Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Kaлoянa]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.12 20:35



благодаря за подкрепата на всички!Желая здраве, сили и любов!!!



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.12 21:04



Много моля, някой , който е пил тарцева , да сподели за страничните ефекти-четох, но от личен опит е различно.Какви хранителни добавки или ако нещо по-специално като комбинация и въобще всичко-дадоха като последен вариант-както винаги с "надежда" в погледа.Той не се е предал , борим се заедно и мислим позитивно! Желая здраве , любов и сили!



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Авторazzariya (Нерегистриран)
Публикувано04.02.12 23:44



zdr vsichki izvinyavamse za latinski bukvi. nyakoi hodil li v germania pri doktor Sommer. chetoh statia tuk v tozi sait. bashtami s carcinoma i pravim veche 4 cikla s himio. no toi pochva da stava mnogo slab. bolki nyama lipsva vizduh za dishane.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано05.02.12 01:02



Тарцевата е много добро(като механизъм на действие ) ,но много тежко за организма лекарство.Уврежда храносмилателната и кръвотворната системи...но има начин да се смекчат страничните ефекти.Знам го от личен опит



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: hospitalier]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.12 08:25



Бихте ли споделили , начините или хранителните добавки-точно това ме интересуваше.Благодаря предварително!



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.12 18:00



Ох, пак аз пиша-дали е нормална тази болка в белия дроб, която се появи след приема на тарцева-трети ден се приема-кой да ти каже , кого да питаш-всички те гледат " умно " и казват едно и също ....



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано06.02.12 02:34



Ми мисля че не е от Тарцевата болката.Понеже се приема на гладно е добре са се взима пектин разтворен с мед и вода за образува желе и да не дразни стомаха.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор robert1 (непознат )
Публикувано06.02.12 12:09



Здравей puma69 бих искал да споделя опита си с приема на Тарцева . Нкратко имам тумор в медиастинума между двата бели дроба, скоро ми изписаха това лекарство и след 20-дневен прием получих ужасни болки в черния дроб ,кръвните показатели показаха увеличени 10 пъти над нормата.Спряха ми лекарствата докато се стабилизира черния дроб и след това пак ги започнах но още след първия прием отново тази болка и се оказа че организмът ми отхвърля това лекарство.Н всичкото отгоре и грипа ме хвана и сега съм в задънена улица.Моля те да споделиш за вашия прием и как се понася лекарството? Живи и здрави на всички!!!!!





Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: robert1]  
Авторazzariya (Нерегистриран)
Публикувано06.02.12 16:28



на нас ни спират химио терапия. какво значи няма какво друго да се направи. не мога да се примеря. кажете моэби вие знаете какво друго може да се направи. някои чул за (моноклональное антитела) видях в едно русско предаване. но ние сме в напреднал стадии. в понеделник сте видим какво сте ни кажат в клиника на док. хомер.но незнам ништо за негова терапия



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: robert1]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.12 18:32



Здравей , robert1!Мъжът ми я приема от 4 дни и засега нищо друго освен болка в белия дроб,което ни притеснява сериозно...Той пие и хранителни добавки кръвен здравец, ансс,имунофан и засега кръвните показатели са в норма.Ако има нещо ще помогна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.