Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.10.14 19:27



Мами, а аз си искам обещания подарък от Софийската среща да ми го донесеш чу ли????

Марго "снахичката" е супер расте и хубавее като майка си.А френския "зет" и той вече си стои на краката и обикаля кошарката. Започвай да я учиш френски та да се разбират със зетя.То и той ще учи български де...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.10.14 12:17



Добре на срещата няма да идвате ама защо се изпокрихте от раздумката а?????Да не би да ви е страх, че ще ви линчуваме задето няма да идвате в Пловдив?

Няма такова нещо, който дошъл,дошъл мохабеда ще се състои.Важен е духа а не бройката на хората нали???

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано16.10.14 14:57



Привет, момичета. Предлагам ви едно следобедно кафе. Да ви се похваля: Снощи се запознахме по скайп с Калояна и си говорехме три часа. Просто не усетихме как бързо мина времето. Страхотна жена е.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано16.10.14 19:27







Благодаря ти мамитка, ти също си много приятен човек, практичен, сдържан, емоционален, нямаш грешка, продължавай все така, Бог да ти даде здраве до дълбоки старини и да се радваш на любимите си хора.

Момичета, да си прекарате добре на есенната среща, да имате хубаво време и да сте все така сплотени и обичащи се.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.10.14 20:58



Хайде, сега, намери се кой да критикува! Флорче, ти натрупа също внушителен брой отсъствия.
Преброй само постингите си напоследък в твоите теми и ще се

!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.10.14 16:05



А сакън не съм съгласна. Винаги влизам когато мога и ми позволи старото компо. А напоследък болките в зъбите ми не ми дават покой и не знам на кой свят се намирам.но ти като я посна таи среща на 18.10 и аз какво да правя с болни зъби ще ида макар,че ще бъда на супичка...

А ти да не би да влизаш по-често от мен а модераторке,да ги нямаме такива и на теб ще ти пишем отсъствия,хама ха...Я идвай на срещата както си обещала...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.10.14 22:43



Всеки ден съм тук, факт! И вписвам в тефтера отсъстващите.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.10.14 23:14



Ей, да не се хванете за косите сега



А иначе, Флорче, ти нали знаеш, че Джул е по изненадите. Аз за това съм приготвила от моите изненади една в повече



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.10.14 10:04



А не 1за косите не, щото аз ще загубя с моята дълга коса..

Джулка защо имам предчуствието, че ще дойдеш на срещата а????

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.10.14 11:01



Нали ...хаха удобна е за хващане

До скоро казвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.