Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано09.01.13 23:57



Съвременният българин четял средно по две книги на година. И то сигурно главно романчета. Покрай този интернет наистина не се чете много. От един филм за великия Горджиев няма как да се научи много. Затова препоръчвам от Rutracker.org да зе изтегли неговата основно книга в аудио формат. Казва се Вся и все с две точки е ето. Да не забравяме, че той, Сталин, Блаватска и много други са учили не както казват в семинарията, а в Езоитски колеж, където окултното от древността е било най-важното в учебната програма. Гурджиев ти казва как да се събудиш. И Ванга и Вера Кочовска са се събудили от много силен стрес. Дядо Влайчо не е преживял клинична смърт или нещо такова. Просто си е развил способностите. Гурджиев направо е създал училище за това. Оказва се, че само в САЩ и в Канада има над двеста хиляди обекта като тези в този филм, който препоръчвам. Забележете, че кръглите дискове символизират слънцето. Тунелите пред тях се осветяват само през зимното слънцестоене. На Витоша намерих такъв тунел, но каменният диск е почти един метър в диаметъ и отново е в края на тунела. Естествено гледа на изток. Просто не знам защо им е да строят такива неща, но на Витоша до този тунел има и пирамида на етажи. В нея може да се влезе, но може да се поберат само няколко човека, защото не е много голяма.
В Смитсоновия институт има около осемнадесет хиляди скелета на хора отпреди индианците и ся били над два и трийсет сантиметра всичките. Някои са били високи към три метра. Сещам се за това, че ние сме петата раса и останалите преди нас са били все по-големи, но и все по-ефирни и все повече са се уплътнявали и са ставали по-ниски.
Не знам кой и кога го е строил това на Витоша, но знам, че пирамидите са били използвани заради енергията на ефира и се чудя как да ги използваме и да съберем пари и да построим машина.





Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано12.01.13 06:13



БРАУНОВ ГАЗ видеота, от второто се отварят още и има филм за БРАУНОВ ГЕНЕРАТОР.
Брауновия газ - надежда в медицината за лечение на рак.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано13.01.13 12:41



Изключително полезни неща пишеш,за което благодаря!Благодарв за отделеното време,което подаряваш на този форум.....не всеки го прави...!



Вижте какво писмо получих. Ще ви кажа едно нещо, което е истина. От собствен опит го знам, а и постоянно се доказва от практиката като истина. А тя е, че има поляризация на нещата в света. На едно място е много топло, а на друго е много студено. На едно място е много богато, а на друго е много бедно. И нещата все повече се поляризират. Човешката организация и интелект е дадена на хората, за да "търгуват" това, на което са богати срещу това, на което другите са богати. Но това не се случва, особено в България.
Тибетските монаси казват, че за да се запази световния баланс колкото повече запада забогатява в материалното, толкова повече те ще се фокусират и ще развиват нематериалното, като съответно ще живеят в пълна мизерия, а запада живее в абсолютно невежество за елементарни истини.
И така докато и двете страни не "узреят" да "търгуват" съответното си богатство.
Забелязвам, че това разделение е един вид проклятие, един вид тест за интелигентност. Аз лично се примирих с мисълта, че "обмяна на ресурси" няма да има при сегашното ниво на развитие и страх, и недоверие, и конкуренция между хората и започнах без да очаквам нищо направо да давам това, на което аз съм богат. Но, за да се запази баланса, се включи друг механизъм в другите хора. Този психологически механизъм им забранява да вярват и ги кара да правят точно обратното на това, което аз казвам. В същото време аз продължавам да "забогатявам" в една сфера, а тези, които ме слушат какви глупости дрънкам продължават да забогатяват в други сфери и дори не забелязват колко са бедни и колко им е необходимо това, на което аз съм богат. Те дори не могат да го оценят, за тях това няма стойност.
Постепенно се научих да не се ядосвам и да не се паля. Просто казвам на някой нещо, което ще му помогне в някоя област, той ме мисли за луд, аз преглъщам обидата, баланса в свето ме "компенсира" за благородството с още по-високо ниво на развитие в моята област, а човека затъва в проблема си още повече. Ако пък тайно ме послуша и нищо не ми даде от своето богатство, баланса в света пак ме компенсира с още повече в моята си област.
В същото време деградирам все повече в други области, като например материалното, но вече "поумнях" и не се ядосвам, защото това си е разделението. Даже ми е смешно. Например сега ви пиша от един компютър, който за да тръгне му нагрявах харддиска със сешуар, защото в стаята ми е адски студ, защото от десет години единственото ми отопление са дрехите, после трябваше да обърна щайгата обратно, защото монитора нещо не тръгна (явно така топлината от процесора загрява видео адаптера), процесора на щайгата е 400 мегахерца, харда е 5 гигабайта, един филм HD от 45 минути го гледам по два часа, защото постоянно забива и трябва да се връща назад и много други нещо все в тоя дух. А, забравих, че не мога да си позволя да давам по 16 лева на месец за интернет и ползвам с една външна антена WiFi от някой, което си е чиста кражба.
За сметка на това, за да има все пак някаква справедливост във Вселената (както ще видите във филмите) от 200 000 обекта построени върху и използващи енергиини точки в Северна Америка са намерени само 6 каменни диска, които символизират Слънцето. Аз на Витоша намерих един такъв комплекс без да му липсва диска, тоет работещ, изправен. Подозирам, че пирамидата зад диска е работила през нощта, а конструкцията с диска през деня. Точно както при маите пирамидата на Слънцето и на Луната.
Както ще видите от измерванията във филмите точно пред дупката енергията е много по-голяма. При стоене два три дена на това място ръцете ти ще засветят. На мен за половин час ушите ми заглъхнаха в положителния смисъл на думата. Просто се напомпваш с енергия.
На въпроса за какво са ти такива забити места, отговора на древните е следния. Ефира е в основата на времето, пространството, енергията, материята и съзнанието. Тоест на всичко. Ефирът идва отгоре като "дъжд", защото заради вихъра при въртенето на земята налягането там където най-бързо се върти (тоест в центъра) е най-малко и затова се движи и концентрира натам. Сложи му на пътя една форма като фуния или като пирамида и тя ще го завихря в един малък локален вихър и пак ще го концентрира в центъра й. Затова пирамида идва от "пирос" - огън и "мидос" - център, среда. В същото време ще завихря и енергията, която идва от Земята нагоре в тази енергийна точка, където е сложена древната пирамида.
За какво може да се използва ? Ами, например вместо биоенерготерапевт да лекува някой от рак и сам той да се изтощава, може да го прави пирамидата. Друго "абсурдно" нещо е, че можеш да си пожелаеш нещо и то ще се стане. Просто мислите са нещо напълно материално и те модифицират потоците, които влизат и излизат от пирамидата. И, защото ефира е в основата на всичко просто после си се нареждат необяснимо как. Във филма и това го има, не съм го измислил аз, просто не съм толкова умен.
Друго абсурдно нещо е, че тези съоражения са били построени от жени и мъже високи 2 метра и 2,5 метра съответно. В Русия са намерени двайсет скелета, а в Смитсониевия институт се крият 18 000 "извънгабаритни" скелета на прединдиански цивилизации. Значи и този "абсурд" , е ние сме петата раса и всичките преди нас са били по-големи, но и по ефирни, безплътни е стина, тоест, че се уплътняваме и като тела ставаме по-материални, и като манталитет ставама все по-материалисти. И все повече ни липсват някои ретардид тъпаци, като екстрасенсите и биоенерготирапевтите, които са "изостанали" в развитието си.
Но, ако хората се уплътняваме, значи и Библията, която казва, че Господ облякал Адам и Ева в кожи (тоест дал им материални тела) и ги изритал от рая, защото станали големи материалисти и започнали да се пипат един друг. С това дошъл много кеф, но и много проблеми и за двамата. Значи и Библията ни говори за същото. Значи не е чак толкова извратено вместо да преспя в църква с фуниевиден купол, да преспя в пирамида с фуниевиден купул. Значи светещите кръгове около главите на светците са им аурите, които се виждат дори и от нечувствителните хора.
Но като сме тръгнали да говорим за шарлатански истории, зощо не споменем факта, че "Хеопсовата" пирамида, която е построена вероятно от същите хора, които са построили и тези на Витоша и тези в САЩ и тези в Русия има кото обвивка варовик, който е добър изолатор. Колкото по-навътре се отива толкова по-проводими стават материалите. Накрая коридорите и камерите са от гранит и те действат като кабели. Ама това означава, че и Вилфелм Райх е прав като прави кутия за концентриране на ефир или оргон като прави многопластов "сандвич" от редуващи се проводник и изолатор Най-външният слой е изолатор (точно както и в пирамидата) и той натрупва в себе си ефир. Когато този ефир се "допре" до другия, който е проводник, веднага те излъчва половината навън, половината навътре. Така половината отива обратно във външния изолатор, а другата половина в по-вътрешния изолатор. И така докато стигне до най-вътрешния слой, който е проводник и оттам назад връщане няма. Та, Райх много симптоми е лекувал, но рака не е емал силата. Ако е използвал не кутия, а пирамида като форма е щял и да завихря ефира, съответно и да повиши концентрацията му.
И накрая ще ви кажа една много неприятна за вас истина. В сегашната ситуация всички губиме. Всеки се стреми да стане всестранноразвита личност като тепърва започва да учи това, в което е най-изостанал. Например Калояна ни прави селекцията на методи и публикации, с които да се лекуваме, а самата тя живее в къща в най-богатата страна в света и двете коли (джипа) на семейството й палят с гласова команда. Аз ви обяснявам как да спечелиме пари, а не съм сигурен утре дали ще успея да "запаля" компютъра ако времето не се постопли. Модераторките определят кой къде е сгрешил, а самите те умират от рак.
Имам чувството, че докато не осъзнаем, че човекът е колективно животно и прави екипи и тимове всеки от нас ще изживее огромни загуби. Загуби измерени в трупове и в милиони долари изгубени или като пропуснати ползи.
И, защото знам, че е предсказано, че ще го осъзнаем след точно 120 години, аз продължавам в своето развитие в това, което най не го мога, а това е да печеля пари. Следващата ми задача е как да използвам ефира за предсказване на бъдещи събития, например точна прогноза на футболни мачове или на числата от тотото.
А и да пробвам дали последните съобщения за натежаването на платинения стандарт за тежест в Париж е заради замърсяването на въздуха или даради естественото натрупване на ефир, който се превръща в платина. Тоест може ли за направя злато.









Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано13.01.13 20:22



... Само да кажа, че Калояна няма джип, дори няма собствена кола, а семейна и колите не се палят с гласова команда... Де да беше истина това... И не пиши дивотии във форума. Истината е, че се палят с поглед, разбираш ли с поглед.

И само да попитам който ти пише за полезните неща и те хвали толкова, от нашия форум ли е, ако е така защо не пише в темата ти, защо не ти помага, защо не те подкрепя, защо е анонимен, тоест на лични. Да не те бъзика нещо и да ти разпалва фитилите излишно, внимавай. Когато човек иска да каже нещо открито и искренно, истински, го казва публично и без задръжки.

Спри да пишеш за модераторките, никой не умира от рак, всички са живи и здрави, работят много, жените имат и семейства, и да ти обесня, че те са избрани от нас с открито гласуване и са много специални за нас хора - винаги готови да се отзоват за помощ, интелигентни, знаещи, насочващи, добри специалисти в областта си, приятели. Не си измисляй неща, че много от новите във форума не знаят това и може да се стресират или обезкуражат. И Джул и Буба са добри по природа хора, не се заяждай с тях, ще береш ядове.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 13.01.13 21:35.



Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано23.01.13 11:37



Предложението ми за книга е още актуално. Освен това Силите, както ги наричат Ванга и Вера Кочовска ме насочват и мене в посока на развитие на идеята.
В пети сезон епизод четири на Ancient Aliens, който още го няма в Youtube, а само като торент в Zamunda се казва нещо, което се оказа, че е истина.
Първо, всички велики цивилизации от приблизително пет хиляди години назад са наследници на едно друго "поколение" цивилизации от преди десет хиляди години назад във времето. Това значи прединдианци, предегиптяни, предтраки, предвсякакви абсолютно.
Второ, всичките им обекти на това "поколение" от преди пет хиляди години са носители на основните идеи на обектите на "поколението" от преди десет хиляди години.

Трето, и старите, и новите обекти са огледално изображение на звездите от едно конкретно съзвездие. То се казва Орион и грубо представлява две пирамиди обърнати една върху друга с върховете един към друг.
Четвърто, древногръцката митология, която е наследник на предишното "поколение" и е представено като приказка е просто илементарно за разкодиране.


На база на тези четири факта може да се направят много ценни изводи, които вече започнаха да се потвърждават на практика.
Първо, че обектите, които аз намерих на Витоша са само част от комплекс от обекти, които са подредени точно като съзвездието Орион. И наистинае така, защото вече намерих проекцията във вид на обекти на трите звезди от колана на ловеца Орион. Намерих първо звездите Алнитак и Алнилам. Третата - Минтака я намерих вече по-лесно, защото знаех за общата конфигурация.
Остават още четири звезди, които са основите на пирамидите. Всичките звезди си имат имена, а и съответното място в митологията. Това означава, че тяхното предназначение е лесно да се разкодира.
Тоест по отношение на онкологията може да се използват две неща.
Първото е, че може директно да се отиде на обекта, който и свързан със здравето.
Второ може да се отиде на обекта, който е свързан с виждането на бъдещето (пак според древногръцкото митологично описание) и да почваме лотарията и мачовете, а с парите да направим машина, която да е мнаго по-мощна от обекта, който е свързан със здравето.
Преди време мисля, че беше Paparosko ми каза, че било по-добре вместо да правим машина да съм се бил научил как да лекувам с биоенергия. Тогава ми се стори за абсурдно (както на някои ще се стори това, което пиша в този поуст), но от опит знам, че нищо не е абсурдно. Абсурдното днес става норма утре. И затова започнах да се замислям даже за развитие на умения за виждане на бъдещето. И какво се оказа. Оказа се, че става.
По анатомия само аз с желание и радост бъркам (с ръкавици) в кофата с формалина и вадя мозъците. Значи твърдостта на мозъка е като на сирене Тертер. Няма по-твърди и по меки области, всичко е меко. Бол съм с игла навсякъде и е почти еднаква консистенция. Основните защити му са черепа, който е много здрав отпред и една твърда мозъчна обвивка, която като изсъхне става по-твърда от най-твърдия и здрав плик за покупки, който може да съществива. Но интересното е друго.
Между двете полукълба има празно пространство. Това се нарича трето око или трети мозък. Тоест третото око не е индийската точка или фонтанелата (на някои статуи отгоре има цицина), а цялото празно пространство, като фокусът е там където индийската точка и цицината се пресичат.
Третият мозък започва да работи при медитативни състояния, когато едновременно работят и лявото и дястото полукълбо.
Разбира се, има някаква "цедка" кое е позволено да се знае и кое не е.
Друго абсурдно нещо, преди да ви кажа каквото ми се "каза" да ви кажа е това. Преди време, точно след операцията на модераторката качих този линк


В клипа се вижда изкуствена планета на северния географски полюс на Слънцето. Снимките могат да се видят на сайта на NASA и са от спътниците Stereo. Абсурдната в случай е, че на една жена в Русия един глас от 15 години й говори, а тя пише. Каквото й каже, това и пише, даже и много, много да не разбира за какво става въпрос. Та тая "откачалка" написала как да се снимат обекти като се вижда тънката енергия. Гласът й казал как да си направи фотоапарат Зенит така, че да ги вижда тезе неща. И със Зенита с аналогова фотолента се вижда същата планета на същото място. Демек няма нужда от сателити и милиарди похарчени, а ти трябва да поглеждаш в кофите за някой Зенит.
Още по-голям е въпросът за гласа в главата на тази "откачалка". Оказва се, че гласът е много точен.
Затова искам да помоля да проверите по имената на звездите в съзвездието Орион и да намерите какви герои са наименовани с техните имена в гръцката митология.
Другото е по-важно, но не е за всеки. Има "предложение" от тези Сили за някой или някои безработни, болни и отчаяни за "работа". Условията ся да се работи безвъзмездно с отворен ум за всичко. Да се помага при случаи, които нямат шанс и са отписани.
"Заплащането" е във вид на знания (невероятни), евентуално чудодейно излекуване лично за наетия или за негови близки, поток на пари от нищото, но само ако после се насочат към помощ за други хора. Сигурно има и други бонуси, не знам. Но работата е много и на човека направо му се изпаряват всички илюзии, на които е стъпил.






Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Crasiva]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано23.01.13 14:36



А аз да допълня за извънземните-събират се на Витоша ,защото не могат да намерят места за паркиране в София.
Красив, ако някой външен чете тук сигурно си мисли ,че освен от рак сме болни и от шизофрения.
В българските представи Орион изобразява рало и орач. Това е далеч от пирамидите дори като форма,но за създателите на подобни теории всичко е вода в мелниците им.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 23.01.13 14:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 23.01.13 14:57.



Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.01.13 15:28



Тиа, попикаваш ме от смях!





Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано24.01.13 14:46



Подхилкваш се ти ,Екна ,а мен ме яде черна завист ,че на Красивия ще му проработи в скоро време и третия мозък /цитирам / ,а аз само с един ще си карам.
Яд ме е и друго -онези строили пирамидата на Витоша ,които,, вероятно са същите строили и Хеопсовата ",не ги ли е срам ,гадни дискриминатори ! В Египет ще се извисява пирамида като слънце и ще привлича туристи с пари ,а тук при нас... лилипутско подобие. И после сигурно ще ми кажат ,че размера нямал значение!

Красив ,добра душа съм и ще ти кажа имената на звездите- Меиса , Бетелгейзе ,Ригел ,Сииф ,Белатрикс , Алнитак ,Алнилам ,Митака. Нямат нищо общо с гръцката митология - при именуването на звездите това не е задължително.
Ригел означава ,,ръка на гиганта " ,Бетелгейзе - ,,крак на гиганта ".
Спирам да спамя , макар че темата е една такава ,спамаджийска и хумористична.

Само още нещо ,моля ... Отнася се до контактьорката от Русия и всички други подобни. Нека помолят гласовете ,каквото и да е там ,да им продиктуват доказателството на теоремата на Ферма. В нашия свят тя все още не е доказана ,но за тях трябва да е детска играчка. Наистина много ще ни помогнат !

Редактирано от Tia maria на 24.01.13 14:54.



Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Tia maria]  
Автор MarkMatador (непознат )
Публикувано24.01.13 15:52



Тia,

Имаш страхотно чувство за хумор и много ме разсмиваш, давай все в този дух :)

Само една поправка от мене - третата теорема на Ферма е доказана през 1994 от Андрю Уайлс, макар че доказателството е разбираемо само за много елитни математици.

Виж могат да пратят доказателството за хипотезата на Риман - освен всички други ползи, наградата е май 1 млн. долара :)



Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: MarkMatador]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.01.13 21:36



Все по-интересно става в този клуб! Малък университет...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.