Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За Пракаш Чандра Белвалнови [re: nelly_83]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 16:27



Нели, благодаря от сърце! Той наистина ми помага да видя светлата част на нещата! От сърчице желая на всеки да го изпита!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: За енергията, йогата и още нещонови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 16:31



Да, Флорче, знам че се чисти организма и затова не хапвам. Аз имам малко по-различен ритуал сутрин. Първо чаша топла вода с лимон /за алкализиране на средата/, после имам чаша чай от коприва, после както ти казваш фрешове и най-накрая лъжица зехтин! Към 11.30 хапвам вече, но нищо не пречи да удължа до 12. Това с вечерята започвам да го правя, но виж водата ще я добавя още днес. Предполагам слагаш от хималайската сол, нали?

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: За Пракаш Чандра Белвалнови [re: megolina75]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.11 18:42



Меголинка, много се радвам на писанията Ти....като се видиме(Живот и Здраве) ще си говориме, нали????

И аз имам нужда нещо от духовно пречистване,изтръскване на отрицателната енергия и така....Целувки!!!



Тема Re: За енергията, йогата и още нещонови [re: vesi_na]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.06.11 18:55



Аз пък съм привърженичка на хр. режим на извънземните, които дават съвети за начина на живот на онкоболните в книгата на Елисавета Логинова.

И също се чувствам добре.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: За Пракаш Чандра Белвалнови [re: yraaa]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 19:02



Задължително ще се видим! Тъкмо ще имам насъбрани още техники!!! Утре съм при Пракаш. Нямам търпение вече, нооооо знам...трябва да съм търпелива и да не бързам, защото дори и в кръг да влезна, всички ще чакат мен, тъй като съм с предимство



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Дихателни упражнения и техникинови [re: megolina75]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано22.06.11 19:02



меги, а чувала ли си за 5-те тибетски ритуала, даже са 6, но последния се прави по-рядко


тук намерих линк, но аз съм чела книгата на п.келдер и ги правя в къщи. при тях също най-важната част е дишането
ритуалите ми помагат да се чувствам прекрасно въпреки доста застоялия ми начин на живот, а най-хубавото е, че могат да се правят от хора на всички възрасти и с всякакви проблеми. леки са за изпълнение и разтоварват както психически, така и физически тялото

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Редактирано от *jull** на 22.06.11 19:15.



Тема Re: РАДВАМ се за Меголинка!нови [re: yraaa]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано22.06.11 19:03



БРАВО, Меголинке!
с голям интерес чета и следя всичко поствано от теб


не всичко приемам, но това не пречи да си обогатявам инфото, което поглъща мозъка ми
УСПЕХ!
с нетърпение ще чакам и следващите ти постинги

... butterfly effect ...

Тема Re: Дихателни упражнения и техникинови [re: vesi_na]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 19:15



О, да! Петимата тибетци! Много хубаво упражнение за енергия! Наистина не са много трудни и ако се правят всеки ден предполагам се стига до едни чудесни резултати. Решила съм и тях да ги пробвам, но едно по едно. Не може всичко наведнъж


Слегем тук линка ти, Веси, че не що не работеше...


"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Дихателни упражнения и техникинови [re: vesi_na]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.06.11 19:16



А кой е 6-ят тибетски ритуал?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАДВАМ се за Меголинка!нови [re: LlDl_ru]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 19:18



Лиди, с нетърпение чакам и ти да се включиш!



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.