16:38



Спор няма, че по-добре да мразиш, отколкото да ревеш. Обаче няма как омразата да не се отрази на децата. Нали си представяш в конкретния случай какви приказки ще слушат децата за майка си? И понеже забихме в този случай, в който единия изненадващо си тръгва, въпросът е защо се е стигнало дотам. Другият толкова ли сляп е бил и забелязвал ли е изобщо какво става в собствения му дом?
Иначе съм съгласна с много от нещата, които казваш.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: и пак не ставанови [re: Hell]  
Автор Allia (aз)
Публикувано07.01.06 17:11



така си е Хел, а и друго има май всеки си изгражда къде преувеличени, къде по-различни от реалното представи и очаквания. После те не се препокриват със събитията....

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re:откога твардя-нищо свято вече няма!нови [re: шyт]  
Автор Allia (aз)
Публикувано07.01.06 17:17



Е, хайде стига де, пък намесваш и тази върховна простотия дето няма смисъл да се гледа!! Като се замисля, неможе да слагаш всичко под един знаменател-това си е черно-бяло мислене, а има и цветове все пак. Ама иначе е изтересно човек да те чете:)

Към всяко нещо има много различни погледи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.