Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Тук си праванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторkoм (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 21:04



И аз познавам такива. Просто се шегувах



Тема Re: Няма грешканови [re: koм]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 21:40



Ами аз доколкото разбрах след признанието в 19.30 в който той я уверява, че я обича тя най демонтративно отказва да се съобрази с любовта и съветите му и отива при другия мъж. Това си е класически ЯВЕН повод за раздяла и развод.

Дали му е казала самите суми " не те обичам вече" не зная - понеже просто няма дадена информация по въпроса. А може и тя да не е знаела вече дали го обича.
Факт е , че след тази сцена те се разделят. Нали самият мъж заявява:

дотам с любовта-след предателството няма любов

Тоест той вече е бил наясно, че това е краят... или поне за така разбрах ситуацията.
Ако е било другояче и е имало някакви продължителни игри, лъжи и преструвки от нейна страна - разбира се, че не бих го приела.

-------------

Колкото до мъжът ми той не е курвар, по-лошо е при него...страхливец е.
Курвар да беше по лесно бих го приела...толкова други курвари познавам.


Non nova, sed nove.


Тема Не се натъжавай! Тованови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 21:50



..че си я обичал е хубаво нещо - не отказвай от спомените си с нея - запази ги! Ако живееш достатъчно дълго някой ден те ще се изчистят от болката, която сега е полепнала по тях.
В този смисъл, никой не може да ти отнеме нещата, които си ДАЛ.

Пък и не се съмнявам, че живот и здраве - скоро ще намериш нова любов, ако вече не си я намерил.
Макар, че на следващата жена до теб, никак няма да и е леко...

Non nova, sed nove.


Тема Re: Нищо не доказваме. Просто си работимнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторффбб (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 21:59



Има разлика между харесване на работата и превръщането и в цел в живота. Второто е много глупаво. Ако не е тази работа ще е друга.



Тема Re: Няма грешканови [re: Mama Netty]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 22:03



Когато един човек е подъл в душата си, той дори не може да обича истински и не може да си признае грешките. За съжаление повечето хора са малко или много подли.



Тема Re: Не се натъжавай! Тованови [re: Mama Netty]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 22:05



Не съм и най вероятно скоро няма да я намеря. Наистина няма да и е леко, защото ще трябва да съживи нещо, което бившата уби.



Тема Е, ти явно си мизантроп!нови [re: Znaesht]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 22:11



Аз пък съм от другия тип, дето винаги първо вижда хубавото в хората.
Някакси изначало не мога да вярвам в злото, не съм научена или просто съм такава по природа.
Тоест аз ЗНАМ, че съществуват лоши и подли хора... но някак си... абе не го ВЯРВАМ вътрешно и ми трябват много доказателства, за да се убедя, че някой е такъв.
Затова и не мога да мразя...дълго.

Може би част от отговора на основната тема - защо някои започват да се мразят , след като са се обичали е именно в това - зависи си от човека конкретно.
Много емпирично и ненаучно звучи, но след като отново изчетох цялата тема по-добра обобщаваща идея нямам.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Е, ти явно си мизантроп!нови [re: Mama Netty]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 22:14



Така ли му се вика. Аз съм точно обратния случай на теб. Просто много трудно може да ме накара някой да му повярвам. Поради личен опит.



Тема Оооооох...нови [re: Znaesht]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.06 22:23



... ама само как познато ми прозвуча този израз " да съживи нещо , което бившата / бившият/ уби"... Имам чувството, че за всеки преминал през този клуб идва момент, когато изрича нещо подобно...вероятно и аз преди съм го казвала...

И все пак времето лекува...
Обаче от мен да знаеш, че не следващата жена трябва да съживява нещо у теб, а ти самичък трябва да го направиш!
Трябва сам да си излекуваш раните, поне отчасти, преди да отваряш сърцето си за друга жена.. иначе тя ще стане само изкупителна жертва / вероятно напълно несправедливо/ или пък ще ти послужи за лекарство, което после ще изхвърлиш, след като се възползваш от пълния му ефект.
Не прави това... Дай си време - щом си жив - нищо не е загубено!

И се довери на статистиката .... доколкото помня до 3 тата година почти всички читави* разведени си намират отново партньор.

* - читав разведен - който не е пияница, наркоман, насилник, психично болен, трайно безработен, трайно импотентен и трайно влюбен в бившата.


Non nova, sed nove.


Тема Re: Оооооох...нови [re: Mama Netty]  
АвторZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 22:32



Благодаря за съвета. Според мен наистина има нещо което умира. При мене е доверието. Ако намеря жена, която успее да ме сакара да и се доверя, тя в никакъв случай няма да е лекарство или изкепителна жертва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.