Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 22.05.24 
Градове
   >> Разград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови  
Авторentwickler (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 08:22



Само да ви питам ако се кандидатирам ще гласувате ли за мен?

Името няма да си го напиша за да не ме познае някой, но ще напиша информацията която според мен би трябвало да ви интересува относно един кандидат за кмет:

Роден в Разград - няма да кажа точно кога
Възраст:26 години
Образование: Магистър - Информатика, Бакалавър - Информатика, Математическа Гимназия - ПМГ "Акад. Н. Обрешков".

Работя от 4 години като програмист в София ( а бих искам да мога да работя и в Разград).Участвал съм в много проекти за Министерство на финансите (някои от тях свързани с финансирането на общините) - проблемът е че не всички информационни системи са използват, тъй като повечето служители се страхуват да седнат на компютъра но това е друга тема.

Основното в моята визия за Разград и което смятам, че ще допринесе най-много за по-добрия живот на хората в града е следното нещо:

Намиране на добри инвеститори и като крайна цел създаване на работни места за млади и образовани хора ( това е и основната причина да искам да се кандидатирам, тъй като в Разград младите хора са все по-малко, което е от една страна лошо за града и от друга всички родители са малко или много нещастни с раздялата с децата си)

За да се постигне това смятам, че е необходимо подобряване на инфраструктурата (пътища, водоснабдяване, електроснабдяване, оптични връзки и.т.н). Постоянни разговори с потенциални инвеститори. По-добра работа на общината с помощта на информационни технологии за автоматизация и контрол на работата на отделните служители..

Засега това от мен аз чакам да кажете вашето мнение!


Не си мислете, че се вземам много насериозно. Но от време на време наистина си го мисля!



[



Тема Ето и моята кандидатуранови [re: entwickler]  
Авторшпиreл (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 09:00



на 27 години съм
рисувателна паралелка в гимназията
после разградски технологичен колеж
от години работя в Разград /тук те водя/ в момента съм безработна, но това е докато минат изборите /после ще съм кмет/
обичам да работя на компютър
най-вече на айсикю
там съм най-добра
е разбира се мога доста неща
имам връзки - чатя с повече от сто човека
инженери, икономисти, чужденци
ще докарам инвестиции в града



Тема А азнови [re: entwickler]  
Автор Florian ()
Публикувано04.07.05 22:29



съм от Русе.
Бих желал да ви стана кмет, защото пътят ми е само 30 минути до работа. Ще си взема шофьор и хубава кола и ви обещавам да съм на работа всеки ден в 7.45.

Ще карам бързо по Писанския мост, но не се бойте - няма да ме спират, защото ще съм кмет все пак!

Иначе - пожелайте си нещо и аз ви го обещавам!



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: entwickler]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано06.07.05 16:09



А каква подкрепа имаш?



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: Bewitching Mermaid]  
Авторentwickler (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 16:59



Може би от СДС(което не е сигурно, като се има в предвид ситуацията на СДС в града). От БНС ( което също не дава, кой знае какви надежди). За НДСВ не мога нищо да кажа. Като партийна подкрепа общо взето слаба работа.

Ако изобщо се реша на такава стъпка ще бъде независима кандидатурата.



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет? [re: Bewitching Mermaid]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано06.07.05 20:21



как каква? на семейството, приятелите, познатите...



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: entwickler]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано07.07.05 14:01



Ами то НДСВ в Разград няма толкова широка подкрепа, да не говорим за десните партии Трудно ще ти бъде, ама пробвай А според мен независимия кандидат трябва да е доста известен, за да има някакъв шанс.

Редактирано от Bewitching Mermaid на 07.07.05 14:02.



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: entwickler]  
Авторtitle (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 13:29



Не виждам никакъв шанс в твоята кандидатура.
Нямаш нито подходящо образование, нито професионален опит.
Политическа подкрепа от СДС? В Разград? Това ми звучи по-скоро, като наличие на много противници - БСП, ДПС ...
Thal all folks.



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: falkenbach]  
Авторcitizen (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 16:52



А защо обезателно трябва да има политическа подкрепа! Естествено в тази държава всичко е свързано с политиката и помоща на " НЯКОЙ " ! То и за и за това сме стигнали до тук! Всеки си има свои интереси! Всеки гледа първо да облагодетелства себе си! Решението си е в независимата кандидатура. Аз също съм си мечтал да "...стана кмет", също уча Информатика! Но какво значение има образованието, когато един човек е кадърен и може да поема ОТГОВОРНОСТ за постъпките и думите си, тогава според мен образованието не е от много голямо значение... Да не би в момента всички от хората, които са в ОБЩИНА РАЗГРАД да имат подходящо образование ... НЕ мисля така! Предполагам, че едва 10 % от тях имат това образование, което е нужно! Единствения начин да има по-добър стандарт на живот в обшините като Разград е да се има подкрепата на местните фирми, на тези които всъщност осигуряват храната на гражданите, тяхната заетост, предостават интересни забаваления за хората и тяхното свободно време ... а не да се чудя, когато ми дойде гостенин къде да го заведа да му покажа нещо, с което да запомни моя роден град! Без да имам някакви "расистки мисли", всички които са чували за Рагзрад го свързват с Джамията на центара, вярно паметник на културата е, но не е единствената забележителност ... Хайде видяло се е от доста време насам, че с хора от другите етноси (аз съм Християнин) проблеми нямаме ... но има такива индивиди, които се опитват да завземат града, а на мен определено НЕ ми се иска да слушам "неБългарска" реч, когато седна на някое заведение да си изпия кафето, и отново да подчертая, че казвам това без никакви задни мисли ... Все пак живеем в БЪЛГАРИЯ и трябва да се прояввява малко уважение към нашата култура и общност като цяло! Та като заключение ще завърша с това, че съм съгласен на нова кандидатура за кмет, тъй като на тези хора, които в момента управляват града ОТДАВНА им е минало времето!!! (Отново с дълбоко уважение към тях, но все пак никой не е вечен)

P.S. "Господин кмете първо оправете улиците, които решихте, че могат да служат като обходни, преди да затворите централната ... естествено няма лошо, но ще Ви дам един пример: Град Русе, затовриха им централната улицата, при което всички съседни улици бяха залети отново и разширени, беше помислено шофьорите и тяхното право да паркират автомобилите си на места подходящи за това, а не да се налага да спират в междублокови пространства и да нарушават реда преминавайки от другата страна на знак, на който е изписано " Разрешено само за живущите", но нека се върнем на град Русе, след като бяха 'оправени' улиците самата централна улица беше изцяло отремонтирана, бяха поставени павета, няма бордюри, всичко е приятно за окото, и това всичко за период от 1 година. Засега мина един месец откакто затвориха централната улицата ... за жалост още не съм видял някакви ремонти дейности ... или просто работниците са заети с оправянето на тръбоповода в района на " МОРАВИТЕ ", защо ли, точно там? Защо някои не обарне внимание на ж.к. "Орел" ... благодаря , все пак го озеленихме, но това е заслуга на предишния кмет ... " ПОМИСЛЕТЕ!!!



Тема Re: Искате ли да се кандидатирам за кмет?нови [re: citizen]  
Авторvanadii (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 09:58



Верно ли Орел бил към Разград, аз си мислех че е Търговищко






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.