Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: 6. Болкатанови [re: Buba67]  
АвторПyмa 69 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.11 18:44



Здравей, Бубе!Благодаря ти за това , което си ми отговорила,звучи добре, но на мен просто вида му не ми харесва...e9



Тема Re: 6. Болкатанови [re: Пyмa 69]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.10.11 09:23



Щом не ти харесва вида отивайте при онколога, не отлагайте. Има начин да провери има ли движение.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Buba67]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.11 19:06



Здравейте!Искам да напиша за АНСС ,че го вземаше по време на химио и лъчетерапията -сутрин и вечер по 2 капсули , а лизивит с по 2 на ден , но то е сега след терапиите , пиеше и синия скорпион и беше мног добре, но от два месеца го спряхме и изглежда затова се появиха и болките и лошия вид във вторник сме на преглед при доц. Калев -от Варна сме и ще видим какво ще каже -обещаха да ми намерят и син скорпион и започва пак силни дози-явно без това няма да стане , само с диетата Иначе болките си продължават и пие аулин с ибупрофен прочетох го от клуба и засега му действа , но и на мен ми действат много страшно ми става...но гледам напред и мисля само положителни неща Благодаря Ви



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано27.10.11 09:35



Пума, синият скорпион от къде го взимате, защото този в Албания май нещо не е много истински... Трябва ми спешно син скорпион и някой, който да определи дозировката. Можеш ли да помогнеш?

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.11 22:15



Извинявай, че чак сега отговарям.На мен ми го достави една позната , чрез др. подната ...от София,но поне знам ,че еоригинален, не зная дали си виждала имного е важно как е съхраняван знам,че трябва да не е при повече от 29 градуса.Преди да ми го пратят се свързах с един човек от клуба ,който предлагаше и ми каза ,че има още няколко дози и трайността му е до март 2012 ей сега ще опитам да го намеря дано да са му останали а, ето го -borikin@yahoo.com аз говорих с него преди две седмици-цената и е 95 евра, но той я дава за 300лв, но със сигурност знам ,че е кубинска-проверена е Това е скоето мога да помогна , ако има нещо пиши на vilimecho@abv.bg а за дозировката ще те свържа с дамата от Неогенезис- нали ще я внасят легално до края на тази година Всички се надяваме силно!Желая здраве и късмет!



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.11 22:28



здравей, извинявай ,че чак сега отговарям , но .. ще обеснявам др. път.На мен ми я пратиха ,чрез мног познати от София , но преди това се бях свързала с ето този адрес borikin@yahoo.com- той имаше няколко дози останали с трайност до март 2012 и ги продава за 300 лв , което не е много , като имаш предвид,че реалната цена е около 95 евра, но неговата е проверена и есигурна ,че не е менте-говорих с дамата аоот фондация Неогенезис , нали и тя се мъчи да я легализира до края на годината да можем свободно да я купуваме , но дали ще успее ?-за нас времето тече тройно по-бързо ...знаеш, нали?-за жалост дано да му е останала и за дозировката е строго индивидуално във фондацията си имат познания , консултират се и ти казват дозировката.Успех !Ако има нещо пиши на vilimecho@abv.bg с каквото мога ще ти помогна!



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано20.01.12 20:54



Здравейте отново!Искам да споделя нещо, което никой от онколозите не ни беше казал:Накратко след втора линия химиотерапия-скенер-няма метастази в главата/което в случая е много добре/ и ... определена дата за нова химия.Така....ставаме след два дни и ....той започва да ме пита "кой е , откъде идва , къде е " гледайки ме с ужасен поглед -това продължи до обед , при което мислех , че цялата борба дотук е била напразно...това е неделя ... на другият ден лекуващата казва със съвсем спокоен, равен тон" Да, може да няма метастази в главата, но при всички с рак на бял дроб настъпват изменения в коронарните артерии и става атеросклероза-ще се губи , ще е като малко дете...Но вие не знаехте ли да давате гинко билоба?НЕ, ако знаех...както за повечето неща си знаем сами от клуба и от всички , които се борят със страшната болест, но не и от тези, които ни лекуват , за жалост.Така, че съветвам всичик, кои4то са болни или имат близки с рак на белия дроб-не губете време - давайте гинко билобата ,колкото по-рано ,толкова по-добре.Мъжът ми я приема от седмица и неприятните моменти са много по-кратки...Здраве и успех на всички!

Редактирано от Buba67 на 20.01.12 21:06.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.01.12 21:09



Пумичке, благодаря, че споделяш!
Стискам палци всичко да се развива добре при вас!

Ей за това обичам този клуб и всички споделящи /от мен да мине и четящите/!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 20.01.12 21:11.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: puma69]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано20.01.12 22:40



Здравей Пума,
Ще споделя,че познавам двама възрастни които пият гинкото и са почти на 85 г.Едната беше се загубвала и имаше и капиляри някакви,но след 4 години като я видях беше и нормална, и по-млада изглеждаше.
Другият имаше тръбичка в сърцето,вени,все го пиеше и още си е младолик и жив и здрав.
И двамата го препоръчват винаги и навсякъде.





Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: AsqAsq2O746O]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано20.01.12 23:57



Момичета, като ще ползвате гинко билоба, ето ви един много хубав сайт от където може да се купи, органик, чист, със знак на кошер, което значи изключително чист продукт и на прах, много ситно смлян, количеството е 1 паунд, това значи 450грама и е много голям пакет, много е на сметка Във капсулите , това което се продава по аптеки и дистрибутори е много малко, повечето е пълнители, разни комбинации от пълнители, а истинското гинко е една много малка част, при това много скъпи са опаковките Ето сайта от където може да се закупи, чистите продукти са от ботанически градини,

и всички продукти които се продават органик на този сайт Успех на всички които проявяват интерес Мили хора купувайте малко неща, но качествени, търговците, производителите и дистрибуторите на хапчета са голяма мафия и продават продуктите на висока цена, а пък вие бъдете умни и мислете

Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.