Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит имен ден Бубе...нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.09.13 09:50



Честит празник на всички именнички! Нека усмивките пълзят немирно по устните ви, нека в очите ви играят звезди и нека в сърцата ви върлува любовта, а в телата ви Царят да е здравето!







Тема Re: Честит имен ден Бубе...нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.09.13 10:21





Честит празник на всички именници!
Бъдете здрави и много щастливи! Живейте в мир, хармония, любов и разбирателство със себе си и целия свят!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Честит имен ден Бубе...нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.09.13 10:56



Честит празник и от мен,
а аз да почерпя - самоковски зелник с кисело мляко. Да ви е сладко!




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 17.09.13 11:00.



Тема Имам бърз въприс, с няколоко подточкинови [re: *jull**]  
Автор jakalin88 (непознат )
Публикувано17.09.13 11:09



Става въпрос за черния бъз. Вчера ми казаха за него и вечерта набрах голямо количество за мен и семейството ни. Моят въпрос с няколко подточки е?
Черният бъз помага ли при:
1.дете на 2 години с доказана епилепсия;
2.възрастен мъж с масивен инсулт и проблеми с дванайсетопръстника;
3.разсейки на рак в корема.
Има и още въпроси, но тях ще оставя за по-нататък. Предварително се извинявам, че задавам въпроси, на които сигурно сте писали отговорите, но за съжаление не разполагам с необходимото време да ги търся, а пък и нещо за сега ми е трудно да се оправя във форумите Ви. Моля за извинение, но въпросите ми са спешни. Наистина става дума за болни хора. Може ли, Джул да ми отговорите на тези ми въпроси. За напред ще Ви търся много, защото разбирам, че сте запозната с качествата на билките у нас и знаете, как да се използват.

Приятен ден.
Жаклин Атанасова





Тема Re: Reni56нови [re: jakalin88]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.09.13 11:44



По ред на номерата - честит рожден ден ( 14.09) бъди здрава и уверена, чее с толкова внуци

оправна баба бандитка!



Тема Re: Eknaнови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.09.13 11:53




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Прекрасно създание ! Пожелавам ти сила , да да устояваш бурите и вихрите на живота. Пожелавам ти радост от топлите слънчеви дни...



Тема Re:17.09нови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.09.13 12:02



И сега честит празник празнуващите днес ...Бубеее, Наде и всички вие, който празнувате днес ! Да сте живи и здрави и целувки



Тема Re:17.09нови [re: marggoto]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано17.09.13 19:23



Честит имен ден на всички прекрасни жени,носещи тези красиви имена и на всички други,които носят това в сърцата си!Пожелавам здраве и дълъг спокоен живот!Господ да е с всички нас!АМИН!
Наденце,специални поздрави и пожелания на теб!



Тема Re: Имам бърз въприс, с няколоко подточкинови [re: jakalin88]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.09.13 21:26



Здравей, черният бъз доказано действа върху имунната система и неслучайно Лечителя Петър Димков я определя като най-силната билка. Няма противопоказания да се приема от деца и възрастни. За мозъчни проблеми П. Димков препоръчва една рецепта с хлебен квас, диви кестени и корени от бъз - всичко това може да се намери точно сега. Ето тук може да прочетеш рецептата:


Влез в "Справочник на темите" и "Алтернативи за лечение на рак" (и двете са заковани горе на първата страница на Клуба). Във втората можеш само да четеш, а в първата - и да пишеш. Трябва само да и я отвориш и да си избереш темата по съдържанието.
Освен това, на всяка страница има търсачка, в която може да напишеш ключова дума. Тя ще ти отвори целия архив на Клуба.

УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re:17.09нови [re: leonidas22]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано17.09.13 22:01



Благодаря на всички, мили мои, топлите ми сърцето! Много съм уморена да слагам картинки, а и Бубето се е отчела подобаващо!


Една голяма прегръдка от мен за вас и за Буба специално!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.