Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Гулиятанови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.19 01:10



Благодаря ти! Ще продължа да търся. Отдавна не бях минавала край Женския пазар,
но той вече е нещо съвсем различно. Ще си чакам поръчката от биомагазина, а също
и от едно лично стопанство. Като че ли не търся кореноплодно, а заровено съкровище...



"Совите не са това, което са..."

Тема Един различен поглед към раканови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.19 01:38





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Един различен поглед към рака [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.03.19 11:14



Има логика, що се отнася до венозната химия. А така се подобрява и качеството на живот. Защото кому е нужен живот все в повръщане и мъгла. Ето за това сама си изисквам почивки. Не е същото като намаляване на дозите, но пак е нещо.

Сега с Хайпека логиката е различна. Уж по-високи дози трябва да са приложили, а се чувствам много по-свежа. Защото химията не минава през мозъка и цялото тяло. Питам се само здравите тъкани и части на коремните органи как го понасят...



Тема Хомеопатията в помощ на рака [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.19 15:55



А дали няма да е добре в паузите между химиите да си помогнеш с хомеопатия? Точно това препоръчва д-р Рамакришнан, който по принцип е
ЗА съчетаване на двата типа лечение (конвенционално и алтернативно); нещо повече - когато е възможна операция, я препоръчва. Колкото до хомеопатията, на мен е помагала, а и ми е удобна, защото не ми се налага да варя билки, да прецеждам... а бе - трудоемка работа. А и както непрекъснато съм в движение, общо взето е мисия невъзможна. Д-р Рамакришнан посочва и конкретни хомеопатични средства за различни видове тумори. Преди години е поместван материал в Клуба ни, но за по-лесно - давам линк:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хомеопатията в помощ на рака [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.03.19 18:05



Благодаря, Джулче, ще погледна



Тема Re: Хомеопатията в помощ на рака [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано20.03.19 05:58



Джулче ,да докладвам за земната ябълка Все още я има на пазара ,на цена от 4 лв.Но вече кореноплодните са отстъпили място на зеленолистните.
За рецептите - ще пусна някои ,да.Малко е сложно ,защото те вървят в комплект с пречистване,билки,бани и т.н. И е имало разлика при отделните пациенти като доза ,брой на процедурите ,различни комбинации.
Рецептите за рак съм ги пуснала в Алтернативите.
Хах ,там има и лъче ,но с виолетови

лампи ,бе като нашето токсично.Знаеш виолетов цвят - най - горната чакра , хипофизата.И Дънов говори за виолетовия цвят като лечебен...но много се отклоних.

Редактирано от Tia maria на 20.03.19 10:05.



Тема Re: Хомеопатията в помощ на рака [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.03.19 11:41



Благодаря, Tia maria! Доставиха ми от магазин Зоя" на цена 4,50 лв/кг.
Междувременно една добра душа ми подари от собствения си двор 8 кг (!),
та ще се зария с гулия.


За виолетовия цвят знам. Преди години "Малка книга за здравето" на П. Дънов
ми беше настолна. Ще трябва пак да е погледна.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хомеопатията в помощ на рака [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано20.03.19 15:42



Във Фейса ще ти пратя алкални рецепти на легендарната Галина Шаталова .Не мога да ги пусна ,не че не искам ,защото карето за писане става голямо и ми закрива бутоните.Една от тях е с гулия.Пусни ги ако можеш.Хах ,Тия ги хваща ,Джули ги пуска.



Тема Масло от риган [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.03.19 21:26





"Совите не са това, което са..."

Тема Keytruda [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.04.19 19:26



Keytruda е американско лекарство за рак, одобрено за лечение и в Европа:

и

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.