Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.07.18 22:39



Два дни у дома, блиц-срещи с роднини и приятели и от утре - отново на път...
Засега морето го гледам само на снимки, но пък на живо се радвам на планини.
Кой каквото си няма...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.07.18 10:00



Прекрасен ден, милички! Здраве, щастие и късмет!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.07.18 11:28



Днес правя 13 години от операцията или съм на 13 години от втория си живот. Навлизам в тинеджърската възраст и ми са присъщи лудориите им.ХИ,ХИ,ХИ Времето е хубаво и лиция почна да ми червенее не мога да го обера.Всеки ден събирам безценните малки пъпчици и във фризера.Вече две торбички съм напълнила. До есента ще събирам още много.Сега като дойдат малките ми внучета ще ми помагат да събираме всяка сутрин.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.07.18 22:30



Ами честито, Флорче, нека минават много по 13 години и болестите да бягат далеч от теб!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано05.07.18 06:15



Честито ,Фло ! Още много години здраве и спокоен
живот !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.07.18 00:46



Ех, какъв прекрасен град е Габрово! Зелен, просторен, с река и фонтани, със старинна част. Имам късмет да отседна в една такава възрожденска къща и да се потопя в атмосферата й. Утре ще се опитам да намеря повече време да разгледам града. Приятели твърдят, че много се е променил. А и като вдигна поглед нагоре - няма по-хубаво нещо от планината!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 07.07.18 21:42.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.07.18 07:52



Хубави изживявания имаш, Джул! А аз вчера дохдох за химио, но пожеже нямаше едното лекарство, ме оставиха за ръката да лекуват. После химио, инжекция... Хората почиват, а аз по болници...

Но на вас желая прекрасен ден!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.07.18 09:26



Шарен е живота момичета. Един разглежда забележителности, друг е в болница, трети сме на работа. След цяла нощ с фантомни болки ми е трудно, но не е като да не съм се справяла. Лек ден от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.07.18 10:16



Благодаря момичета за поздравленията. Да ви се връща. Екна още малко мила и после......ти си знаеш нали? Джул то остана ли местенце в България,което не си посетила бе мила. Вечно си на път. Но това не е лошо нали? Бубе,боли,не боли ние сме все на ринга - такава ни е съдбата. А аз чакам да дойде понеделник и да си взема пенсията,която с цели 14 лева ще бъде увеличена.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.07.18 10:03



Добро утро в съботния ден, момичета! Започва приятно слънчев, но да видим как ще свърши дъжджовен ли пак??
Флорче, да си ни жива и здрава още дълги години! И аз всяка година се улавям, че броя датите и годините от първата операция, после от втората и така тези дати не се забравят, връщаш се назад, но и гледаш право напред!
И аз почивките ги мисля, но за първа година не бях планирала нищо. Искам да сбъдна едно от обещанието, което си дадохме с Вики на децата-за 20-годишнишната ни скоро да планираме една Барселона, макар и по-късно, но пък тази година!



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.