Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: iliana.k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.10.17 23:16



Надявам се. Вече не съм на работа и когато съм свободна ще се видим. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.10.17 10:07



Мила Маммитка, освен че ще преминеш през стандартната терапия, има много неща, с които да си помогнеш и сама. Пращам ти един пост (може да прескочиш началото с отзиви за Центъра по интегративна медицина), в който пациентката споделя режима си на самолечение и отличните й резултати:



Ти си упорита и силна, затова съм сигурна, че ще се справиш. Прегръщам те, скъпа!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.10.17 10:18



Мамми, най-важното е сега да се ориентираш какво да предприемеш.

Проф. Юлианов и на мен ми е ценен и, вероятно, и аз ще правя среща с него, след като излезе резултата от ПЕТ, за да се информирам за аерозолната химия за перитонеалните мети. Ама зависи и от това дали се намалява метаболитната активност и размерите на другите мети, щото може и да е по-добре да продължа със същата венозна химия, която да действа на всякъде...

Според мен няма място за колебание за консултация с него за чернодробните мети. Направо вдигай телефона и се уговаряй за след химията, че може и да се чака за среща с него вече. След разговора с него може пък и да ти светне кое с кое и как да се съчетае.

Във Враца ли ще се лекуваш? Далечко си, вярно, но ... ако има как да се организираш за София... в Сити Клиник е най-добре, въпреки, че и те се дънят чат-пат, но държат ниво. Всичко си минава по ЗК. Дори и направленията те си ги издават, не се моташ за талони за хоспитализация, направление за ПЕТ и т.н. Отношение, организация, база, психотерапевт ... Вчера като бях на ПЕТ-а, в 13 ч. си бях в Пз!!! В Александровска като съм го правила, отивах в 8,30 и се прибирах по тъмно. Помисли! Далечко ти е, но и други хора от твоя регион се лекуват там. Знаеш, баба Монька...

Стискам палци, мила! Не ни е лесно, но кога ли е било, пък оцеляваме вече толкова години! Ще продължим да го правим! Целувам те и те прегръщам!



Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.10.17 13:14



Благодаря ви милички! Вдъхвате ми вяра! В понеделник съм на химия, не зная колко дни ще съм в болница...Като я направя ще видя за консултация. Все още не знам как ще ме лекуват. Във Враца ми е по-удобно за лечение, първия път те ме оправиха. Ако се наложи и в София...Какво мислите за болницата в Панагюрище? Чух добри отзиви за нея. Просто за информация. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: mammita63]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано07.10.17 14:51



Мила Мамитка,
Съвети за лечение не мога да давам, но много, много те моля да погледнеш другите теми за подпомагане на организма при химиотерапия и лъчетерапия. Силно ти препоръчвам да избереш някои добавки, за които се знае, че имат антитуморно действие и сама си направи дневния режим – преди ядене, след ядене. Това не винаги могат да ти препоръчат лекарите, но е много важно, наред с традиционното лечение!
Силно те прегръщам!

Редактирано от TheaO5 на 07.10.17 14:58.



Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.10.17 15:37



В Панагюрище лекарите са гастролиращи, Мамми. Същите са като в София. Като база е модерно, доколкото съм чувала.

Каквото и да решиш, успех, Мамми! С теб сме! Ефективно да е и по - леко да минава!





Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: TheaO5]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.10.17 15:40



Благодаря, Теа! И първият път пих добавки и вярвам, че ми помогнаха. Радвам се, че ви имам, готови винаги да помогнете! Обичам ви!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.10.17 16:06



Благодаря, Екне! Да започнем първо, после ще решавам...Зная, че сте с мен и затова си ви обичам мнооого!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.10.17 23:31



Екна, миличка, време е да отвориш продължение на темата.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:Отново не знам кой път да хвананови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано08.10.17 11:45



Мила Мамитка, искам да ти пожелая цялото здраве на земята, търпение и вяра! Аз вярвам, че ще преминеш и това изпитание! Стискам палци да минава по-лекичко химията. Между другото каква ще е терапията знаеш ли?
И аз съм на мнение, че в Панагюрище имат отлична апаратура, но докторите са гостуващи.
Силни прегръдки и целувки от мен и от Вики!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.