Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: E, няма смисъл.нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.09.15 17:29



Благодаря, Джул! Направих я, но още не става за ядене. Поне успокоих топката.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: E, няма смисъл.нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.09.15 09:53



Ние пък вече подкарахме киселите краставички...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: E, няма смисъл.нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано16.09.15 17:24



Ако има и ракия с тях е супер!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: E, няма смисъл.нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.09.15 18:25



Ами нали за мезе говорим, Маммитка? Няма да хабим краставичките самостоятелно, я!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: дайте насам киселитенови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано21.09.15 17:51



а пък аз цапнах вирус...
и го цапнах от един чужд мъж - кихнал един срещу мен в магазина... и ей го на - лепна ми се , лежа 3-ти ден и цвиля от глаболие и сополи...
вече за 4-ти път тази година, а преди се хвалех, че не цапвам нищо несериозно като вируси, а само сериозните раци...


и сега вместо да се разхождам из италиянските музеи, аз се бомбардирам с чайове и медове, оставям моето скъпоценно тяло само да се справи с навлека
в сряда идва моята приятелка от испанско и трябва да съм в бойна готовност да се пошматкаме из италиянско



Тема Re: дайте насам киселитенови [re: LlDlru]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано21.09.15 19:26



Ох, и аз да помрънкам, тъкмо се пооправих от вливката и хоп Петинката с вирус- с висока температура вече 2 ри ден.. Дано аз да се размина .😎

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: дайте насам киселитенови [re: kras4o_k]  
Автор anetoh (минаващ)
Публикувано23.09.15 09:46



Ааа и мен не ме подмина вирусът- 2 дни с 39 температура и болки в костите...
Ама за друго ще мрънкам


Свърши отпуската, свърши лятото... и днес на работааа. (да ми има човек проблемите )



Тема Re: дайте насам киселитенови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.09.15 13:36



Красчо, хващай се за хомеопатията! Това поне няма да ти навреди след тежката химия. Миналата година
излекувах тежка бактериална инфекция с хомеопатия. Е, бавничко стана, но пък без никакви лекарства.

"Совите не са това, което са..."


Тема Малко да си помрънкам от химиятанови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.10.15 18:14



Аз като гледам, последният път не е било отдавна, когато съм се оплаквала . Но днешния ден няма как да го забравя. Вливката ми беше в събота и до вчера всичко ОК. Този Доцетаксел е КОВАРЕН!
Снощи изведнъж сякаш някой ме бутна на земята и няма ставане от умора, слабост в мускулите, сърцебиене, стягане в гърдите и никакъв вкус! По-безпомощна съм се чувствала само след операцията! За първи път се оставих да си лежа на дивана и децата да ме гледат! Почувствах се ужасно! А главата ми празна!....и си мисля : в такава лигла ли се е превърнало мъжкото момиче, което бях???

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Малко да си помрънкам от химиятанови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.10.15 21:11



Натрупва се Красинце... Помни, че ще отмине и е за добро! За добро е, ще отмине, ще мине, скоро пак ще си добре!

И не се тревожи за твоите любящи малки и големи мъже! За тях не е проблем да ти направят чай!

Обичам те, мила приятелко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.