Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.06.13 00:48



Уф, как да заспя, като ме гледа с ей такива очи!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано27.06.13 09:20



привет!
а у нас са перманентни ремонтни дейности...
откакто оживях - все с ремонти се занимавам, е, според средствата

, но редовно всяко лято
и шоколада е крайно необходим още от сутринта, хи-хи заедно с допълнително приети енизими
кафе/чай, мисля, че все някой ще предложи
заповядайте, да се заредим с энергия, че навън е едно минооорно...
като не мога сама да работя, то поне ще изям тези вкусни инструменти





Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано27.06.13 11:19



Много сладко


Ама наистина ли те гледаше така в 1 ч. през нощта? Какво иска от теб? И защо не му го даваш?

И аз не можах да заспя до късно пак.



Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.06.13 13:24



Не му го давам, за да продължава да ме гледа така!


А ти защо не спа? Нали оная чудовищно голяма луна си отиде?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано27.06.13 15:25



Най-лошото е като не мога да дам такова едно външно обяснение



Имам лоша хигиена на съня.
Стоя до последно на компа, после се приспивам с ТВ, но вече е станало късно.
А когато съм на аква аеробика не мога да вечерям преди нея. Хапвам леко към 17,30 ч. Тя започва в 19,45 ч. След нея пак съм гладна. Хапвам леко, но все пак късно.

И, за съжаление, нямам си подходяща книга в момента. Тя трябва да не предизвиква размишления, да не е интересна, но и да не е супер скучна за да не губя напълно интерес да я отворя. Да имаш идеи?

И стига си измъчвала животинчето Дай му го най-накрая та да можеш и ти да заспиш

Редактирано от Ekna на 27.06.13 15:26.



Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.06.13 17:18



Екна, трудно се дават рецепти за книги (имам предвид, че книгата ти трябва като лекарство)

, защото и тук вкусът е нещо строго индивидуално. Лично за мен "приспиващи" са такива, които съм чела и обичам. Обикновено това са книги отпреди години, когато наистина четях непрекъснато. Имах набор от любими книги, които знаех наизуст, отварях напосоки и четях, докато ми позволява времето. Това е четене заради самото удоволствие, което може да прекъснеш във всеки момент, без любопитство към фабулата.

Една от тези книги беше "Хвърчащата класна стая" на Ерих Кестнер, която бих чела и сега - .

От любимите ми книжки е и "Паноптикум на стара Прага" на Иржи Марек - кратки разказчета за ъндърграунда с постоянни герои и прекрасен хумор. Не я виждам в Читанката, но срещнах там "Паноптикум на стари криминални случки" от същия автор - . Може да му хвърлиш едно око.

Обожавам разказите на О'Хенри и нямам нищо против да ги чета преди заспиване - после цяла нощ сънувам смешни сънища!

Ако си падаш по кратки криминалета, пак от Читанката може да си избираш по нещо от "Кратки криминални разкази" - завършени форми само в 1 страничка: .

Ако търсиш обаче любовни истории, не мога да ти помогна. Те мен не ме приспиват, така че не ги чета.

Ако някой има и други идеи, нека споделя. Лично аз предпочитам да чета през лаптопа.

П.П.
А с кучо се гледаме продължително по цяла нощ и всеки от нас се пита: "Докога, по дяволите, ще издържи!"
Накрая заспиваме едновременно и се събуждаме без спомени за победител. Това държи приятелството ни.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.06.13 17:20



А ако съвсем нищо не помогне, може би това?




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРОМЕНИШ (непознат )
Публикувано27.06.13 19:44



Ако искаш вместо Юндола може и тук ще ти е по-близичко:)



Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРОМ]  
Автор АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРОМЕНИШ (непознат )
Публикувано27.06.13 19:45



Опссс снимката ня предложението пропуснах:)





Тема Re: Добро утро, хубав ден!нови [re: АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРОМ]  
Автор АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРОМЕНИШ (непознат )
Публикувано27.06.13 19:47



Дами имам предложение :) Ако не ви мързи и ви се занимава ще ми е много приятно ако качите някоя снимка от хубаво място във вашия град Така ще попътуваме и ще си погостуваме виртуално:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.