Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: nadka_7932]  
Авторnadka_7932 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.11 17:31



Ще почна още сега да му давам от зеления сок тъй като вчера трябваше да му правят Навелбин но го върнаха заради ниски показатели на левкоцити и препоръчаха сок от коприва



Тема Re: 5. Хранителни добавкинови [re: vais62]  
Авторnadka_7932 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.11 17:11



Към vais62,извинявай но би ли споделила от кой сайт и на каква цена купихте Immune 7x тъй като ние ги взехме всяка поотделно за баща ми но той отказва да ги пие защото на ден му стават над 25 капсули



Тема Re: 5. Хранителни добавкинови [re: nadka_7932]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано19.07.11 22:01



От тук

го намерих най-евтино- около 42 канадски долара. Но няма доставка до България и ми го поръчваха от САЩ и след това по пощата ми го изпращаха.



Тема Re: 5. Хранителни добавкинови [re: vais62]  
Авторnadka_7932 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.11 03:03



Благодаря ти за бързия отговор,а дали случайно имаш мнение за тибетската гъба ?Дали да му давам от нея поне докато стане време за сиропа от бъз тъй като и тава съм решила да пробваме?



Тема Лечение по П. Димковнови [re: nadka_7932]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.07.11 08:42



В книгите на Лечителя Петър Димков има подробно описани билкови рецепти за различни видове рак. Скоро един наш клубар с рак на белия дроб беше на преглед при внука му (д-р П. Димков), който след ирисова диагностика му даде необходимите билки и режим, допълнен от него ( вкл. прием на газ!).

Лечението по Димков определено е много ефективно, но доста трудоемко. Приготвянето на самите отвари, запарки, лапи и пр. едва ли са по възможностите на самият болен, затова е необходимо някой да посвети изцяло времето и силите си, за да помага на болния.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: kssO7]  
АвторПyмa 69 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.11 23:02



здравей, мила! Мъжът ми е също с диабет и рак на белия дроб-приема хранителната добавка АНСС , която влияе много добре и на диабета-ако искаш подробности ще пиша-успех в тежката борба,вяра и здрави нерви



Тема Re: 6. Болкатанови [re: Buba67]  
АвторПyмa 69 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.11 23:51



здравей, Бубе!-аз съм нова , и прочетох писаното от теб за болката-често спътник при рак на белия дроб-означава ли , че е нормално или ...просто "нещото" продължава да работи...?



Тема Re: 6. Болкатанови [re: Пyмa 69]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.10.11 09:13



Здравей Пума, болката не означава непременно, че "нещото" работи. Може да идва от притиснат съд, нерв или нещо друго.
Всичко, което си прочела в тази тема е качено от мен, защото го получих на файл от една дама, чийто съпруг е с тази диагноза.

Ще преместя мнението ти от новата тема тук, в тази. Така споделеното ще остане в справочника в архив и ще е от полза за много хора.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: nadka_7932]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.10.11 09:14



Това е от Пума 69

Здравейте!Мъжът ми от миналия октомври е с диагноза рак на бял дроб- реших и аз да се включа -много ми е трудно, както на всички естествено-синът ми е на 11 години , ох-х и аз не зная какво да пиша и откъде да започна-какво ли не опитахме ,но най-голяма полза по време на химио и лъчетерапията видяхме от АНСС японска хран. добавка а сега пие ЛИЗИВИТ С много добро за поддържане борбата с тази коварна болест, от която като че ли станах хиляди пъти по-силна..., но на каква цена?VVЖелая ЗДРАВЕ на всички!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.10.11 09:19



Пума, моля те дай повече подробности по каква схема взимаше АНСС. Лизивита също.
Питаше за болката, сега пак ли е със силни болки, на терапия ли сте. уведомихте ли онколога за тези болки?

Няма лесна борба с болестта, но ще помагаме с каквото можем. Така, че питай за всичко, което те тормози.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.