Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Хе-хе.../ офФ/нови [re: Znaesht]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 22:35



Поради личен опит - това поне е някакво обяснение...
А аз въпреки личния опит съм си такава.
Може би заради професията си. Не върви да си мизантроп пред хора, на които трябва да помагаш... а идват всякакви за помощ.
Ставам мизантропски настроена, само когато съм с мускулна треска или хрема....

Дори като гледам предаването "Чийтърс" по Риъл ТВ - се улавям неволно, че се опитвам да намирам оправдания за идиотските постъпки на хората.
Лошо ми се пише някой ден...
Наскоро, доколкото помня Хел писа, че в този клуб имало хора, на които сърцата са разбивани по няколко пъти...няма да е чудно, ако и аз се окажа сред тях някой ден.
Нищо... ще търсим лепило за счупени сърца - все някой трябва да е открил вече тази пазарна ниша...

Non nova, sed nove.


Тема Е, няма да е лесно...нови [re: Znaesht]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 22:44



... но ще се намери!!
Може да не вярваш на мен, но вярвай на народната мъдрост:
Където е текло, пак ще тече...
Щом по принцип си способен на любов и доверие - въпрос на време е да ти се случи отново. Докато виж.. има хора / такива вече не само знам, но и ВЯРВАМ, че съществуват/ - които по природа не могат да обичат дълбоко.
Не че са лоши - просто не го могат това с отдаването, доверяването и прочие...
Те се влюбват, имат тръпки, имат приключенияу имат цял набор от емоции, но не се получава точно любов в най-истинския смисъл на тая дума.
Преди време в клуба имаше една много интересна тема - за видовете любов... там също беше обяснено това.

Non nova, sed nove.


Тема е тва си е и като остареш ли таканови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторбaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 23:06







Тема дайте малко по-реалистично, а?нови [re: koм]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано08.01.06 23:15



след 20 годишен брак една жена е някъде... да кажем към 40, а?

Ще ме прощавате (и се извинявам предварително на всички жени около тази възраст и над нея, щото и аз я наближавам, та знам достатъчно добре...)

Няма кретен, който да плаща на жена на тази възраст с пост за секс.

Плаща се за информация. За връзки. За документи. За подписчето. Или за обратното - секс за пост, ако тя раздава постовете.

За секс плащат на 20 годишните... е хайде, да кажем - до 30.

На нас - останалите - ни плащат за нещо повече от едното чукане.
Звучи мнооого цинично, но трябва да сме доволни, че не ни се налага ние да плащаме и можем да обменим това, което ни е в повече за това, което ни липсва.

Това в случай, че искам да стана некакъв шибан изпълнителен директор... в случай, че просто искам да се занимавам с това, което ми е интересно - мога да си получа чукането безплатно

Колкото до жената, която така усърдно обсъждате всички - склонна съм да вярвам, че не е успяла да си изиграе достатъчно добре картите... ако изобщо ги е имала за този пост. А колкото до секса - дошъл й е бонус или просто с него са я примамили.


Редактирано от Hell на 08.01.06 23:22.



Тема Хе-хенови [re: Hell]  
Авторkoм (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 23:38



Леле, каква си реалистка .
Ами - именно, де... най-лесно е да излъжеш някой, който вътрешно се съмнява в себе си, а пък не му се иска съмненията да му излезат верни .
Каква по-лесна мишена от една жена над 40, която на всичкото отгоре е амбициозна . Слагаш на въдицата кариера и "втора младост" и хоп - рибата в тигана, пардон - жената - в леглото



Тема мдам :)нови [re: koм]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано09.01.06 00:46



ама аз, като отявлена реалистка, държа да сме наясно кой какво купува и какво продава

Така де... да не стават грешки :)

Щото дълбоко ме съмнява, че целта на господина, раздаващ длъжностите, е била леля в леглото.


Редактирано от Hell на 09.01.06 00:53.



Тема хех :) може и да няма утре, тате :)нови [re: бaщaтa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано09.01.06 00:47



имаше някаква такава сигнатура на някой си неизвестен, тук, в дир-а...

Та в този ред на мисли - няма значение колко ще живееш, а как.
Желателно е така, сякаш утре-то ти е подарък.

Има ли смисъл изобщо да се раждаш, ако целият ти живот е страх от старостта... самотата, слабостта, немечтаенето ...

Какво ще си, ако прекараш живота си в страх?




Тема странни въпроси си задаваш, тиквичке :)нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано09.01.06 01:30



Представи си, че си купиш акции на компанията Х... не просто си ги купиш, а дадеш всичко, което имаш за тях - парите си, времето си, живота си в продължение на Y години и си мислиш, че това е инвестицията на живота ти...
И внезапно компанията X фалира и те лиши от всичките ти мечти и надежди.
Можеш да намразиш всичко, свързано с X, а можеш и да махнеш с ръка и да кажеш - "Това беше житейски опит".

Представи си, че човешката природа не се различава много от животинската...

Бракът е един вид сделка с цел оцеляване и благоденствие на потомството. Можеш да пренебрегнеш емоциите, ако се отнасяш към сделката като към формалност.

(бтв известно ли ти е, че едно женско шимпанзе търпи много повече сексуално насилие и от най-битата и изнасилвана жена през живота си... ако можем да го наречем така... с една единствена цел - мъжките от групата да са съпричастни към оцеляването на малките й. Не един определен мъжки, това е прекалено несигурно... колкото се може повече. Това също е сделка с цел оцеляване на потомството. Надявам се човекът има повече шансове като вид )




Тема Идеалният вариант, тате,нови [re: бaщaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано09.01.06 09:58



е бидейки съвременна жена, която държи на работата си, да намериш съвременен мъж, който да не се дразни от това и да си живеете заедно, докато е рекъл Господ. Е, вярно, че съвременните мъже са кът, щото по принцип те са малко по-бавно развиващи се и изостават от живота, но...

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Идеалният вариант, тате,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 10:08



Дами, заради тези разбирания много от вас са се развели. Когато започнеш да бъркаш личния живот със служебните задължения и колегите ти станат по важни от семейството, когато започнеш да мислиш, че са ти приятели, крайния резултат е писане в този клуб. Работата няма нищо общо с личния живот. колегите са ти колеги и нищо повече. Днес са едни, утре други. Работата ви е събрала в даден момент и с тези хора мога да имам колегиални отношения, дори и приятелски до известна степен.
С хората, с които живея отношенията са съвсем различни.
Това са моите разбирания, които считам за правилни. Ако можете убедете ме, че греша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.