Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Покой на душата!нови [re: TNBC]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано13.12.13 23:39



Моите най-искрени съболезнования!Нека почива в мир!



Тема Re: Покой на душата!нови [re: leonidas22]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано14.12.13 00:25



не знам какво да ти кажа освен че те прегръщам много силно

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Покой на душата!нови [re: portokal77-138786]  
Автор 123galia (минаващ)
Публикувано14.12.13 10:16



Леонидас, най-искрени съболезнования!
Мир на душата на твоето момиче!



Тема Re: Покой на душата!нови [re: leonidas22]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано16.12.13 14:42



Мила leonidas22, толкова, толкова ми е ми е мъчно! Нека почива в мир!



Тема Re: Покой на душата!нови [re: leonidas22]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано16.12.13 17:40



мила leonidas22, моите съболезнования
упокой душата й, Господи ...



Тема Re: Покой на душата!нови [re: LlDlru]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано30.12.13 18:27



милите ми момичета,благодаря ви от сърце,бяхте с мен,с нас през тези 4 години,винаги усещах вашата подкрепа.Не знам къде да напиша това,а и трябва да споделя с вас тази информация,която чак вчера разбрах,защото не знаех,как се е чувствала на края,дали и разбирала....и ето какво ми казаха вчера.Когато приеха дъщеря ми в болницата и и даваха максимум седмицата,при нея идваше нейния падре и тя му е казала,че като излезе от болницата,ще...и в неделя,на 8- и сутринта е поискала сладолед с ягоди от мъжа си,той донесе,те хапнаха и моето борбено дете изпадна в кома.А цялата тази седмица е била на морфин,почти не е идвала на себе си...направо не мога да проумея,значи тя до последен момент е била сигурна,че ще оздравее?!не знам какво да мисля,но сигурно това трябва да ме " успокои" малко.Миличката ми,нищо не е останало от нея...



Тема Re: Покой на душата!нови [re: Roxan*na]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано30.12.13 18:40



искам специално да отговоря на теб,защото дъщеря ми се казваше Роксана.Бях много вярваща,много,даже когато чух за диагнозата,се успокоявах с глупавите думи,че това е поредното изпитание за нас,а можеш да ми повярваш,че доста изпитания съм имала в този живот и че дъщеря ми ще се излекува,защото Господ едобър,чува всички Молитви,които идват от сърце и ще я спаси и разни такива подобни ГЛУПОСТИ! свикнахме да вярваме и да се надяваме,сега ми е тежко.че вече не вярвам и не се моля на измислен добър старец,май всичките си сили човек трябва да влага в лечението си по различни начини,а не да се надява на безсмислени молитви,които НИКОЙ НЕ ЧУВА!!!моята дъщеря трябваше да е до своето 6- годишно момиченце.което не може да разбере защо майка й отиде на небето,а не е до нея,защо е замурована в каменната стена,там тя не е нужна на никой...



Тема Re: Покой на душата!нови [re: leonidas22]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 19:41



че вече не вярвам и не се моля на измислен добър старец

Ето тука е корена на проблема ти. Персонификацията.

Първо.
Човешките имена нямат значение пред Бога - Бог не чува човешки звуци и езици, изговорени с вибрации от човешки усти.


Ако ще да се е наричала Проксима или Леонидас - имаш ли идея колко човешки същества са напуснали човешкия живот и с колко различни имена.


Второ. Бог не е старец и няма човешки вид. Бог е СПИРИТ (ДУХ).


На кого си се молила не знам - но според собствените ти думи не си се молила на Бог, а на старец с човешки вид.


Да ти прости Бог заблудите - и незнанието, и неграмотността. Смяташ ли, че Бог не знае коя си и какво си сложила в думите си тук? а ти защо не знаеш кой е Бог?


Относно дъщеря ти.


Ако тя не намери връзката си в Бог - ти не можеш да направиш това вместо нея. Това е ЛИЧНА ОТГОВОРНОСТ НА ВСЕКИ ЕДИН ЧОВЕШКИ ИНДИВИД.

Няма как да живееш нейния живот. Няма как да поемеш нейните отговорности.


ПС: за твое сведение - и за да допълня списъка - изгубих първа братовчедка и дядо ми също - с левкемия. Видях агониите и на двамата. Той беше на 73 и до край беше жизнен - но в последните 3 месеца угасна като свещ. Братовчедка ми беше на 3 годинки, когато я погребахме - също от левкемия. Цялата беше в белези от пункции и личицето й беше изкривено - от болка дори в последния й час.


Съчувствам ти.

Преживяла съм го. Колко съществования погребах - не ми се брои. Това ми остана само - когато се връщам - да се връщам по гробове ...живи хора не ми останаха за виждане и за връщане - нямам вече дом в тая страна.




Знам агониите и знам болката. Дъщеря ти е благословена като всяко друго човешко същество , но ще се случи каквото иска Бог, а не каквото на тебе ти се иска в човешката ти воля. Ще се радвам, ако Бог иска дъщеря ти жива и ако има планове за нея. Божиите пътища са неведоми - и аз бих те посъветвала много сериозно - не предизвиквай Бог в скръбта и отчаянието си.



Много е грубо и грозно да ми вменяваш каквото и да било - а па опита да крещиш по никнейм просто даже нема начин да го кфалифицирам - кфо точно искаш да каеш? да ми пожелаеш смъртта? еми давай.



Ето това е, което човешката смъртна форма в човешко тяло не разбира - че смъртта на човешкото тяло е освобождение, а не наказание. Все мислите за себе си и какво означава нещо за вас - какво сте загубили вий. А не мислите колко му е хубаво на починалия, че се е върнал при Бог и за освобождението му от наказанието на лимитирания човешки живот.


Каквото Бог е поискал - това ше се случи на дъщеря ти. Ти трябва да разбереш, че за нея е добре онова, което Бог ще й отреди. Същото очаква и теб. И мен - също.


Каква драма - заради едно човешко его. Никой не може да се противопостави на Бог.



Ще стане това, което е рекъл Бог. Сега се успокои и не реви и не кълни. Това е най-доброто, което може да се случи. Бог знае какво да направи.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Покой на душата!нови [re: Roxan*na]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано30.12.13 21:54



съжалявам,мила,нищо не си разбрала!през живота никой не съм кълняла,но това вече е друга тема...



Тема Re: Покой на душата!нови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.13 22:20



Темата продължава



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.