Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на простататанови [re: Buba67]  
АвторAбupaтepoн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.11 17:05



Може и да не точно така. Чувал съм, че от определен момент туморът сам започва да произвежда хормон.



Тема Re: Рак на простататанови [re: Aбupaтepoн]  
АвторAбupaтepoн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.11 17:10



отговорът не беше за тук, извинете.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: Kpacи]  
АвторAбupaтepoн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.11 18:49



скоро ще има конкурентно на Зитига лекарство:

Medivation rockets 120% on drug study
10:16a ET November 3, 2011 (MarketWatch) BOSTON (MarketWatch) -- Shares of Medivation Inc. rocketed 120% to $36.50 on Thursday after the biotech firm reported that a Phase III clinical study showed that its drug candidate MDV3100 helped extend the lives of patients with advanced prostate cancer by almost five months. The company hopes to meet with U.S. regulators in early 2012 to discuss when it should file for regulatory approval. Medivation is co-developing the product with Japanese drug maker Astellas Pharma Inc. Medivation's news put additional pressure on shares of Dendreon Corp. , which recently launched a prostate cancer therapy called Provenge. Late Wednesday, Dendreon reported that sales of Provenge have slowed. Dendreon shares were down


дано това доведе до намаляне на цената ...



Тема лечение с масло от АМРИХУАНА?!нови [re: Kpacи]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.11 10:41



здравейте,

наскоро разбрах че рака на простатата се повлиява много добре от масло от марихуана.

знам че звучи еретично, но някой има ли повече информация или евентуално опит с това ??



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: Kpacи]  
Авторvivian (Нерегистриран)
Публикувано08.12.11 18:32



На мой близък му откриха рак на простата с метастази в два прешлена .Какви възможности за лечение има ?Ако знаете добър онколог в София ще ви бъда благодарна да го споделите.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: vivian]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано06.03.12 14:06



Помощ.....на бащащ ми ПСА маркера му скочи много -160 преди 2мес беше 67на лечение -Калутид...от 1мес е на Казодек......



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: Krasi..-202430]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано21.04.12 22:15



Помощ.....на баща ми ПСА маркера скочи -770 ....на Казодекс е от 2мес...какво да правя.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: Krasi]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано15.07.12 15:08



Здравеите виждам че никои не пише по тази тема ...но се включвам с ОГРОМНА БОЛКА татенцето ми е зле има болки явно от костните метастсзи които вече и от Трамалгин не се повлияватя,повръща,отслабнал е,малко се храни.Жадува за сън не може да спи от болки....и милия ме гледа в очите и търси помощ ...иска да ходим на лекар ... или където и да е само да не го боли....Сърцето ми се къса и знам че последния вариант е Морфина....и после ...какво ....губя го.....отива си и нищо не мога да направя...ОБИЧАМТЕ ТАТЕНЦЕ .....ГОСПОДИ НЕ МИ ГО ВЗЕМАИ ИМАМЕ НУЖДАДА ОТ НЕГО ОТ ЛЮБОВТА МУ ИЛИ ПРОСТО ДА МЕ ПОСРЕЩНЕ....



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: Krasi..-202430]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.07.12 16:23



Здравей, наистина е ужасно да си в такова положение, но представи си в какво положение е баща ти! Ако нещата са необратими, ней-важното е да му спестиш нечовешкит мъки. Защото животът му се е превърнал в една огромна болка, от която той иска да се отърве. Не мисли за своите чувства, а за неговите, не мисли за своята емоционална болка, а за неговата физическа. Прави всичко, което може да му осигури сравнително спокойни часове, дни, месеци... колкото му е отредено. Колкото до морфина, в темата за лекарите PRN е обяснил, че морфинът не е нищо повече от едно по-силно обезболяващо:



Ако имаш време, прегледай темата "Метастази в костите" с 3-те й подтеми:


КУРАЖ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТАнови [re: *jull**]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано12.08.12 18:13



Да споделя с огромна болка как моето татенце си отива пред очите ни....с ужасни болки по костите и опиатите се увеличават през 3-4 дни и пак няма голямо облекчение...знам че няма спасение за костните метастази ...но все пак някои ако може да помогне с нещо....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.