Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 88нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.07.14 19:32



Джул, снощи имаше много дъжд и гръмотевици, около нас доста е валяло, но днес ни е хладно, с изключение на силния вятър. Засега при нас е спокойно.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Раздумка № 88нови [re: N O6O6]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.07.14 19:47



Наде, приятна почивка, миличка. Дано всичко е наред, важното да е весело. Ти не си ходила със система, но аз съм правила този номер, когато ме оперираха и то януари месец. Дойде сина ми на свиждане и аз реших, че ще ида на кафе от Дървеница до Младост, с кола естествено. Изскубах маркучите от вакума, запасах ги в панталона, облякох си якето и отидох на кафе. След като се прибрах, всички в стаята ми казаха, че при мен проблеми няма. Добре, че нямах проблеми и в болницата. Така, че весело изкарване.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Раздумка № 88нови [re: mammita63]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано01.07.14 20:00



Благодаря ти много!
Сетих се един интересен случай да ви разкажа. Преди около месец в общината идват една млада жена с абокат и номерче на ръката, млад мъж и 3-4 по-възрастни жени - всички роми. Мъжът започна да обяснява, че идват за ЕГН-то на бебето, което се е родило и иска да го припознае. Колежката го попита защо по-рано не го е направил, той обясни, че били скарани с майката, тя си сменила тел.номер после родила и после той разбрал и сега иска да го припознае, освен това иска да се казва Никола, а майката го е кръстила Росен...





Тема Re: Раздумка № 88нови [re: N O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.07.14 22:35



Наденце, на "кое море" ще ходите? На северното или на южното? Ако сте доволни,
дай инфо и прати снимки на мястото. Пожелавам ви хубаво време и приятни емоции!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 88нови [re: *jull**]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано01.07.14 22:43



Благодаряя,
в Черноморец ще бъдем, от 2004 г. няколко години ходихме все там, децата ни там се отгледаха

, има всичко, а същевременно е спокойно, децата сме ги пускали без притеснение да си обикалят. Сега съм уговорила друга квартира, че нямам връзка с предишните хазяи. Ще разкажа после дали съм доволна, /доста съм критична/, с половинката само ще ходим, не знам как ще се изтърпим ще гледаме световното предимно...



Тема Re: Раздумка № 88нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.07.14 23:38



Уф, мина. Ами 100 %, този път без ЧП. За болнични естествено не се и надявах... Здраве да е!!!

Очаквах сътресения, защото отидох неподготвена. Установих, че съм си затрила някъде ЛАК-а, а и едно удостоверение от КОЦ искат, което също не носех (за какво им е, те в диспансера не знаят нищо за мен и не се вълнуват особено, минах с епикризата) Такива ми ти.





Тема Re: Раздумка № 88нови [re: N O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.07.14 23:38



Усмихна ме с този пост, Наденце!





Тема Re: Раздумка № 88нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано02.07.14 09:02



Привет и от мен ! пак съм си вкъщи. Наслаждавам се на свободното време. С малката съм и нещата ги решаваме в движение. Има и фалове -отидохме с колелото до един парк - 1/3 заета от бебчета ,2 /3 от кучета. Е ,мирно съвместно съществуване ,но тя нямаше къде да кара. За днес ще бъдем на едно старо място ,ако решим това.



Тема Re: Раздумка № 88нови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано02.07.14 09:53



Добро утречко!





Тема Re: Раздумка № 88нови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.07.14 10:04



Добро да е!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.