Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.02.16 11:09



Прекрасен ден, момичета! При нас е силен вятъра, но пък е топло. Едно чайче с лимонче от мен, да не ви хваща грипа...





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добър деннови [re: mammita63]  
Автор anetoh (минаващ)
Публикувано10.02.16 13:03



Добър да е денят ви, мацки


Цяла сутрин служебният комп не ще да възкръсне, ама накрая го съживих де- за последно ще му е май (този бил най- добрият във фирмата). Та пропуснах кафепиенето.
Да ви почерпя с това, което хрупам в момента (червени боровинки)



Голям вятър по нашите географски ширини... поне отдуха тежкия софийски смог.

Редактирано от anetoh на 10.02.16 13:04.



Тема Re: Добър деннови [re: anetoh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.02.16 17:05



Аз пък днес си върнах спомена за лятото с... миди с ориз! Навремето през летата
сме ги вадили сами от морето, а после ги печахме върху скалите на брега. А сега -
от магазина и в тенджерата/ фурната с ориз.





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър вечернови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.02.16 18:38








Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.02.16 20:22



Да, днес се чух с координатора. Даде ми съвет да взема настолна игра. Големите липсвали по това време, та ще бъдат малчовци от 7 до 13 г. Днес се осмелих да поканя и колеги, ако имат време и желание. Най-младото и новото подскочи от радост. Много ми е симпатично то. Хубаво разсъждава за годините си. И ще дойде с мен.



Освен това днес най-накрая доведохме до край едно наше намерение (на екипа ни). Поканихме си попа от близката църква да ни спее офиса и нас, за да сме апо-мъдри, спокойни и здрави Бяхме си поръчали страхотна пита. Няма да вечерям.

За четенето: след като записах моите си неща и ги изпратих, още не съм се спряла на книга. Проблемът е, че в Плв нямам нито една хартиена. Отидох и купих една, но нямах батерия на телефона да я проверя в Читанка. Оказа се, че я има там. (Не съм си ходила от много време в Пз. Щото там светът пропадна,хаха. Изгоря бойлера, счупи се мивката, по-студено е. А и химиите ми се падат все в петък, стоя си в Плв, а нашите пристигат. Не искам аз да ходя у тях след химиите, щото не мога да взема Лори там с мен.)

Та... книгата не трябва да я има в Читанка и в списъка на прочетените. На две места трябва да проверявам и е най-добре като се прибера в Пз да избера от добрата стара библиотека с хартиени книги. Не бързам, защото сега чета на електронния четец една книга от 7 тома. Фантастика е. Но в никакъв случай не съм се отказала!!!

Хаха... презентацията е за пред най-голямата шефка. Много мениджъри сме тук и трябва всички да се изредим за кратко. А я писатель, я не читатель Ама къде ти да се сравня с майсторите в спорта



Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор anetoh (минаващ)
Публикувано11.02.16 08:15



Кафето, дами, с пожелания за един прекрасен четвъртък!





Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.02.16 08:19



Очаква се днес да е облачно, дъждовно... с една дума да си стоим на сухо, топло и да се
занимаваме по възможност с приятни неща (тези, на които работата е хоби, нямат проблеми).


Пожелавам на всички хубав, успешен и спокоен ден!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.02.16 11:01



А във Филибето е топличко и много слънчево. Сутринта си набрах зелено кромидче от двора и сега си готвя яхния с кюфтенцааааа

Вчера бях по разни банки и учереждения по работа.то всеки киха,бриха срещу тебе и вечерта - ооо нещо не съм във форма. Веднага взех мерко, щото иначе тази сутрин можех да съм наистина болна. направих си една греяна ракийка с мед.Краката в гореща вода с морска сол.после вълнени чорапи спях с тях през нощта.Преди да заспя ментов чай с лимон и мед и съм спала като къпано бебе. тази сутрин съм кукуряк. Взимайте мерки веднага щото ей така две мои момичета от махалата на работа хремави и сега са с бронхоплевмония. А от съседната махала на 38 години си отиде от усложнения млада жена.Недоизлекувана с кашлица повече от месец на работа за да не си загуби местото и накрая.....много тъжно.От здравето по-важно няма на всичко друго теглете по една майна.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.02.16 22:45



А бе какво става тази година, какъв е този грип?! Вече за трето починало детенце съобщават!

Вярно, че детските заведения са истински
развъдник на болести, но такова чудо - и то в началото на грипната епидемия - като че ли никога не е било! Все по-свирепи стават тези вируси...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.02.16 07:28



Ами миналата година почина от грип наш съсед,млад човек.Остави дъщеричка. Майка му каза ,че лекарите неглижирали състоянието....и докато това докато онова...
Внимавайте ,пазете се...

У дома все някой болен ,после друг и тъй на смени....
А се пооправих ,но Тони се разболя / пак /...Аз затова много не пиша няма какво освен да давам сводки от лазарета ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.