Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 03.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: Пламена]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано04.08.12 13:12



Благодаря ви, мили момичета, наистина не винаги стават чудеса. Но толкова много исках....Сега ми остана успокоението от това, че следата, която остава след него е дълга и широка. Бъдете смели и никога не се отказвайте да се борите и помагате. Аз ще бъда с вас.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: laleto1]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано04.08.12 20:40



Нека почива в мир!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: AsqAsq2O746O]  
Автор Свет (непознат )
Публикувано05.08.12 12:40



Не мога да повярвам...някак си....не искам да повярвам просто...някак си!!! Независимо, че не пиша много често, чета непрекъснато този клуб и темите му..и тази тук мие най-болната....Иване, и ти и всички мили хора които са си отишли от този свят....дано сте на по-добро място...дано то наистина съществува и там всички вие се чувствате добре...без мъка и болка....Много ми е трудно да приемам философски всички тези житейски истини..нооо...няма как...Почивайте в мир мили хора..



Тема 3 месеца без милата Меги!нови [re: Свет]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.08.12 09:01



Вчера, 14 август, се изпълниха 3 месеца, откакто ни напусна нашето слънчице Меги! Липсва ми, както вероятно липсва на всички, които четяха прекрасните й постинги, изпълнени с много светлина и оптимизъм. Меги беше нежна, щедра и съпричастна, готова да помага на всички, въпреки че самата тя се нуждаеше най-много от помощ. Бореше се до последен дъх, споделяше опита си, за да предпази другите от грешките и пропуските, които предопределиха нейната съдба... Беше млада и влюбена, радваше се на всяка усмивка, слънчев лъч и разцъфнало цвете, защото обичаше живота и Бог.
Вярвам, че сега блести в светлина, както приживе блестеше в усмивка...

Меги беше весела, лъчезарна и кипеше от енергия. Затова някак не ми се иска да завършвам с тъжни думи, а и те едва ли биха й допаднали. Сигурна съм, че горе, в съвършения свят, тя пак не стои на едно място - изпълнена с идеи, се вихри и организира ангелите в прекрасен небесен концерт...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор Пламена (член)
Публикувано15.08.12 09:07



Обичам те ,Меги и често си мисля за теб!Почивай в мир Слънчице!!!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: Пламена]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.08.12 09:43



Меги, не сме те забравили и никога няма да те забравя скъпо лъчезарно дете .Сега си един истински ангел, който вярвам ,че ни пази.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: 3 месеца без милата Меги!нови [re: *jull**]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано15.08.12 12:19



Почивай в мир Меги!




Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано15.08.12 14:59



За съжаление днес сутринта мама почина.

Редактирано от Фakличka на 15.08.12 15:00.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: Фakличka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.08.12 15:10



Мила Факличке, приеми дълбоките ми съболезнования за скъпата ти майчица...
Отишла си е на Успение Богородично - дано и на нейната душа да е леко и светло!
Прегръщам те!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано15.08.12 15:40



Факличка, нека почива в мир милата ти майка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.