Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: тишинанови [re: iliana.k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.19 14:42



От седмица насам започна процес по подстригване на едно Лори. По една кръцка през час. Ами да си ходи наръпана щом ръмжи.

Пък аз много се впечатлих от собствения си сън тази нощ - пържих си шишарки. Забавно, да!

Опитвам се да яхна и една закъсняла амбиция - да правя мартеници. Процесът замря, щото се оказа, че първо трябва да отида да ми изкръцкат маникюра.

Ко друго...

А! Ми пратих документи към проф. Юлианов. Чакам да ми насрочат консултация за HIPEC.

И момчето ми тръгна пак. От мъка ми иде да изям някой. Дали да не изям Лори... Поръсена с чубрица от пържени шшишарки...



М! Сетих се още нещо... Трябва да ходя до социалните да питам касае ли ме тази нова парична подкрепа и трябва ли нещо да подавам, щото днес нищо не получих.

Цунквам!

Редактирано от Ekna на 12.02.19 14:44.



Тема Re: тишинанови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.19 15:07



Ми, начи, скокнах до социалните. Нищо не трябвало да подавам. Ще си ги получа автоматично. Щото четох, четох и пак не бях разбрала кои трябва и кое не е нужно да подават нищо.



Тема Re: тишинанови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.02.19 15:09



Ако си получавала до сега интеграционни добавки, няма нужда да подаваш каквото и да било. Ако обаче не си получавала, ще трябва да подадеш молба за парична помощ по новия закон. Тъкмо ми се обади дружката от пощата, отивам да си ги взема и ще пиша.
Лещата я слагам в тенджерата под налягане и няма проблем. Общо взето все я преварявам, защото се сварява между 15 и 30 минути, аз все я държа 30 за всеки случай.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Нещо не разбирам? Лоринови [re: Ekna]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано12.02.19 16:57



Нещо не разбирам? Лори да не би да е овца, та да я стрижете!?



~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Re: Нещо не разбирам? Лоринови [re: Phillip]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.19 19:58



Има един момент, дето много наподобява овчичка



Какво да го правиш, мрази фризьорски процедури и ми го казва по всякакъв начин. Мисли си: "Защо толкова те обичам, като си толкова тъпа!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.