Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: *jull**]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано27.01.13 17:44



Сега е момента да спечелим пари за машина. SOFIX започна да отива там където вече трябваше да е отдавна, демек при руските, американските, европейските и всякаквиските си аналози.
С няколко стотин лева може спокойно да ги умножим до десетина хиляди, колкото са необходими за това ниво на знания и интелект, които аз знам. Ако знанията станат повече, съответно необходимата сума ще стане по-малко, но засега е това.
Ако някой иска да се спаси да каже, ще му казвам какво да прави и ще стане. Разбира се гаранция няма, но като няма друг начин и това е вариант за опит. Пък после машината ще послужи и на другите, които сега даже и не знаят, че ще се разболеят и затова никога не са идвали и чели. Но, както добре знаем всички, като им допре яйцето до задника и ще завикат както всеки "Какво да правя сега, кажи нещо конкретно, не ми обяснявайте общи глупости, аз тука не съм искал да пиша и като се оправя ще ви забравя още със затварянето на прозореца, тъпаци такива, ама сега още не мога, защото ми трябва информация за някой мастит професор, който знае , и така нататъка".
Това го казвам защото, както казах, ако човек иска да помогне изкрено, незнам как, но отнякъде се появяват като, че ли от нищото нови парични потоци. Просто нямам ги и тези няколко стотин лева и съответно мога да помогна само със водачество и то дългосрочно.
След социализма, когато имаше някакъв общ дух и изведнъж всички ни излъгаха, хората се разделиха, че белкем някой оцелее за семе за бъдещето, та затова не се и надявам дори и двама човека в този форум да се обединят въпреки, че това би бил най-добрия вариант сега. Иначе, като не се обединяваме тук, пак всеки отделно се обединява с някой бизнес или структура и така пак като със края на социализма ни ловуват лесно и на едро всичките, но този път изглежда, че всеки има шанс.
Сега на борсата е тихо и човек, който е там е или много умен, или е случайно попаднал там идиот. Когато всички вестници само за борсата пишат, ще е вече късно.
Ако някой все пак има съмнения, че можем да направим или да си купим машина, просто да отиде в Youtube и да открие за 15 минути по-добри варианти за ТЕЦ на вода, а не на газ, като напише GEET Reactor или Paul Pantone (който е заключен в лудница). Ако това го може, значи този, който е формулирал въпросите за референдума няма интернет или ние нямаме мозък.



Тема КАКЪВ Е ШАНСЪТ ДА Е СЛУЧАЙНО [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано17.02.13 09:09



Значи, отивам аз в петък в онзи енергиен комплекс на Витоша и тоя път си нося компас. Доста качествен компас за цели три лева от китайските.
И от далече виждам един огромен камък с кръгла отпред форма, а отзад точно като старите големи сателитни антени. Личи си, че е сложен от хора там. Но наистина е търсено минимално вмешателство.
После отивам до кръста, който представлява камък към пет тона и един кръст, идеален, който се образува от някакви кристали с бежов цвят, които са като пласт вътре в камъка.
Измервам с компаса ориентацията на кръста и виждам, че сочи точно така, че горната въртикална черта е на север, долната дълга черта е на юг, лявата сочи на запад, а дясната сочи на изток.
Минавам после покрай Александър Невски и гледам позлатените кубета и кръстове и реших и на тях да им видя ориентацията. Пак същата работа. Сигурно на всички църкви в христианския свят така са ориентирани. Тоест по четирите краища на света, точно както и пирамидите, които са предшественици на църквите с техните позлатени върхове и с еврейте, които са основали собствена държава след като са излезли от Египет и после с Христос.
Интересното е, че това място, според мен е по-старо и от пирамидите.
А сателитната чиния сочи на изток и пред нея има идна малка вдлъбнатинка, която не може да се е образувала от капеща вода, защото над нея няма нищо. Аз от нея открих това място. Иначе хора и от там минават, но никой нищо не забелязва освен камъняци.
Странното е, че сателитната чиния е обърната малко на север с няколко градуса, а кръста е абсолютно точно ориентиран.
Та, питам се, възможно ли е преди десет хиляди години да е имало известване на магнитния север и тогавашните жреци да са изкали да ни покажат колко добре са можели да прогнозират бъдещето и да ориентират кръста, който е симвул на нашата епаха така както ще е магнитния север в наши дни. Или просто става въпрос за непровенлив от хилядолетия север, а само слънцето изглява от различно мйсто през годината, като сезоните се сменят.
Някой знае ли за някой астроном, който мога да попитам.
А пък аз ще му кажа на астронома защо няма да ни удари метеорит.



Метеорити има много, но си имаме и секретни военни проекти за летящи чинии, които ги отклоняват. Освен това те са неспецифично оръжие и, както и ядрените инциденти се разпространяват по целия свят и, както половин век ядрена истерия, така и сега половин век метеоритна истерия.



Тема ЗА ДА НЕ СЕ ОЦАПАМЕ [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано05.03.13 16:22



Новите технологии, които работят с ефир са засекретени, но ако ще се оцапаме като използваме само старите и няма как, трябва да се даде едно рамо.
Иначе древните ще се окажат прави, че 2012 беше края.
Като няма накъде и от чекмеджетата се вадят новите технологии.
Само машина базирана на подобен принцип е оправията.









Тема До Crasiva [re: Crasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.13 14:18



Моля те да преместиш постингите си от Алтернативите (чрез copy-paste) тук.
Така всичко, свързано с твоята идея, ще се събира на едно място.
Налага се да върнем стария вид на Алтернативите като систематизиран архив
за бързо откриване на определена информация.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: До Crasiva [re: *jull**]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано18.03.13 16:32



Добре, става.
Nadia_0606 е права, че вижда простотии в една много сериозна тема за алтернативи. Моето предложение е същото. Нека да оставим на някой лекар да решава кое да се включи в алтернативи и кое не. Лекарите знаят най-добре тези неща. Нека да не се правим на умни, че можем нещо да сбъркаме, защото нямаме опит.
Можем да разширим идеята още повече. Нека да оставим Тодор Живков да реши кой да бъде в опозиция, защото той половин век е управлявал и най-добре знае кое е алтернативно и кое не е. Другото е простотия.
Не може ли да се направи един линк между въпроси към лекарите и алтернативи и да питаме лекарите и по двата въпроса. Така ще пестиме място на сървера.
А, най-добре да вземем някой, на който цялата му рода е с рак и да си го направим шеф. Той да казва как да живеем и какво да правим, защото ако някой няма рак какво може той да знае за рака. Нали, за да знаеш, че не трябва да си удряш силно главата първо трябва да се забиеш в една стена с все сила. Това е най-интелигентния начин да се учим от собствените си грешки.



Тема Re: До Crasiva [re: Crasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.03.13 22:00



Излишно е да остроумничиш и да иронизираш, както и да обсъждаш членовете на Клуба. Предлагам вариант да запазиш написаното от теб
в темата, която отвори специално, за да пишеш за машината за ефир. Решението е твое, аз лично нямам време за полемики и дискусии.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: До Crasiva [re: *jull**]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано22.03.13 11:33







След трийстата минута ще видите как една химичка спи на яве както е термина за този при метод на достъп до ефира.
Интересно, но Еци, който е на 5000 години и в австрийските Алпи е убит от стрела и е замръзнал е бил жрец, който е отивал към някакво светилище, което наскоро е открито там.
Ако видите в Youtube един филм Time Watch Stonehenge или нещо подобно ще видите, че един човек от Алпите е ходил чак до Англия, зада се излекува от травма в крака и е убит, защото се е опитал да припари до обекта.
Какво съм намерил аз на Витоша не знам, но е във вододайната зона и през социализма е имало табелки че се пуца без питане. Но в новата наша материалистична епоха на информационните неща не се обръща особено внимание.
Според мен Стоунхендж е в кръг и завихря ефира и всеки, който застане вътре с мислите си "качва" в нещо като вселенски интернет някакви идеи и желания и после те стават. Затова и модераторите са пречуквали всеки, който не е ченге от кастата на управляващите. И така са му изтривали поустовете, пък и вече не е могъл да качва повече.
Аз всеки път като отида там и ми се лепват мацки. Сигурно имам мръсно подсъзнание, а ефира приема нещата буквално.
По медицинска психология учихме, че може да има подпрагови дразнители, като например инфразвука, които влияят на подсъзнанието, но не са достатъчно силни, че съзнанието да ги регистрира. А има теория, според която подсъзнанието знае и вижда всичко и запомня всичко, но праща до кората и съзнанието само най-важното.
Аз естествено попитах има ли анатомична част, която да се свързва с подсъзнанието и ми казаха, че няма и затова материализма подозира, че всички подобни теории са лъжа.
Но във филма ясно се казва, че сънищата идват от ствола, а се знае, че съзнанието е в кората. Забележете, че подсъзнанието е към третото око и забележете как жената си слага главата, за да са на една линия гръбначния мозък и ствола. Така се получава вихър, който при нея с тренировки успява да се регистрира от кората и да се запомни.
При феномени като Ванга се оказва, че вихъра е много силен и няма нужда да се заспива изобщо. Екстрасенси казват за аурата на Ванга, че е огромно, тоес вихъра е огромен.
В светилищата явно се е помагало на човека вътре и се е добавял вихър отвън. Затова и са били военна зона, защото са превръщали човека в екстрасенс.
Аз предлагам вместо да пишем книга при преобладаващото мнозинство читатели - идиоти, по-добре да я дявяме деректно към парите и да предсказваме борсата, като преди това разработим съответната теория и технология.



Тема ХИПНОЗАТА И ДУШАТА [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано27.03.13 03:30






Уникален филм показва, че с хипноза може да се намали за половин час с десет единици кръвната захар.
По принцип с хипноза се лекуват само фунционални нарушения преди да са станали органични промените. Но за мен е по-важно, че тово доказва какви невероятни възможности имо във всеки от нас. Подсъзнанието е дефакто душата, която знае и може всичко, защото е създадена по подобие на бога.
Ако някой иска да се увери сам може да вземе една здрава права кокошка и да я държи за краката по гръб една две минути и после внимателно да се отдалечи. Кокошката вече е хипнотизирана и не реагира.



Тема НОВАТА ВАНГА [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано28.03.13 00:15




Нямаме късмет, защото новата Ванга е в Русия в Чепецк.
Вместо на захар гледа на сол. Не е много стара. Също и лекува.



Тема Re: НОВАТА ВАНГА [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано28.03.13 12:54







Менделеев е оставил място в неговата таблица за елемент в нулева група и нулев период. Искал е като го открият да се казва Нютоний. Ама той вече е открит и се казва ефир, а атомите му се казват амери, което значи неделим, а атом е неразсечим.
Писал е и научен труд по темата. Трябва да се прачете.
Аз гледах в един филм как един руснак с западна кола за прав път му изгаснал двигателя и спрял насред шосето. Опитал се за тръгне, но един камион му отнесъл колата. Като се събудил видял, че е в една летяща чиния и му обяснили, че те са виновни, че са се приближили твърде много и казали, че ще го спасят и ще му върнат двайсет години от здравето като основно го оправят. Човека имал оперирана неуспешно колянна става. Той поискал нещо за майка му, която била получила инсулт и не ставала от кревата. Дали му някаква прозрачно топче да го разтвори във вода. После попитал за бъдещето, но явно е станал нахален, защото го успали. Събудил се в колата е намерил в сакото си топчето. Отишъл си в къщи и го дал. Не подействало. На другия ден като готвил майка му дошла сама в кухнята да му помага, а той изпратил остатъка от водата в лаборатория. Оказала се сто процента вода, но провеждала ток като морската и дори при минус трийсет не замръзва.
При инсулта имаме органични промени и не може с внушение да се лекува. А това с незамръзваща вода става и като се остави под пирамида.
Болните от рак не искат да се лекуват с вълни и информация, затова си мисля, че ако се вземат беобидни билки и се заредят или например се вземе ел отрицателна глюкоза или някаква захар и се разтвори в заредена вода, а после внимателно водата се изпари и остане само кристализиралата глюкоза, а после се даде да се разтвори въвчешмяна вода и се пие това ще е умен начин да се излъжат тъпите болни за тяхно добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.