Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 01.07.24 
Градове
   >> Разград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кампания за набиране на нови членовенови  
АвторShpigel (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 00:49



Поради слабата активност на клубарите тук, съм принудена да организирам тази кампания. Очаквам от вас предложения как точно можем да посъберем повечко народ тук и да го мотивираме да пише. Можем да разлепяме билбордове със снимки на мен и Садна, голи, седнали пред компютър и надпис "Открийте ги в клуб Разград". Можем да пръскаме позиви сред пазари и училища, може данъчно и полиция. Ако се споразумеем за членски внос и от събраните парички да пуснем две платени публикации в "Екип 7". Давайте и вие ваши идеи и смятам, че 15 септември е добра дата за начало на кампанията.
Тъй като Садна и Хърлибърли изгониха един член, съм длъжна да им наложа наказанието, за което те имаха предупреждение. Хърлибърли ще направи три тека на Садна и 40 клека независимо къде. Достатъчна е бележка с подписи на двама свидетели, че е направил клековете, може и от роднини. За тековете със Садна ние така или иначе ще разберем, тъй като тя нетърпеливо ще поства тук веднага след манипулацията.



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: Shpigel]  
Авторsadna (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 18:14



ааа, моля-моля!
Аз държах Йохохо да остане!
А за тековете - моята мила приятелка май ми приписва собствените си желания, тъй като в мое лице можете да откриете единствено една силно морална и девствена персона!



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: sadna]  
Автор Yohoho (creative)
Публикувано05.09.04 20:37



Тук съм, но не ме търсете!
Сърдит съм на някои хора!
Те си знаят кои са!
Аз ще си продължавам да си пиша, но в теми, в които ми е интересно!
И в които няма кой да ти помрачи настроението и желанието за писане и водене на що-годе свестен и смислен разговор!

Животът е удоволствие...!


Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: Yohoho]  
Авторsadna (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 13:58



И аз съм тук!
И моля ви, търсете ме!
Докле е младост, както е казал поета....търсете ме!



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: Shpigel]  
Авторmu76 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 11:09



Не мисля че с този текст и с този вългарен език ще привлечете членове точно за този клуб. Тоя стил по пасва на членство за други клубове в сайта.



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: mu76]  
Авторsadna (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 13:36



оооо, айде стига!
А какъв стил пасва тук според тебе?
Трябва да си говорим за фонтаните на Ларгото, или къде са по-ниски цените:
в Посейдон или Елегант?
Или може би да си припомняме носталгичните времена, когато в Разград още имаше хора и киното беше с цели две зали?
Между другото- потресена съм от факта, че го няма бронзовото конче в парка, понеже доскоро го яхах, минавайки от там.
Ами дайте теми, демонстрирайте език.
Критиката е най-лесното нещо, всички сме специалисти.



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: sadna]  
Авторmu76 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 16:33



Аз не критикувам аз изказвам мнение,въпреки че то си е чисто ВЪЗМУЩЕНИЕ .А за бронзовото конче питай собственика на ЛЕС. Права си в едно ,че наистина трябва да пишем за новото а не да въздишаме по старите неща. Лошото е че и от други места четат нещата в клуба и си правят изводи за нас.



Тема Re: Кампания за набиране на нови членове [re: mu76]  
АвторXL (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 17:07



Браво МУ76 !!Вземи думите от устата !



Тема Re: Кампания за набиране на нови членовенови [re: XL]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 17:15



Ква уста бе...аз само задник ти виждам



Тема Кампания за набиране на нови вагининови [re: mu76]  
Авторhurlyburly (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 17:34



В този клуб стана ясно, че всички член-ове са умряла работа.
Призовавам за включването на свежи вагини, поне от ранга на Садна и Шпигелчето! Жени, просто бъдете умни. Ние, мъжете доказахме, че не сме. ( Здравей, Йохохо! )




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.