Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.02.16 10:30



Обещават слънчево и топло време, че да видим... Не знам как ще се отрази на вирусите, но на
настроението определя влияе добре. А иначе те пълзят навсякъде. Моят мъж ги лепна от едно
пътуване с автобус и до вечерта разви хрема, кихавица, втрисане... Веднага Осцилококцинум
по схема, 2-3 пъти Упсарин (фаворитът му!) и на следващия ден беше значително по-добре,
а на втория - съвсем готов за bazar.bg!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано12.02.16 12:08







Тема Re: Добър ден!нови [re: LlDlru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.02.16 12:40



Да така е..не можем да се спасим от грипа но можем да взимаме мерки. Браво Джул добре си излекувала мъжлето. И аз по този начин лекувам плюс разтривки,парни бани,много чесън,инхалации,билкови чайове и така....до оздравяване.

тук днес е много топло за два часа пхрането ми вече е за събиране от двора.Климатика е спрян.да видим утре как ще е.то един ден студено,на другия топло - как няма да има грип...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано12.02.16 18:06



И моята половинка вчера си дойде по обед от работа с темп. 39 градуса, а сутринта си беше О.К. "Предписах"му Инфлуцид през 1 час, герисан и от моето вълшебно бурканче с джинджифил, мед и лимон.

Направих му фреш,а днес пи много чай цял ден. Личната лекарка казала, че и тя щяла същото да му предпише - хаха

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано12.02.16 18:59



Лека вечер и от мен! Красчо, ние сме станали по- добри от лекарите....Ха-ха!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.02.16 19:32



Крас4о, и аз скоро се сетих за добрия стар Герисан, че отдавна не е влизал вкъщи. Тези дни ще потърся корени и ще варя
чай, въпреки че с хапчета е по-удобно. Но тези лактози, целулози, че и талк в тях...

Късмет имате, че личната ви лекарка
е отворена към алтернативите. Повечето не само не разбират, но и не искат да чуят за тях. Поздрави на моя приятел!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър вечер!нови [re: *jull**]  
Автор anetoh (минаващ)
Публикувано12.02.16 19:56



Петък вечер е. Пък вие на сухо седите и бъбрите.
За отваряне на приказката





Трети ден ме цепи главата, та чак ми причернява пред очите. Кажете нещо ефикасно, което не е хапче.



Тема Re: Добър вечер!нови [re: anetoh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.02.16 20:21



Понеже аз си падам по мудрите, ще ти кажа една, която е за всякакви болки, но лично
аз съм я прилагала при зъбобол. Отначало я правех по няколко пъти 2-3 дни, че и през
нощите заспивах с нея, но после за секунди постигах резултат. Ето и самата мудра:

Допираш един до друг палеца, показалеца и средния пръст на двете ръце.
Свиваш безименните пръсти, така че да докосват дланите и изпъваш кутретата,
но без напрежение. Задържаш около 15 мин. Правиш колкото пъти на ден имаш
възможност, дори и с една ръка. Вечер, докато заспиваш - също
.

Успех и ще чакам да споделиш!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано13.02.16 09:18



И аз туширах грипа при мен и мъжа ми с Инфлуцид.Аз си го предписах





Тема Re: Добър ден!нови [re: iliana.k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.02.16 09:21



Приятен ден от мен, момичета! При нас времето е отвратително - ръми и има мъгла, но на мен не ми пречи днес да се съберем с приятели на разпивка...





Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.