Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: Buba67]  
Автор viara67 (член)
Публикувано06.05.21 15:50



За срещата - когато и където кажете





Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: viara67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано06.05.21 17:49



Е- ха ,появяват се старите муцуни !
Фло ,много се радвам ,липсваше на всички.Ама и аз бе те оставих ,с те ръчках .Много съм досадна.
Сега ще подхвана Жаси.
Пишете и на другите - на Красчо ,на Диана .
Кали засега е заета ,когато реши.
Адмирала ,бре !
Какво става с този човек ?

За срещата нямам ангажименти ,каквото се реши.



Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.05.21 18:19



Тиа, права си подхващай ги всички, доста стапи има, които се спотайват.Моето беше някаква грешка в Дира и паролата ми, но всичко се оправи. Гответе се за срща казвайте дати за юни месец, то, че разршиха повече от 15 човек събиране....тъй че можем да си направим среща през юни.Аз тръгвам а проф.прегледи от поеделик. Някоя клубарка да ми каже дали искат или вземат тест за ковида преди прегледа а? щото ако вземат ще ми видят цървулите за преглед.Не давам ито тест нито ваксина.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.05.21 09:01



Добро утро сладуранки. Наспахте ли се а? ХАЙДЕ ДНЕС Е ДЕН ЗА ВЗЕМАНЕ НА ПЕНСИИТЕ....Хубав де, след пенсиите с приятелке на кафееее,пастчки и раздумка. Весело прекарване на днешния ден.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.05.21 10:56



Нека да е добър денят ви, момичета!





Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: iliana.k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано07.05.21 13:01



Благодаря ,Илиянче !
Аз току що се прибирам,напазарувах .
Сега ще решаваме задачи с Антонията ,защото й предстои НВО.Верно ,ученичката е мързелива ,че и устата ,но нали за това съм учител ,да извлекат най - доброто от всеки лош матреял ,както се изразява Бащицата .Е ,виждате ли какво прави лошия при-
мер ? И аз започнах да ги дрънкам като него .



Тема Re: Раздумка пролет 2021 [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.05.21 11:38



Здравейте момичета, днес било ден на дъщерята. Да ни са живи и здрави дъщерите и ни покрай тях.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.05.21 18:47



Ехааа пълна раздумка. Браво момичета. Гергьовден мина, сега да влизаме в ритъм.
Цар картоф на гарата го затвориха миналата година. Сега ще видя дали работи, ако не, ще търсим друго място.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано10.05.21 10:21



Здравейте, мили хора!


През почивините дни съм заета с други работи, но сега съм тук и ви желая хубава седмица



Тема Re: Раздумка пролет 2021нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.05.21 19:55



, ОФ,ПОЧНАХ ПРОФ. ПРЕГЛЕДИТЕ ТО ЧАКАНЕ, НИЩО ,ЧЕ ИМАМ ТОЧЕН ЗАПИСАН ЧАС пОСЛЕ МИ ВЗЕХА КРЪВ, Е КАК ПОНЕ ВЕДНЪЖ НЕ МИ ВЗЕХА БЕЗ ДА МИ СПУКАТ ВЕНАТА БЕЕЕЕ...ИМАМ ВЕНА ХУБАВА, ЧЕ И ДЕТЕ МОЖЕ ДА МИ ВЗЕМЕ КРЪВ НО ТЕЗИ СЕСТРИ ВСЕ БЪРЗАТ И МУШАТ КАТО,ЧЕЛИ СИ ФУТБОЛНА ТОПКА. Както и да е сега ще чакам още едн месец за ехографиите,после незнам колко за ренген на бял дроб и то докато събера всичките изследвания ще мине годината и ще дойде пак поредния проф. преглед.Не бях ходила четири години , о получих писмо.Сега незнам пак кога ще реша да ида, може след две години.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.