Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Ч-И-Д-нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано25.11.13 16:43



Мила Екна, закъснели поздрави от мен!
Желая ти много здраве и много щастливи моменти с любимите ти хора!





Тема До Екна и Бубанови [re: nadia_O6O6]  
Автор Kaлoянa (стар клубар)
Публикувано26.11.13 01:09



И на двечките малко със закъснение пожелавам здраве и светли дни, радости, още повече приятели и много любов от скъпи за вас хора.





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Добър ден, първи сняг!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.11.13 10:49



Честит първи сняг! Да сме здрави и усмихнати!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: До Екна и Бубанови [re: Kaлoянa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.11.13 12:19



Благодаря ти, Кали!

И на Тиа благодаря



Тема Re: Добър ден, първи сняг!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.11.13 12:20



Пък при мен няма сняг :( Това е дискриминация!



Тема Re: Добър ден, първи сняг!нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано26.11.13 12:53



Няма да ви подмине... Време му е. Кате ,защо не продължиш с играта ? Отговорът на предишния в-с е ,,Топло " ,но го видях в нета ,не се брои.

Аз помня цитати ,но само прочетени. Чутите - не. И въпреки това ми беше приятно да ви следя.



Тема Re: Добър ден, първи сняг!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.11.13 16:38



Ама май сме объркали темата





Тема Ден на благодарността.нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.11.13 09:45



КАЛИ, Чести ти празник - денят на благодарността в новата ти Родина. Бъдете живи и здрави и късметлии.
Тук се опитват да го пробутат този празник и на нас ама нема да стане. За какво да съм благодарна на правителството ли,на кого? Иначе си имаме религиозни празници, на които си даваме и вземаме прошка от любимите хора. Благодарности също,почитаме и природата си също. Вашите американски празници са ни чужди, но младото поколение ги попива като гъба. Ей това е най-лошото,щото се забравят старите наши традиции и се копират чужди. Но аз не оставам децата ми да забравят нашите празници и винаги им напомням и ги карам да ги тачат и в чуждите страни.

Сина влезне ли си в къщи и си е в България- музика,телевизия,говорене. Но при дъщерята е друго,но тя пък влиза като теб в интернета и научава новините от тук.Хайде още веднъж приятно прекарване на празника ви. Целувки от мен на всички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Ден на благодарността.нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.11.13 10:20



Що бе Флорче, знаеш, че според всички духовни "закони" благодарността е нещо много хубаво. Аз също си мислех за този празник. Нашите са си наши, но какво пречи да станат повече поводите за празник. Благодарни трябва да сме за днешното слънце, за това, че близките ни са здрави, за всичко, което имаме, колкото и малко да е и за още много други неща. Винаги има за какво да си благодарен! Благодарността е свързана с дребните неща, които не забелязваме, както и с нашите успехи в миналото, за които е хубаво да се сещаме по-често, защото ни дават кураж за нашето настояще и бъдеще!

Така че: Честит ден на благодарността! Нека се замислим за това на кого и защо сме благодарни!

Редактирано от Ekna на 28.11.13 10:21.



Тема Re: Ден на благодарността.нови [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa (стар клубар)
Публикувано28.11.13 18:20



Флорче, да ти обесня, че това е национален празник, но не е на правителството. То е за хората, всеки да благодари на друг за нещо, с този жест се показва много. Хората се поздравяват и си благодарят макар и не с лично присъствие. Това е най-вече жест към добрите хора, към тези които в труден момент са подали ръка. Аз също съм блаодарна на хората които ми подадаха такава ръка когато пристигнахме в щатите с 4 куфара багаж, много надежди и нищо повече. Те бяха обикновени хорица, имаха едва за себе си, но жеста, че ни взеха от летището и ни закараха да си вземем квартира пак е много. В един напълно непознат свят на другия край на света, след два дни пътуване, е повод за благодарност. Тук хората не се ангажират с гостувания в къщите и ангажименти, защото никой няма време да се занимава с хорските проблеми. Абсурд е пък държавата да се занимава с това, или сам се оправяш, или не тръгваш. Преценяваш собствените си възможности. Няма човек който ще зареже ангажиментите си и да тръгне да се занимава с когото и да било, защото тук живота е много динамичен, всеки се стреми да бъде лоялен към работата си, коректен и няма компромис за нищо. Аз също съм благодарна на едно възрастно семейство американци които като разбраха, че си нямаме нищо, че и одеала за завиване нямахме, ни ушиха за един ден и ни ги подариха. В този момент ме просълзиха, защото непознати хора да ти направят макар и малък жест е голяма благодарност. Винаги ще го помня този момент. Бедните хора повече помагат, да знаете от мен, те имат сърца за други хора. Иначе поводи за благодарност колкото искаш. Аз харесвам този празник, и днес ще се обадим на много хора да ги поздравим.
Би било хубаво ако и при вас се въведе този празник. Това е част от културата и възпитанието на един народ.

Благодаря ти, че си сетила за мен. А аз проздравявам всички които празнуват днес , без значение къде се намират.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.