Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Ekna]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано21.06.13 18:09



Леле, Екна, откъде го намери тоя мачо?


И ти ли го изпоти така?
Благодарности, че го споделяш и с нас!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: nelgina]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.06.13 18:12



Ами трябваше да го пробвам преди да ви го предложа

Знам си аз с какво да ви примамя да се покажете

Редактирано от Ekna на 21.06.13 18:14.



Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано21.06.13 18:21





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.06.13 18:26



Хм, Кали, какви са тези постинги такива многозначителни





Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано21.06.13 18:40





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано21.06.13 18:42



Екна, специално за теб, да погледаш любимата си Агнес в щуротиите й



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 21.06.13 18:43.



Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.06.13 22:00



Еее, гледам днес - 10 постинга в Раздумката и направо скочих в нея! И какво да видя - Екна, Калояна и Маммита, дежурното присъствие! Аз имам извинителна бележка за днес. Снощи посред нощите имах сърцебиещо преживяване, ама не с мачото на Екна... Случи ми се случка и ще си призная, срам - не срам...

Общо взето тъпа история. Цяла вечер един комар - гадина гадна - бръмчеше пред монитора ми, дразнеше ме... направо ме вбеси! И реших да му устроя капан като го затворя в лаптопа!... Обаче без да забележа в тъмното, кабелът за ел-захранването останал между клавиатурата и монитора и като ловко затворих капака... и като понатиснах... и като нещо изпращя, и като после изсветля... и КРАЙ! Сърцето ми спря за миг и направо щях да се спомина!... Мъчих го, молих го, обещавах му какво ли не... тц, не и не! Цяла нощ не съм мигнала от ужас, защото имам страшно много работа, а цялото ми инфо е в машинката! Проклинах и комара, и себе си, че за проклетия бях сама и нямаше кой да спасява положението... а бе, кошмар пълен! Едва дочаках да стане 9 ч. и хукнах към най-близкия сервиз, където ми казаха, че е счупена матрицата на монитора и може да я сменят срещу 230-240 лв с втора употреба! И то ако я имат в наличност, защото ако трябва да я изписват от странство, може да чакам и месец!... Е, тук вече щях да умра на място! Запалих телефоните, развъртях се насам-натам, добре, че има хора като хора, накрая се намери един ангел.... Откри същия модел на матрицата и срещу никаквите 160 лв (!) ми я смени за половин час!... Така двамата с лаптопа ми бяхме спасени от сигурна смърт и аз отново съм щастлив притежател на две десни ръце! Тая вечер може пак да не заспя, но от от радост. Лаптопчо е моят мачо и никакъв друг не ми трябва, честна дума!
Хора, обичайте машинките си като най-близък приятел, грижете си за тях и не ги заменяйте за разни безразборни, мимолетни връзки, не си заслужава! А, и най-важното: не ловете с тях комари! Не им се отразява добре, вЕрвайте ми...

П.П. Комарът отърва кожата, гадината гадна! И цяла нощ продължи да злорадства над нещастието ми...

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 23.06.13 07:09.



Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.06.13 22:48



Ми ... виж ся как се трепят врагове:





Добре, че приказката е с хепи енд щото като си представих как се киска комарот и ... оооохххохохо, ооо, не, не, ни моа, хихих, хахах.

А иначе твоя лап топ явно е...





Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.06.13 22:50



Мдаам, много си ги обичам анимационните суперпродукции. Обаче за огромно мое съжаление много рядко ще излъжа някой възрастен да дойде с мен на анимационно 3Д кино.



Тема Re: Едно лятно приключениенови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано21.06.13 23:16



Екне, откъде ги вадиш тези пичове? И аз съм цял ден заета, че децата си дойдоха и трябваше да им угаждам на мамините... А утре сме на родния град на събор и стягам и за там. А бе колкото е жега, аз толкова се натискам за работа. Чак сега се освободих малко. Джулче, добре,че си оправила лаптопа, вече няма да трепеш комари...

Всеки изживян ден е една малка победа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.