Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Здравословен животнови [re: viara6767]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано05.10.16 20:43



Това видео за мен не е здравословен начин на живот, просто го пуснах, да видя дали ще реагира някой и ето, че Вяра се обади. И този лекар, мисля ,че работи в Канада, е на принципа на Дюканската диета. Жената е целяла отслабване и той го е направил, но дано е прочистил черния й дроб или паралелно с отслабването й е дал натурални продукти или терапии за изчистване, незнам, иначе всички мазнини ще се натрупат там. После стеаноза. И дрого следва. Черния й дроб ще натрупа толкова много холестеролени камъни и утайки, че ще бъде слаба, но ще си образува болести тепърва. Това за мен не е добър пример и не мисля, че е постъпила правилно, пак повтарям, ако не е правила редовно чистене на черния дроб и жлъчката. Черния дроб е лабораторията на човека - той реагира на всичко, и нахрана и на лекарства. И там се натрупват много токсини. За това е хубаво да се чисти. На Аткинс диетата беше мода и много хора по същия начин отслабваха, но после хукнаха по доктори, щото черния дроб се задръсти и си образуваха болести. Животинските белтъчини не са добро за човешкото тяло, повече трябва да се чете и да се мисли когато се пристъпя към такова лечение, има независими проучвания, а не платени, и лекари доказват това, но това е друга тема. Та той, въпросния лекар, явно е последовател на тази мода, но за мен това е неправилно отслабване. Аз също понякога ползвам чисто масло, на което му е премахната белтъчината, Гхи-то, нали за него говориш Вяра, но много, много рядко, обикновено когато пека сладки картофи слагам по малко за вкус, за членовете на семейството, аз не ям. За здравословни бонбонки, слакиши, торта, слагам кокосово олио, нерафинирано, органично, но моите храни са от ядки, семена, сушени плодове, пресни плодове и кососов крем, не печени, много вкусни и ползвам за сладост само форми и смокини. Висцералните мазнини са проблема за отслабването, като се намалят тялото само почва да отслабва, но без гладуване не става. Гладуването разгражда токсините дори и в черния дроб, по цялото тяло, за това холистичните лекари препоръчват 24 часово, 36,48 до 3-5-7... дни гладуване, но става постепенно. За зимния период е хубаво 24 часово всяка седмица, и целегодишно е добре, може с вода, може и без вода - сух пост, и един път месечно до 3 дни. През лятото може и повече, но постепенно, и тялото да бъде дълго време подготвяно. И червата да са прочистени, иначе става самоотравяне, токсините не трябва да се задържат, а да се изхвърлятвъзможно най-бързо.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Д-р Кембъл ЖИВОТИНСКИТЕ ПРОТЕИНИ - МЕСО И МЛЕЧНИнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 01:38



Д-р Кембъл

ЖИВОТИНСКИТЕ ПРОТЕИНИ - МЕСО И МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ ПРЕДИЗВИКВАТ РАК




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Ролята на говеждата левкимия и рак на гърдатанови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 17:13








Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Смущаваща истина за кравето мляко и вашето здравенови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 17:15



видео



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Йохана Бранд - Гроздов лек за рак - 4 степеннови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 17:28



Йохана Бранд - Гроздов лек за рак - 4 степен







Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Фестивал на фермерските пазари инфонови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 17:53





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Тай Болинджър ви кани да присъстватенови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано06.10.16 19:44



на 3 дневно безплатно събитие, от 14 до 16 октомври със 40 топ специалисти по алтернативна медицина, има форма за попълване







Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Нобелова награда 2016 год [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано07.10.16 06:29





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Домашен тест за кандида [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.10.16 08:46



Здравейте,
днес направих теста за гъбички, но чашата с вода я налях веднага преди това.
Ето резултата, според мен много гъбички!!




Все се каня да питам какви тест ленти за PH-то да си купя? Вие какви ползвате?

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Редактирано от kras4o_k на 07.10.16 08:49.



Тема Re: 10 естествени начини за премахване на радиацията [re: kaloyana1777O4]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано07.10.16 11:06



Благодаря много, за тази статия. Знам за почти всички посочени начини, най-много съм чувала и чела за различните видове хума, които поглъщат радиацията, даже преди години бях вземала един вид, в момента името ми се губи, доста спечифична беше. Обаче ми мина през ума, че въпросната глина е погълнала радиация от атмосферата, от Чернобил и т.н. , защото има това свойство и може да причини повече вреда отколкото полза и пих не повече от седмица и спрях. Много е важно от какъв район се взема точно...

За червеното цвекло - личен опит от миналата зима. Почти всяка вечер на масата ни имаше салата от прясно цвекло с лимон и чесън. Никой от семейството не се разболя тази зима, дори и от най-лекичък вирус. Цвеклото беше от моята градина, да уточня






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.