Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Почина Теодора Захариеванови [re: bibiben]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.01.12 14:00



Дълбок поклон! Невероятна жена, невероятна сила на духа! Бог да прости!



Тема Re: Почина Теодора Захариеванови [re: LlDlru]  
Авторtininita (Нерегистриран)
Публикувано07.01.12 14:51



Толкова силна,с борбен дух!Нека я запомним така!Светла й памет!!!





Тема Когато надеждата угасва...нови [re: *jull**]  
Автор lillie.g (непознат )
Публикувано07.01.12 15:13



Какво се казва и какво се говори, когато надеждата угасва? Как да държим духът високо, когато целият свят те смазва - болките, липсата на алтернативи, безпътицата... Питам заради баща ми. Той с разширени очи ме чака да му се обадя, да го видя, да го успокоя, да му кажа, че има шанс да оцелее.... Но самата аз вече губя надежда. Не намирам изход и не знам какво да му говоря. Кое е по-добре - да бъда с него искрена или да подхранвам някакви илюзии? Дали лъжата или скриването на истината е грях спрямо него?



Тема Re: Когато надеждата угасва... [re: lillie.g]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.01.12 15:45



Макар че не е тук мястото ще ти отговоря аз какво мисля. Аз вярвам, че надежда винаги има. Вярвам в това, че Бог има план за всеки един от нас. Какво да правиш ли? Не зная, знам аз какво правя - моля се и се боря. Дълбоко в сърцето си вярвам, че няма срок на годност и че чудеса се случват /в истинския смисъл на думите/. Виждала съм го и го вярвам. Не спирам да търся, да питам и да изпробвам най-различни неща върху себе си. Не спирам да прощавам и да се променям, защото това е пътя към мира вътре в мен. А той е в основата на победата. Боря се със страха чрез молитва и вяра, а вярата идва чрез четене на Библията, защото Бог не се променя и това, което е направил за един ще направи и за друг





Тема Re: Когато надеждата угасва... [re: megolina75]  
Автор lillie.g (непознат )
Публикувано07.01.12 16:00



Благодаря ти за хубавите думи!



Вяра!!!!! Това е истината! В такива тежки моменти Бог изпитва вярата ни и е хубаво да се сещаме за това.

Но аз изпитвам неимоверен страх от смъртта. Не моята собствена, а на хората, които обичам. Това е винаги е бил най-големият ми страх - не се страхувам от високо, не се страхувам от животни или нещо друго.... страх ме е да не загубя най-обичаните ми хора. Не искам да ги губя и бих дала собствения си живот за това.....

А като отида в църква само рева. Рева като малко дете и се мразя заради това, защото трябва да съм силна и да вдъхвам сила на хората около мен. И заради това гледам да не ходя много в църква - ужасно се разстройвам и не знам после какво да правя със себе си.



Тема Re: Когато надеждата угасва...нови [re: lillie.g]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.01.12 17:20



ще ти пиша на лични





Тема Re: Почина Теодора Захариеванови [re: Mpaвka]  
Автор ceceto67 (отнесена)
Публикувано07.01.12 18:27



... ПОКЛОН ! ..

Гледай напред, не се обръщай назад !



Тема Re: Когато надеждата угасва...нови [re: lillie.g]  
Автор Anabela Laurora Zumwald (непознат )
Публикувано07.01.12 18:31



Mир на прахът на Теодора и голяm поклон пред борбеността и,mоите наи искренни съболезнования на близките и.А за теб скъпа lillie.g
си позволяваm да те посъветваm 4ети библията и се mоли,за6тото саmо така 6те полу4и6 тъи нужната ти сила и вяра да продължи6 напред.Искренно се mоля за теб и татко ти



Тема Re: Почина Теодора Захариеванови [re: ceceto67]  
Автор doriis (член)
Публикувано07.01.12 18:55



Дълбок поклон пред тази силна жена,винаги съм и се възхищавала дано там да намери покой!Почивай в мир мила Теди!!





Тема Re: Почина Теодора Захариеванови [re: doriis]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано07.01.12 19:52



Бог да я прости! Тя ни подкрепи в началото, когато бяхме най-уплашени, заведе ни в Дървеница, даваше ни съвети и кураж. Знаех, че си отива, а сега не мога да повярвам. Светла и памет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.