Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Само ще кажанови [re: Znaesht]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано09.01.06 10:18



че за да ревнуваш от колегите и работата, значи се чувстваш много необичан. Причините за това, според мен, могат да са две:
1. Или наистина си необичан и значи семейството на практика го няма и наистина е по-добре и формално да се разтури;
2. Или си с твърде ниско самочувствие и трябва да работиш върху себе си, без да обвиняваш половинката.
И двете точки важат и за жени, и за мъже.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: странни въпроси си задаваш, тиквичке :)нови [re: Hell]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано09.01.06 10:32



Че то, ако гледаме тоя пример с шимпанзетата, мъжовете трябва да са доволни, когато жените им изневеряват, щото те така създават по-голяма сигурност за децата, т.е. имат принос към семейството.
А ако говорим за предприятието: на мен ми се е случвало да загубя всичките пари, които съм изкарвала с години в едно предприятие. В първия момент бях бясна. После си направих извода никога повече да не работя в сдружение с хора, които не познавам добре и да не се захващам с работа, от която не разбирам и насочих усилията си в печелене на нови пари. Та, ако направим аналогия с брака- ясно е, че има момент, в който много ще те е яд, но трябва да се преодолее. Щото поддържането на безплодни чувства с години е самоунищожително, най-малкото.

Стига простотии бе, тате!


Тема Модели, модели... и бунта е вкаран в моделнови [re: Znaesht]  
Автор Willie Loman (непознат )
Публикувано09.01.06 13:13



Всъщност, мъжете правят това от още по-рано.
Обществено приемлив начин за бягство от другия промотиран модел - на традиционния брак.



Тема Re: Тук си праванови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано09.01.06 13:23



Дааа, всъщност и аз познавам, ама са още младоженци... колкото до жените над 35 май само една дама със сигурност не е изневерявала, ама пък за това се разведе за 3-ти път тия дни... има още две дами, ама са под 35, да включа и себе си в това число... та наистина има и такива ама са само за цвят май... Имам и едно приятелско семейство дето мъжът е с любовница от 5 години, а жената си има любовник от 3 години, любовниците съответно също са семейни. Ама какво да им се бъркам и да ги осъждам или да се мъча да ги разбирам - в чудесни взаимоотношения са, чудесно си възпитават децата, искат да остареят заедно и да са си все същите добри приятели. Не си натрапват връзките, а се съобразяват първо с нуждите на семейството... Уф, понякога им завиждам, макар и да не ги разбирам...



Тема Re: мдам :)нови [re: Hell]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано09.01.06 13:41



Абсолютно те подкрепям! Информацията е най-скъпата стока и когато я имаш трябва да успееш да си я изиграеш правилно, ако я нямаш достатъчно да бълфираш повече от добре. Трябва и да внимаваш на кого и как я предаваш. Въобще политиката е много гадна работа. Играта е много груба и сексът е последното нещо, което играе някаква роля в случая. Не подценявам жените между 40 и 50 години, дори според статистиката са доста предпочитани, но в случая това не е реалистично. 20 годишните дългокраки красавици могат да получат чрез секс много изгодни позиции, но за директорски пост определено трябва много повече. Господинът, който и до колкото си спомням също е станал някакъв директор, трябва да знае поне малко от играта и да се опита да я покаже и обясни на жена си, а не да й обяснява как няма да стане. Ако е мъж на място ще се опита да мисли и разиграва сценарии с нея, да намира допълнително информация, да предвиждат ходове, а не - я си стой до печката от теб нищо няма да стане. Наистина може да не се получи, но поне ще е опитала и с неговата подкрепа няма да тръгне никъде, а ще е още по-силно привързана към собствения си съпруг, защото Той не я е предал, когато е имала нужда от помощ...



Тема Re: Идеалният вариант, тате,нови [re: Znaesht]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано09.01.06 14:04



Колегите са ми колеги, приятелските отношения с тях са сведени до минимум. Много добри колеги, много добри взаимоотношения, но не сме приятели и въпреки всичко 10 часа от денонощието съм с тях. Понякога повече дали мислено или физически, все едно. Заангажирано съзнание с тях. Моите приятели, са друга част от живота ми, на която държа страшно много и не се отказвам. Семейството ми е третата, но не последна част от моя живот. Не ме карайте да избирам между трите. Жонглирам успешно, но тези три неща са моят живот, моят ден и не ме карайте да ги подреждам по приоритети, нито ме питайте на кое държа повече за да не се налага да ви лъжа... Просто е, отношенията са различни, чувствата са различни, но тези три неща са важни съставки на цялото, което представлява живота ми!!!



Тема Re: Нищо не доказваме. Просто си работимнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Allia (aз)
Публикувано09.01.06 14:18



Ех, пак ще пиша, то тази тема стана мнооого разтегната, ама провокации Като се заговори за работа, доказване, семейство..да кажа, че понякога не е достатъчно и това да оставиш всичко и да си гледаш само семейството! Мъжът не е едно от децата и не смятам, че изисква постоянни задушаващи грижи. Аз например родих второто ни дете и си преместих работата у дома-хем да работя, хем да се грижа за семейството, за децата. Да ама не! Пак вниманието му било малк-е не може да зарежа наакания памперс и другото дете мръсно или болно, за да седна спокойно на сладки приказки. Гледайте, чак се задълбочих! Та исках да кажа, че развитието в работата ми не е попречило на грижата за семейството и децата ми, нокогато насреща имаш мъж, който иска да се чувства велик поради ред дефицити, все няма да му е достатъчно, колкото и да се грижиш за него и да му казваш, че го обичаш и да си седиш у дома!

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Идеалният вариант, тате,нови [re: Znaesht]  
Автор Allia (aз)
Публикувано09.01.06 14:33



Така си е трябва граница между работа и личен живот, но какво става, когато приятелите са ти по-важни от болните деца например? Мамка му-взех, че се размислих и за това

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: Нищо не доказваме. Просто си работимнови [re: Allia]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано09.01.06 16:41



даа и за това си намира любовница за да получава грижите, които вече не му достигат от твоя страна... дали порастват някога изобщо?



Тема Re: Нищо не доказваме. Просто си работимнови [re: Finch!]  
Автор Allia (aз)
Публикувано09.01.06 18:11



Е, тогава ако и аз съм инфантилна, да си намеря и аз любовник та да запълвам дефицитите от внимание, което съвсем липсва, но не заради много грижи и работа:))

Към всяко нещо има много различни погледи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.