Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 19.06.24 
Градове
   >> Разград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На тръгване...нови  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано10.08.05 12:34



Не съм си мислила, че някога ще ми стане толкова мъчно за Разград!
Преди няколко дни тръгнах за София, за да се запиша в унито. И как можа тоя шофьор на излизане от Разград да пусне толкова тъжна песен?! И докато минавах през града си спомних всичко хубаво и лошо, което ми се случи тук.
Всичко почна още от автогарата. Спомних си с каква радост напусках града за известно време, а също така как съм се сбогувала с приятели на същото това място. Минахме покрай центъра и изникнаха хиляди спомени от преживяните 19 години тук. Тук като малка дядо ми ме разхождаше и ме люлееше на едно хипопотамче, с нашите излизахме по големите
празници, купуваха ми балонче или нещо друго. Спомних си приятелските срещи. Как съм се карала или сдобрявала с тях. А ето я и дискотеката. И колкото и мизерна да е, съм се забавлявала страшно там. Минахме и покрай
първото ми работно място. Толкова се бях трудила там и с каква гордост получих първата ми заплата:)
Толкова пъти бях минавала по всичките тези улици, бързащата за среща с гаджето или за поредния купон, смеейки се с приятели, или с разбито сърце. А малката джамия ме подсети, че тук се разбираме добре с малцинствата, че
няма такава омраза както в другите градове. А всеки върви по улицата усмихнат, няма ги намръщените, безлични софийски лица. Не, аз няма да бъда такава! Ще запазя усмивката на лицето си, ще запазя вярата си в доброто!
Ха, ето я отбивката за лозето ни. Леле, как мразех да копая там, е, вече няма да ходя. Но как ще ми липсва тази природа!
А ето я и Пчелина. Колко пъти съм идвала тук! С нашите на поредния пикник или просто да наберем минзухари, кокичета и синчец. Спомних си как идвахме на язовира с приятели да си починем и да поиграем карти.
Тези мигове ще ми липсват, но ето живота ми тепърва започва! Аз сама ще изградя бъдещето ми, то ще бъде такова каквото аз пожелая! Ще запазя оптимизма ми! Ще запазя спомените ми, защото Разград ме направи такава, каквато съм!



Тема Re: На тръгване...нови [re: Bewitching Mermaid]  
Автор tilly (baby)
Публикувано10.08.05 13:24



nice
Prodyljavai vse taka!!!

----SSDD----


Тема Re: На тръгване...нови [re: Bewitching Mermaid]  
Автор lnsert-OFF (куцо пиле)
Публикувано10.08.05 14:38



личи че си приета с бълг. език и/или л-ра
Желая ти успех в следването.
И си идвай от време в рз, ще те чакаме за бира

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........

Редактирано от lnsert-OFF на 10.08.05 14:40.



Тема Re: На тръгване...нови [re: lnsert-OFF]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано11.08.05 15:21



Мерси за пожеланията! Ще се старая, а и ще се връщам! Обаче не позна. Приеха ме идустриален мениджмънт. И може би точно даскалицата по литература в гимназията ме е убедила, че нямам дарба за това, и така се концентрирах върху точните науки.



Тема Re: На тръгване...нови [re: tilly]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано11.08.05 15:23



Радвам се, че ви е харесало Макар целта по-скоро беше просто да изразя чувствата ми и да разбера дали и някой друг се е чувствал така



Тема Re: На тръгване...нови [re: Bewitching Mermaid]  
Автор tilly (baby)
Публикувано11.08.05 16:49



Е, ясно ми е каква е била целта....
Имах предвид, че е добре написано...

По повода...заминаване от Разград...
ще кажа само това, което на мен ми каза учителят ми по математика като ме приеха да уча:

"До сега беше трудно! От сега нататък ще е още по-трудно!"

Тогава нямах престава колко прав ще се окаже

----SSDD----


Тема Re: На тръгване...нови [re: tilly]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано11.08.05 19:40



Ами учителят ти определено е бил прав, а аз тепърва ще го изпитам на гърба си



Тема Re: На тръгване...нови [re: Bewitching Mermaid]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано17.08.05 19:01



колко тъжно



Тема Re: На тръгване... [re: Bewitching Mermaid]  
Автор ReZuS FUCKtorOFF (отрицателен)
Публикувано29.08.05 16:20



Успех ти пожелавам от все сърце !
научавам добрата новина задочно , но нищо , това не я прави по-малко добра :)



Тема Мерси [re: ReZuS FUCKtorOFF]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано30.08.05 12:04



Новината е наистина страхотна




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.