Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 108нови [re: adiorthoti]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.11.18 10:31



Добър ден в събота. Сядам с кафето. В софийското поле е облачно, ветровито и студено, но до камината е добре. Уютна и топла събота ви желая.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Ретрограден Меркурийнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.11.18 10:47



От 17 декември до 7 декември
"От днес Меркурий навлиза в ретроградното си движение и не допуска промени, инвестиции и договори в личен, професионален, политически и междудържавен план"

Ако се наложи да подписвате нещо, поискайте да е предварителен договор, а същинския подпишете след 7 декември.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ретрограден Меркурийнови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано17.11.18 11:23



И аз съм ок.Сестра ми с детето е в Германия .Играя го малката стопанка на големия дом.Още съм леко болна ,но днес бързичко отидох на пазар и сега цял следобед ще се излежавам с телефон в ръка.



Тема Re: Ретрограден Меркурийнови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.11.18 01:12



За мен пък тези дни се заформиха като "театрални", при това сами се наредиха, без да съм ги планирала.
Тази вечер бях на филмирана постановка на "Макбет" на Британския национален театър. Страхотия!
Какви актьори, каква режисура и сценография - нямам думи!... Още ме държи!
Вчера бях на "Лес" от Островски, утре - на "НеОдачници" на Иван Пантелеев. "Лес беше великолепна, добре
че я хванах преди да я слезе от сцената, а за утрешната има много суперлативи, но трябва се уверя лично.
Определено имах нужда от подобни емоции...
Пожелавам на всички приятни преживявания и една хубава неделя!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ретрограден Меркурийнови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано18.11.18 16:23



Ехее, Джул, ти все едно си на Нощта на театрите! Страхотни емоции! Ники снощи беше на "Дебелянов и ангелите", много му е харесал и ни го препоръча.
Ние пък имахме неочаквани гости за уикенда, състуденти на Ники и се почувствах отново на 19, приятни разговори за университета, преподаватели, мечти и бъдещето и въобще супер.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Ретрограден Меркурийнови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.11.18 18:02



Сега с нетърпение чакаме 20 януари, когато в Софийска опера ще гостува световният балетист Михаил
Баришников в моноспектакъл по стихове на Йосиф Бродски! Вече купихме билети, че свършват за часове...

"Совите не са това, което са..."


Тема Добро утронови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.11.18 09:13



Добро утро, вали дъжд върху снега. Внимавайте как вървите.
Успешен ден!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано20.11.18 10:19



Добро утро! И при нас заваля.Мъгливо е,мокро и студено.Искам да идва по-бързо пролетта, ама ще почакам малко.





Тема Re: Добро утронови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.11.18 10:35



Значи като ви посритам пишете ааа? Сладуранки,мързеланки знаели сте да споделяте койкакво прави....ами така де,нали сме си семейство. РАДВАМ СЕ ЗА ВАС,ЗА ТЕАТРАЛНИТЕ ЕМОЦИИ НА дЖУЛ, ЗА РЕЛАКСА НА тИА,ЗА СТУДЕНТСКИТЕ ЕМОЦИИ НА кРАСЧО И ТАКА НАТАТЪК. Аз пък бях грипава цяла седмица и горе-долу съм вече добре.Внука дойде от София болен,излекувах го замина си на лекции а аз легнах.Но нали затова са бабите да помагат с риск да се разболеят. Аз също на Нова година съм самичка през телевизора и монитора.Се ла ви.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано21.11.18 15:59



Честит ден на Християнското семейство!

Да е здраво, сплотено, пълно с много обич и веселие, да се подкрепяме и да си имаме доверие! Да е пълно с уют в домовете ни и да са чисти душите ни!
Флорче, и аз като теб-посрещнах студенти, гости на Ники уикенда и след това , някакъв вирус, включително и Ники, но той е в София. Пия здраво фрешове, чист и ароматен чай с горски ягодки и мащерка от. х.Здравец, лично направен от мама, герисан, саменто, имунобор бета глюкани, много плодове и ядки, но вече 2-ри ден не помагат. Довечера ще си направя мед, джинджифил и лимон. Приемам всякакви съвети.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.