Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.06.18 21:31



Прекрасна вечер, приятели! Върнах се от концерт на Тони Димитрова. Видяхме се с Джул, Левон и Илияна К. Беше страхотна среща с приятели и то в Монтана. Щастлива съм, че се видяхме и поговорихме. Благодаря ти Джул за всичко!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано28.06.18 23:21



Наистина беше невероятно преживяване!И аз благодаря на Джул,Левон и на теб,Мамитка!Благодаря!!!






Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.06.18 09:22



Добро утро! А така, мини среща на голяма сцена в северозапада.


Направо ви завиждам благородно. Успешен ден от мен. Да си отива този дъжд, че както казваше дядо "лошо време и лоша жена бързо омръзват".

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.06.18 11:11



Пък Лиляна си беше отгледала пчелички. На закритата тераса, на тавана, в ъгъла. Отначало питата била към 1 см. Обаче мрежата на малкото й прозорче - скъсана. И една вечер ми вика:

Виж, имам си пчелички.

И ми показва от къде влизат, летят си по тавана, носейки нещо. Отиват до питата, работят нещо и се връщат пак по пчеличената магистрала, ей така, почти до тавана и муш, през мрежата. Ходят, работят навън нещо, и пак се върнат. И питата расте, и пчелите се умножават... А тя им се радва и едно хубавко им говори на галено - "пчеличките, ето ги пчеличките"

А питата беше вече станала 20-на сантима и повече. За няма и месец.

Та, аз й викам, под питата ти е готварската печка. Ще ги разлютиш някой път и ще стане беля.

Аа, няма, та аз си готвя, та.

И, какво, викам. Нищо ли?

Ми нищо, работят си. Не им пречи.

Ама, как бе, лелЯ, това е опасно. В кухнята не влизат ли?

Ами не, вика. Само тука по тавана си летят. Те си знаят.

Абе, викам, вземи се обади на един пчелар и да ги махне внимателно, без да ги убива.

И един ден заварила няколко от тях в кухнята. Ха! И вместо да се обади на пчелар, взела сама да се справя... Мъчно й било, ама... с препарата ги напръскала и те умрели....

Уф... животинки... те си избират дома, няма да е случайно. Но... някак не върви да съжителстваш с насекоми и гълъби в апартаментите... Мда...

Редактирано от Ekna на 29.06.18 11:15.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано29.06.18 14:06



Не върви.Да остави наблизо парцал с нафта ,за да си отидат мирно .Дали нафтата няма да ги отрови ?!? Ако е само да ги отблъсне...
Най - добре пчелар да ги изкара навън.
Оф ,веднъж гледах по Анимал Планет класация на най - умните животни.И разказваха ,че някакъв пчелар починал ,дъщеря му отишла и казала на пчеличките.И те дошли на погребението !Е ,тва вече ме разби !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.06.18 14:49



Боже, само като си представя - траурна процесия от пчели!
Със сигурност хората ще се разбягат на орляци...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.06.18 15:07



Ей, че то Монтана бил чудесен град! Видях само центъра, но следващия път ще отида и до язовира им, че панорамата била невероятна.
А и като си имам две прекрасни, мили момичета като Илианчето и Мамитка - какво повече му трябва на човек!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано29.06.18 15:22



Щастието ни е пълно! Заредихме се положително, както на всички срещи със страхотни приятели!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано29.06.18 15:42



С нетърпение ви очакваме пак при нас, Джули!

Беше прекрасно!!!Още веднъж благодаря!!!



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано29.06.18 15:46



Правилно го написа, Бубе - за малката среща и голямата сцена

.
И аз не искам този дъжд вече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.