Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хубав ден!нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано16.07.13 13:29



Привет и от мен, момичета!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Хубав ден!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.07.13 14:42



Еее Наденце, направо си заплюх тая полянка до барбекюто и се излягвам на нея с книжка в ръка





Тема Re: РАЗДУМКА 77нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.07.13 14:44



Поздравче за всички с едни мои любимци:





Тема Re: Хубав ден!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.13 08:31



Наде, страхотни местенца си снимала! Онази полянка (която вече е заела пъргавата Екна!), ми напомня на една друга в с. Раданци - квартал на Трявна, на която съм се излягала с книжка в ръка лета наред... С тази разлика, че полянката беше в частен двор на близки приятели и никакви
Екни не ми заемаха любимите места!


А за с. Лещен... просто недоумявам как при такава красота говорим за неразвит туризъм. Предполагам, че благодарение на това е по-тихо и спокойно, но пък за местните хора едва ли е добре.

Аз пък тези дни отскочих до Свиленград. Никога не бях ходила там и първото, което ме втрещи, беше табелата "Гърция - 2 км"! Впечатляващо, ако не си свикнал границата да ти е под носа. Иначе градчето, макар и малко, е много зелено, с хубави фонтани, с голям парк и немалък брой къщи "по списание" (или "митничарски", както им казват местните). В центъра има 2 или 3 големи казина, в едното от които всяка седмица наградата е нов-новеничък Мерцедес (!) - за 18 хил. население това си е направо съизмеримо с Лас Вегас!

На 10-ина км се намира село Мезек, край което е открита Тракийска гробница: . Освен че е много добре реставрирана, в нея са представени чрез холографски (триизмерни) изображения копия на предмети, открити при разкопаването й. От снимката не личи добре ефектът, но на живо просто е забележително - впечатлението е, че виждате истинския предмет, поставен зад стъкло!



Наблизо има и византийската крепост, която също е много добре реставрирана, а на огромна поляна пред нея е направен атракцион с туристическа цел: (като отворите страницата, щракнете върху надписа до снимката). Атракционът е открит преди месец с много пари и "подобаващо присъствие", но в момента не работи (по тази причина няма и такса за разглеждането на крепостта). Иначе си струва да отскочите до нея. Най-малкото да се снимате на царския трон!

Хайде, разказвайте и вие, ако сте открили добри местенца за почивка и разглеждане. Хубав ден на всички!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.07.13 12:45



Привет, момичета! Слагам един лек обяд, по- скоро място за приказки и разкази.

Бях на почивка за 3 дни на язовир Копринка. Толкова беше кратни ,че дори нямаше време да ми стане скучно! Момчетата се опитаха да наловят риба, но опитите им завършиха в близкия живарник. Направихме си пъстърва на жар в фолио , картофено пюре и салата от розови домати и краставици. Имаше много комари, които бяха обезоражени със някакви смръдливи спирали и клечки и кремове против тях. Бирата беше сложена в едно като шадраванче ( която беше спечелена на бас от моето момче..на игра на баскетбол ) Снимки нямам може би една две на люлката в двора.,... И такааа



Тема Re: Хубав ден!нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.07.13 07:34



Търся си дружка за ранно кафенце!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.07.13 09:36



Присъединявам се към кафенцето и да ви почерпя, че днес имам рожденик:



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Хубав ден!нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.07.13 13:45



Честит да ти е и нека винаги да е спокойно и весело около теб!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден!нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано18.07.13 14:57



Mammita, да ти е жив и здрав рожденника!!!

Искам и аз да се включа в почерпката и тъй като мина обед предлагам направо да сме на шампанско за блясък в очите и мехурчета в главата :



Днес имаме 15-годишнина от сватбата с моето съкровище, иначе сме си заедно от 23...ох чак на мен ми прозвуча толкова далечно...

\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Хубав ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.07.13 15:26



Ее, Красчее, честита да ви е! Продължавайте ревностно да пазите пламъка на искрената, хармонична и романтична любов! Много ви обичам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.