Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Buba67]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 11:47



Искам да питам,някой пил ли е хран.добавка Германий 132- Ge 132=Четох ,че имал много добър противотуморен ефект.Насищал клетките с кислород и засилвал имунната система



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Meri]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано25.01.11 12:22



Здравей, Мери. Моят син я пие вече от 5-6 месеца точно заради кислорода.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: vais62]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 12:40



според теб имали ефектили е само реклама



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: Meri]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано25.01.11 12:44



Едва ли може да се разбере със сигурност, защото той приема инхибитор.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: vais62]  
Авторvanya_r (Нерегистриран)
Публикувано11.03.11 19:22



Здравейте всички нова съм тук и се радвам, че ви открих.С тази диагноза се боря от 3 години. Претърпях 2 операции с по 6 курса химиотерапии след всяка. Сега отново съм с образования и в двата дроба, които не могат да бъдат оперирани. Отново съм на химиотерапия. До сега не бях пила никакви добавки по съвет на лекарите. Сега пия гъби, тибетски билки, китайски билки, омега 3, бирена мая, слагам и Искадор. За 3 месеца туморите понамаляха като размер...
vais62 , моля те сподели кой ви изписа инхибиторите и при кой диетолог ходихте. Аз продължавам да се лутам огромното море от информация, защото за жалост моят онколог смята, че храната не е от особено значение и че по време на химиотерапия добавки не трябва да се вземат.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: vanya_r]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.03.11 22:35



Искам да споделя, че моя близка с неоперабилен тумор на белия дроб, преди няколко месеца започна лечение с химиотерапия и едновременно с алтернативни средства. Приема ги по схема, изготвена й от д-р Атанас Михайлов. Понесе терапията сравнително леко, жизнена е, заредена с енергия и с висок дух. Последните резултати са много добри, туморът е намалял чувствително, вече
има надежда за операция. Координатите на д-р Михайлов могат да се намерят в нета. По форумите има и многобройни отзиви на негови пациенти.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опитнови [re: *jull**]  
Авторvanya_r (Нерегистриран)
Публикувано12.03.11 08:23



*jull** много благодаря за информацията. Аз направих многобройни опити да се свържа с д-р Михайлов, но така и не успях и се насочих към д-р Костова. Приемам по схема предписаното от нея.



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опит [re: vanya_r]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.03.11 13:29



Моля те дай повече информация за д-р Костова! Каква е специалността й? С какво лекува? Колко време приемаш предписаното от нея и има ли вече някакви резултати?
За д-р Михайлов ми казаха, че наистина е трудно да запишеш час при него и се чака около 2 месеца, но предвид многобройните спешни случаи, 2 следобеда в седмицата приемал без записване и преглеждал, докато има чакащи.

УСПЕХ и ще чакаме добри новини!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опит [re: *jull**]  
Авторvanya_r (Нерегистриран)
Публикувано13.03.11 08:57



На визитката пише: д-р Калина Кастова- магистър хомеопат, специалист хирургия, магистър фамилна терапия, антропософска медицина, природна медицина, лечение по д-р Бах. При нея отидох за да ми изпише Искадор, но тя ми предложи и хомеопатични капки и гъби, които взимам втори месец.Слагам и инжекциите Искадор. Както писах пия и тибетски билки предписани ми от доктор по тибетска медицина.Пия и китайски чай и съм на химиотерапия. Имам 6 образования в двата дроба и всички са намалели на последния скенер между 1 и 5 мм. Явно нещо действа и понеже не знам какво продължавам с всичко.
А д-р Михайлов в кои дни приема без час?



Тема Re: Рак на бял дроб - споделен опит [re: vanya_r]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.03.11 09:09



Благодаря за информацията!



Единият от приемните дни на д-р Михайлов със сигурност беше четвъртък следобед,
а за другия не съм сигурна - понеделник или вторник (но мисля, че все пак вторник).

Ако се свържеш с него, ще чакаме отзиви от първа ръка!
УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.