Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 22.05.24 
Градове
   >> Разград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какъв интернет доставчик да избера?нови  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано03.05.07 17:23



Мисля да си пусна интернет в офиса на бул. Българоя района от ларгото до германос . Спрял съм се на проше или евроком кои са по надежни възнамерявам да позлвам 1мбит неограничен разполагам с wifi и ethernet контролер.

Какво препоръчвате ? Имайте предвид че не искам да се обвързвам с срочни договори като при бтк.

Редактирано от Astra18nz на 03.05.07 17:24.



Тема Re: Какъв интернет доставчик да избера?нови [re: Astra18nz]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 17:10



ADSL, е по добре от Евроком и Проше



Тема Re: Какъв интернет доставчик да избера?нови [re: eli]  
Авторastra18nz (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 23:25



Извинявам се , че не поясних неискам договори трябва от пролет до есен само така че адсл не ме устройва с безумните цени за 6 месечния им договор и така нещата отиват към евроком.



Тема Re: След избора,оферта за печалбанови [re: astra18nz]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 11:41



След като си избрал доставчика опитай да спечелиш пари.
Работата е надомна и без работно време.
Разбрах за тази компания, която редовно изплаща изработените пари на клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват до 150-200 лева, при положение че работите всеки ден и сте в нета по 4-6 часа средно, но за една година дохода става не по малък от 500 лева на месец /а за тези които денонощно са пред компютъра и по 800-1000 лв./.

КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО?

Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и
парола,след това изтегляш един малък софтуер - под формата на лента,
която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват
да текат реклами, докато си в Интернет. През това време ти може въобще
да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа.Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът да свети в зелено.

ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ:
1.Отивате на посечения от мен линк долу и се регистрирате-име,адрес,телефон,е-мейл и пр. Много важно е да посочите точен адрес-улица, номер, град, тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev
(ЗА ПО-УДОБНО НАПРАВО КОПИРАЙ В УЕБ БРАУЗЕРА ТИ)

2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login- и влизате във вашия Account.

3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка,която колкото и лоша да е връзката Ви,в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути.

4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка-пишете името и паролата си,после Login- в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече,което като започне да бяга-значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга-то вие не правите пари!
На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! Много важно! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара- $- ако той свети в зелено-$,значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента максималната заработка от вас е около 0,60 $ на час - което е 600 точки! Но това далеч не всичко! Вие бихте могли да печелите далеч повече ако привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име-реферали. Когато вие привлечете реферали -получавате процент върху тяхната месечна заработка. Когато вашите реферали привлекат други реферали,които вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите!- и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас!

КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ!

А реферали не е никак трудно да се привличат-необходимо е да кажете на ваши близки приятели .
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev



Тема Re: След избора,оферта за печалба [re: Bлaдo]  
Автор jism (44)
Публикувано21.05.07 16:17



Абе и аз го чешам това човече по тумбака през 5 минути, да видим тоя месец колко ще съм изкарал.
Предишния месец взех 185 лева , минус 2лв. за осребряването на чека в "Биохим".



Тема Re: След избора,оферта за печалбанови [re: jism]  
Автормcт (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 20:48



Това което прочетох ми хареса.Но бихте ли ми дали по подробна информация за това как се получават чековете- по куриер всеки месец ли,къде се изплащат,пишете "Биохим",става ли веднага.Ако не е нахално този месец изкарахте ми повече.Питам повече защото преди 1 год.се регистрирах в 1 сайт, имах някаква виртуална сметка от която не получих нищо и се отказах.
Благодаря Ви предварително!



Тема Re: След избора,оферта за печалбанови [re: мcт]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 12:53



При мен след като светне бутона рекуест получавам чека точно след 12 дни.
Отивайки в "Биохим" ми го осребряват веднага.
Този месец изкарах повече - наистина


Следващия месец, след като получа чека, ще го снимам и ща го кача тук - да се види, че всичко написано е реално.

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev



Тема Re: След избора,оферта за печалбанови [re: мcт]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 17:48



Много съм доволен, че вече толкова хора работят за "Кешфиеста".
Пуснах подобни писма в доста форуми и сега имам голяма група реферали/приятели с които работя.
Хубавото е, че веднага щом се регистрираш след линка на човека пред теб, получаваш свой линк в "Referral Center", който веднага можеш да пратиш на познати и непознати.
Опитайте, парите Ви чакат!
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev





Тема Re: Оферта за печалбанови [re: Bлaдo]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 10:14



Необходимо е да се направи широка мрежа от реферали, които да правят техни точки и да събират техни реферали.Иначе точките ще са с най-ниска тарифа от 0.01$ и за 100 000 точки ще вземете само долар.
С реферали на различни нива и техни точки, можете да стигнете до индекс за умножаване на точките 1.666.



Тема Re: Оферта за печалбанови [re: Bлaдo]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 14:32



Моля да ме извините, че отново пиша, но това е в отговор на множеството бележки във форума и писма от пощата.

Работата в "Кешфиеста" е не само да трупаш точки.
Многократно подчертавах, че същината на работата е ад се създаде мрежа от реферали, Ваши приятели, съподвижници...

Така например ако имаш около 150 000 точки, без реферали, 1000 точки ще ти струват 1 цент. Ако имаш над 10 директни реферала и над 10 реферала в следващите 2 нива, то точките ще се уножават с 0.33
Т.е. за тези точки 150 000 ще получиш своите първи 50 долара с чек, ако имаш тези реферали, ако не ще ти се запишат по сметката само долар и половина....

Нека не се забравя, че и рефералите заработват точки и идват от тях пари.
Така например, ако на ден правиш 3000 точки и твоите реферали са направили 3000, за месеца ще имаш 180 000 точки. Ако рефералите ти са до 4 ниво и точките се умножат по 0.5 - ето ти 90 долара.

Трудното е да се направи мрежата...
В момента имам 54 директни реферала, на следващите нива са подредени така: 24;19; 15; 12 и 11...
В моя индивидуален платежен план се умножават всеки 1000 точки по 1 долар.

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.