Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.01.11 12:16



Нямате ли листовка към лекарството, в която да пише за страничните ефекти?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано04.01.11 20:29



Баща ми не изпитваше странчи неприятни ефекти от Андрокура.

Е, леко напълня и сякаш се закръгли

Но страничните ефекти са имено затова странични, при едни се проявяват, при други - не. Виж листовката, наистина, там би трябвало да ги пише подробно.

Но ако PSA-то пада, по-добре да се търпят страничните ефекти. Това разбира се е, само мое мнение.

"Умиране няма и задачата има решение." - Стъчо Джонсън


Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано07.01.11 21:57



Момичета, татко има много лимфни метастази . Има ли лек за това ?
Пиете ли Алое вера?



Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано07.01.11 22:04



Споделям - при първата инжекция Андрокур , татко направи билодробна емболия , при втората - започна едно мравучкане , сърбене и накрая венозна тромбоза . Незнам дали има някаква връзка, но като четох описанието може и да има . Не знам - преди биопсията и тези хормони беше по - добре . Вече даже не искам да ги давам .Креатанина е много висок и сега не могат да направят вливане със Зомета .
КУРАЖ!!!



Тема Re: Рак на простататанови [re: Mими]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано08.01.11 22:08



Здравей Мими и баща ми има лимфни метастази в корема но когато попитах какво се прави лекуващият лекар ми отговори--ами прави се химиотерапия и нищо друго но до момента нищо друго не са му назначили освен хормоналното лечение макар че има болки и там.
Къде точно са метастазите и как се диагостицираха...с костна сцинтиграфия или на скенер?Как се чувства той.Лекаря не назначили някакво лечение за тези метастази.Сега продължавате ли с Андрокура или го спряха.
Както бях писала бащами има някакъв сарбеж по тялото и лек обрив ...и се чудя дали е от Андрокура при условие вече му поставям 12 инжекция.
За алоето и аз мисля вече да го направя но защо не започвам и аз ..незнам.Ти знаеш много добре че винаги се двуомиш много преди да включиш нещо---да ли е за добро или ще му навредиш няма кой да да ти даде съвет .



Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано09.01.11 20:38



Голям кураж трябва за тази болест. На скенер видяха лимфните и костните метастази , защото направи емболия и беше в болницата. Сега всички казват онкоболен и в урулогия не го искат , съдова хирургия не го иска , краката му се подуват. Онколозите смениха Андрокура с Бикусан и само това . Зомета не може да влеем ,защото креатинина е много висок.
ПРИЯТЕЛИ , ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ !



Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано14.01.11 19:53



Постингът е преместен в


Редактирано от *jull** на 14.01.11 23:39.



Тема Re: Рак на простататанови [re: Kpacи]  
Автор фaнka янeвa (непознат )
Публикувано24.01.11 17:29



Извинявай мила за глупавият въпрос ....? Какво е това АННС прати ми сайт 95или ми напиши нещо повече моля те
ТАТКО е много зле процеса толква се е забързал че му се чупят костите сами от расейките и пртопедите нищо немогат да направят иначе ПСА му е 95 а беше 280 хемуглобин ,95 и е жълт ч. дроб за сега добре според кръвни показатели днес пак ходихме на доктор освен зомета и андокур друго не приема незнам вече какво да давам .....



Тема Re: Рак на простататанови [re: фaнka янeвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.01.11 22:07



АНСС е японска добавка. Ето линк:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Рак на простататанови [re: фaнka янeвa]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 10:53



Здравей Фани много съжелявам че така се развиват нещата,Буба ти е пратила сайта на неогенезис където можеш да прочетеш за АННС. АННС - го приемаме 3мес. ударна доза 2х2 сега продължаваме с по ниска доза но се радвам поне че ..горе долу се чувства добре ...е има болки в таза и в корема но дай боже да може да има сили за борба.
Кои кости му се чупят..,говорила ли си с онколог ...какво може да се направи.От колко време е на Андрокур и Зомета,нали точно Зометата е за костите,а за хемоглобина започнете да приемате нещо има много тук във форума но и личния лекар може да изпише нещо.ПСА му спада добре се повлиява от андрокура.Той как се чувства ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.