Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.09.19 00:00



Мила, не бързай с негативната нагласа! Петър Дънов препоръчва всеки ден да си повтаряме фразата: "Аз съм здрав/а!" отначало 100 пъти, като ги увеличаваме всеки ден. Вярвам, че така програмираме мозъка си, а той - всички органи и системи. Опитвала съм на серии по 10, като си помагам с пръстите на ръцете. 10 х 10 - не е сложно и после няколко пъти през деня - и си готова! Може да го правиш навсякъде и по всяко време, включително и докато пътуваш.
И още нещо - тимусната жлеза е много важна за имунитета - препоръчва се да я активизираме, като я потупваме леко по 5 мин. няколко пъти на ден. Намира се в средата на гръдната кост под ямката на врата. Простички методи, затова често ги забравяме и сме нехайни към постоянното им прилагане. Включително и аз.
Фениксче, прегръщам те, мила, и вярвам, че лечението ти този път ще даде обнадеждаващ резултат!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано29.09.19 13:53



Мили мои, толкова сте мили и добри, загрижени, толкова много позитивна енергия ми пращате... Обичам ви много и ви благодаря!
Послушах съветите ви, купих си книгата, кято ми препоръча EKNA, другатаа седмица вероятно ще си насроча среща с имунолога. Потупвам вече тимусната жлеза JUII, започвам да си повтарям тази фраза и няколко други. Опитвам се да настроя съзнанието си на позитивни мисли.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.09.19 14:13



Така те искам, мила! Ще се случат добрите неща! Те вече се случват! Прегръщам те!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.09.19 14:45



Ще успееш, Феникс, мила, сигурна съм!
И ти ми напомняй за тимусната жлеза!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано05.10.19 13:59



Мили мои,
направих втората вливка с новото лекарство на 2.10, сега ще почивам две седмици.
Реакцията настъпи на втория ден - нямам сили, трперя, едва стоя на крака, имам разстройство, спи ми се непрекъснато.
Ходих и аз при имунолога, препоръчан от Екна. Вчера направих изследванията,които ми препоръча, сега чакам да ги види. На мен консултацията и изследванията ми излязоха 400 лева и малко. И така - вървя напред.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.10.19 14:32



Трудно се плува срещу течението, миличка... Обаче важното е, че ние се съпротивляваме. Целта е ясна!

Аз не писах ли за разходите? Да, скъпичко е... И добавките после на мен скъпо ми излязоха, много са. Надхвърлят 600 лв. Но вярвам, че има смисъл и значение!

Почивай, мила. Аз след химия взимах и чести душове с надежда да ме освежат... А щом те унася - спи! Имаш повече време да се възстановиш, в сравнение със старата схема. Просто малко търпение, ще мине! Гледай си снимки и клипчета на внучето, да те развеселяват и изпълват с любов и надежда!

Обичам те!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано05.10.19 16:18



Фениксче, вярвам, че правиш каквото трябва и ще има успех!А внучето е моето валидолче,това да го знаеш от мен





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.19 17:50



Сигурно си знаеш, но аз нали съм по съветите...

Сутрин - вода с лимон и сода, после - Хуск и нататък - алкални храни... И диафрагмено дишане - най-добре сутрин рано, когато въздухът уж е по-чист. Добре е и вечер преди сън. А за другото - вече говорихме, а и момичетата дават много добри съвети.
Прегръщам те, мила! И не забравяй молитвите, че променяли състава на кръвта (в положителна посока, разбира се)


"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано05.10.19 18:39



Написала си мила за разходите,аз написах и тук,ако някой чете само тук. Готова съм и за по-нататък.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано05.10.19 18:49



Всичко правя,без ХУСК. И молитвата също.
А ти днес потупа ли си тимусната жлеза?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.